Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koniec komuny w Radzyniu Podlaskim!!!!!!!!!!!! Burmistrzem został Jurek Rębek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość ma nowego prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Międzyrzecu Podlaskim nowy burmistrz i nowy poseł  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec komuny w Radzyniu Podlaskim!!!!!!!!!!!! Burmistrzem został Jurek Rębek.
lecz się chłopie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to teraz, Zamościanie, zobaczycie co to nędza. Wnuka nie znam, ale samo to, że jest z PiS-u mówi wszystko. Biada Zamościowi. Cała kasa pójdzie na kościoły, pomniki partyzantów AK i  taplanie się w krzywdach z przeszłości. Już raz odsunęliście Zamoyskiego i żałowaliście. Teraz będzie podobnie. Czy Polacy muszą co jakiś czas zrobić głupotę, żeby potem, po fakcie jęczeć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedro a myślalem, że dzisiaj miałeś mecz w La Liga  a jednak piszesz na forum :) Pan Wnuk jest bezpartyjny a poparty przez PIS tak jak były prezydent był poparty przez PO SLD PSL. Zamość potrzebuje zmian czas zamyskiego minął ja tego pana żegnam bez żalu i ostatni raz dziękuje za KS Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym sobie mieszkańcy Radzynia zasłużyli na taką karę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyniem będzie rządził sejmowy mistrz prokreacji. Specjalista od in vitro. Wyrazy współczucia mieszkańcom. Bierecki i Stefaniuk przejęli władzę nad Radzyniem.  W ten sposób zbliżyliśmy się do morza. Głupota dostała skrzydeł. Niech fruwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec komuny w Radzyniu Podlaskim!!!!!!!!!!!! Burmistrzem został Jurek Rębek.
To nie jest śmieszne. To jest tragiczne.Komuna to nieszczęscie, ale PiSuary to jeszcze gorzej.Głupi mają to na co zasłużyli. Obudzą się z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec komuny w Radzyniu Podlaskim!!!!!!!!!!!! Burmistrzem został Jurek Rębek.
Teraz w Radzyniu władza kilku partii w jednym ręku. Włodarz miasta z legitymacją SKL. PO, PiS, Solidarnej Polski, PiS do kwadratu. Drugiego takiego pluralistycznego burmistrza nie ma w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest śmieszne. To jest tragiczne.Komuna to nieszczęscie, ale PiSuary to jeszcze gorzej.Głupi mają to na co zasłużyli. Obudzą się z ręką w nocniku.
NO CÓŻ. CIEMNOGRÓD. ŻAL TYLKO TYLU PORZĄDNYCH LUDZI. KAZDĄ TRAGEDIĘ TRZEBA PRZEŻYĆ. TĄ TEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Zamoyskiego. Głosuję na PIS jako na mniejsze zło. PO jest dla mnie partią nie dokońca uczciwą (by nie powiedzieć mocniej), poza tym nie dbającą o Polskę wschodnią. SLD to postkomuniści, Ruch Palikota (czyt.Twój Ruch) lewacy wszelkiej maści, nieuznających żadnych wartości. Korwin niedokońca zrównoważony (oczywiście według mnie),poza tym skrajny liberał. Narodowcy zbyt radykalni... Ale Zamoyski to Zamoyski. Mimo wszystko marka. Nie było drugiego miasta w Polsce, na dodatek "takiej" wielkości, w którym rządził by potomek założycieli miasta, na dodatek potomek tak znamienitego rodu. Wnuk guzik zrobi. Obiecuje drugi Rzeszów a skończy jak Grzelaczyk. Z wielu względów - skład rady miasta (PIS nie ma większości), osoby sprawujące władzę w województwie i kraju. Oprócz tego czynniki obiektywne - całkowite wyhamowanie migracji ze wsi do miast, ujemny przyrost demograficzny, położenie geograficzny, brak porządnych uczelni wyższych (ze świecą szukać choćby lublinanina, który chciałbyprzyjechać na studia stacjonarne do Zamościa. Ps. Żeby było jasne uważąm, że nie ma ludzi niezastąpionych, Zamoyski miał swoje lata. Nie podobały mi się też jego wszystkie inwestycje w stare miasto (choć w większości były to inwestycje finansowane ze środków zewnętrznych), jednak były to robione na lata. Nie podobały mi się też wszystkie jego wypowiedzi- że Zamość ma żyć z turystyki (to nie Krynica czy Zakopane). Pytanie co z zakładem na 1200 miejsc pracy na Szczebrzeskiej.  Szkoda. Ps. Nie zwracajcie uwagi na błędy,mam zawodowe wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśni zatrzymał zielonych ludzików u  bram miasta.Nawet ostatnie namaszczenie kandydata spod znaku zielonej kończynki przez władców województwa nie dało pozytywnego wyniku wyborów.Teraz urząd skarbowy powinien rozliczyć kampanie zielonego ludzika.Niech uprzątnie swoje bilbordy z parkingów przy ul.Urzędowskiej drodze wojewódzkiej gdyż nie można z nich wyjeżdzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha, Zamość wybrał jednak Wnuka. Teraz wasze wnuki będą się wydobywać z tych mglistych obiecanek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik obronił godność. Dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-w końcu kokon sitwy w Krasnymstawie poległ,i miejmy nadzieje że nigdy nie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyniem będzie rządził sejmowy mistrz prokreacji. Specjalista od in vitro. Wyrazy współczucia mieszkańcom. Bierecki i Stefaniuk przejęli władzę nad Radzyniem.  W ten sposób zbliżyliśmy się do morza. Głupota dostała skrzydeł. Niech fruwa.
głupa rżniesz? a ja myślałem, że miastem rządzi rada,a burmistrz jest tylko organem wykonawczym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz (zawodowy) rację Zamojski to marka !. A trzeba pamiętać że marka to Marka!, to nie jednokrotnie właśnie do niej się przyjeżdża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i nie ma się z czego cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego sie można było spodziewać PiSiory, że kiełbasy wyborcze na fabrycznym zadziała - kawałek nowego asfaltu na Alei Młodości i chwilowe nie upominanie się o pieniądze za solary. Znów 4 lata stagnacji.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...