Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Emerytury najwyższe nie powinny być rewaloryzowane.Po co sędziemu w stanie spoczynku 15 tys.pln? A nie wystarczy np.5 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekstra pieniądze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 3,6 zł to brutto czy netto.Tak czy tak to kpina. Ja dostałam i mam teraz1350 zł z prace. Śmiać się czy płakać i jak tu żyć i za co zwłaszcza gdy jest się samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę się zapoznać ze znaczeniem pojęcia waloryzacji. Waloryzacja to nie jest podwyżka emerytur. Waloryzacja to tylko wyrównanie w związku ze zmianą siły nabywczej pieniądza. Ostatnio mamy deflację więc nic dziwnego, że waloryzacji praktycznie nie ma. Emerytury jako tako nigdy nie będą podwyższane, jak ktoś przeszedł na emeryturę to będzie ją otrzymywał praktycznie w takiej samej wysokości do końca życia (jedynie będzie korygowana za pomocą waloryzacji, żeby zrównoważyć działanie inflacji). Te 50-400 zł to nie jest waloryzacja tylko jednorazowy dodatek z okazji ubiegłorocznej kampanii wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to są kpiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos pomoze nam starszym wyjsc na ulice albo zawiezie nas pod sejm???to czysta kpina!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma dobrych wieści, jeśli pis obniży wiek emerytalny, to dopiero wtedy będzie wielki płacz i zgrzytanie zębów, no ale jeśli ktoś uwierzył pisowi przed wyborami to teraz trzeba wypić to piwo ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO dawało więcej ,ale kochacie pis to macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żyć nowa władzo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele byłam na kraśnickim cmentarzu i to co zobaczyłam przeraziło mnie w 2 najświeższych rzędach grobów to około 50 mogił tylko 4 czy 5 zmarli powyżej 65 roku życia reszta to poniżej tego wieku i tak podobnie na całym nowym cmentarzu, więc zastanawiam się dlaczego zus tak jęczy że niema pieniędzy a emerytury ludzie mają takie niskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (15 lutego 2016 o godzinie 14:45) nie ma dobrych wieści, jeśli pis obniży wiek emerytalny, to dopiero wtedy będzie wielki płacz i zgrzytanie zębów, no ale jeśli ktoś uwierzył pisowi przed wyborami to teraz trzeba wypić to piwo .... ale dlaczego ci co nie głowali też muszą pić to piwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę się zapoznać ze znaczeniem pojęcia waloryzacji. Waloryzacja to nie jest podwyżka emerytur. Waloryzacja to tylko wyrównanie w związku ze zmianą siły nabywczej pieniądza. Ostatnio mamy deflację więc nic dziwnego, że waloryzacji praktycznie nie ma. Emerytury jako tako nigdy nie będą podwyższane, jak ktoś przeszedł na emeryturę to będzie ją otrzymywał praktycznie w takiej samej wysokości do końca życia (jedynie będzie korygowana za pomocą waloryzacji, żeby zrównoważyć działanie inflacji). Te 50-400 zł to nie jest waloryzacja tylko jednorazowy dodatek z okazji ubiegłorocznej kampanii wyborczej.
Deflację to widzisz Ty i GUS-ja jej nie widzę.Np.:co dwa miesiące nowe rozliczenie czynszu za mieszkanie (podwyżki),bilety,podatki itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dali emerytom po 30-45 latach pracy, 50 zł jednorazowo a co miesiąc ok. 1 zł. Litości, za pracę po tylu latach takie grosze, to tusz, papier na wydanie decyzji dużo więcej będzie kosztował, to za pier***enie się młodych, zdrowych byków dają po 500 zł za zrobienie jednego dziecka, a tu za pracę taka jałmużna, EMERYCI IDŹCIE NA WARSZAWĘ, CO WAM ZALEŻY, WALCZCIE NA ŚMIERĆ NA ŻYCIE BO I TAK WAS ZAGŁODZĄ  ZA WASZĄ PRACĘ, WSTYDDDDDDD. W NIEMCZECH EMERYT ZWIEDZA ŚWIAT, STAĆ GO NA WYNAJĘCIE OPIEKUNKI A WAS NA CO STAĆ ZA OK. 1 - 1,5 TYS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz emerycie siedź na d-pie i czekaj na następne wybory, żeby za 4 lata dostać jednorazowo 400 zł al. pod warunkiem, że będziesz głosować na PiS. Podwyżki emerytury nie dostaniesz bo wszystko poszło na dzieci 500+. Ja nic nie dostanę, bo ma 6500 zł. emerytury - gdzie tu sprawiedliwość. Jedni dostają, inni nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz emerycie siedź na d-pie i czekaj na następne wybory, żeby za 4 lata dostać jednorazowo 400 zł al. pod warunkiem, że będziesz głosować na PiS. Podwyżki emerytury nie dostaniesz bo wszystko poszło na dzieci 500+. Ja nic nie dostanę, bo ma 6500 zł. emerytury - gdzie tu sprawiedliwość. Jedni dostają, inni nic.
  6500 zł emerytury, pierdolony kraj, jednym daje 800 zł a innym aż tyle  i ty mozesz czekać, bo nie jeden z tych 800 zł zemrze z głodu i chorób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto przepracował rzetelnie i ma ponad 2000 zł ,to rząd wpiera tych co lekko pracowali lub jadą na socjalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej być patologiczny i jechać na socjalu to zawsze dadzą całej rodzinie. ci co pracowali i jeszcze kończyli studia to zawsze mają w plecy, bo muszą sami sobie radzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia !!!! jak wogóle można dopuścić do tak groszowej waloryzacji,co mnie obchodzą Ci którzy nie płącili składek lub płacili groszowe i teraz maja niskie emerytury. Taki Cugowski ma 800 zł emerytury, ale jakie miliony zarobił i zarabia, ale składki płaci groszowe i tak jest z milionami Polaków. A ten kto uczciwie przepracował 40 lat i ma uczciwa emeryturę to jemu nic się nie nalezy bo ma za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak 6500 zł miesięcznie. Trzeba było pracować uczciwie, mieć solidne przygotowanie do pracy, a co za tym idzie wysoką pensje, od której naliczana jest emerytura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Tymi którzy ciężko pracowali i mają po 1000 złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...