Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś wie, czy podane kwoty progowe są kwotami brutto czy netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina i złodziejstwo nieroby, które nie kwapią się do roboty dostaną, więcej na socjalu od państwa niż zwykły rencista chory nie ze swojej winy tylko od urodzenia to jest złodziejstwo w biały dzień ! A darmozjady z wiejskiej przestaną pobierać diet z jakiej racji diety im przysługują przy zarobkach z rzędu 10tyś złotych? co? to jest kpina to jest złodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś wie, czy podane kwoty progowe są kwotami brutto czy netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak 6500 zł miesięcznie. Trzeba było pracować uczciwie, mieć solidne przygotowanie do pracy, a co za tym idzie wysoką pensje, od której naliczana jest emerytura.
Uczciwie pracowałeś? to może napisz gdzie , bo pewno jeszcze w PRL.Ja też jestem wykształcona, też uczciwie  pracowałam / służbie zdrowia,/ ale emerytury w takie wysokości   nie pobieram, więc skoro kłujesz biednych w oczy swoją emeryturą, to odpowiedz uczciwie na moje pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż wszyscy z SB, UB i itp. mają emerytury po 6500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Alicji i Ewy. Pracowałem również w PRL-u (ponad 4 lata), emerytura netto, pracowałem w wymiarze sprawiedliwości - sędzia.  Czy odpowiedz satysfakcjonuje Panie. Ja i tak mam niską emeryturę Moi koledzy ze studiów adwokaci, notariusze, prokuratorzy pobierają znacznie wyższe emerytury. Odeszli na emerytury później niż ja. Zazdrość i zawiść jest brzydką cechą charakteru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość posłuchaj - umiesz UWAŻNIE czytać?Jest napisane jeżeli Ty masz 1000zł w tym przypadku dostaniesz 300zł. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto przepracował rzetelnie i ma ponad 2000 zł ,to rząd wpiera tych co lekko pracowali lub jadą na socjalu
człowieku zastanów się co piszesz.Wszyscy ciężko pracowali i nie każdy może być dyrektorem,ministrem czy lekarzem.Sprzątaczki,sprzedawcy,salowe,murarze tynkarze tkacze,szewce, krawcowe,fryzjerzy itp. też muszą być bo  taki minister  czy lekarz siedział by w pracy w brudzie i goły bez ubrania i butów gdyby mu szewc butów nie zrobił a krawcowa ubrania nie uszyła.Tylko u nas w kochanej Polsce takie zawody są bardzo nisko opłacane i najlepiej gdyby za darmo robili.I dlatego ci wszyscy z takich zawodów jak w/w mają takie a nie inne emerytury bo i zarobków nie mieli za wysokich.Więc proszę nie psocić na ludzi tylko na ustrój.Ja przepracowałam 38 lat i mam tylko 1286 zł i co to moja wina?Nie,nie moja.Teraz też pracodawcy najlepiej by  zatrudniali  za grosze.Bo taki kasjer czy piekarz nie musi więcej zarobić jak najniższą krajową i najlepiej na śmieciowej umowie.I z czego ci ludzie w przyszłości mają mieć naliczoną emeryturę.Nawet jak będą pracowali do 67 roku życia to za wysokiej emerytury nie dostaną.I wszystko w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie konkretną podwyżkę, a nie jakieś jednorazowe wypłaty, a te grosze podwyżki weźcie sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Gość (16 lutego 2016 o godzinie 15:31) gość posłuchaj - umiesz UWAŻNIE czytać?Jest napisane jeżeli Ty masz 1000zł w tym przypadku dostaniesz 300zł. :)] 300 zł Jedno razowo tylko w marcu a w kwietniu i pozostałe miesiące 3,6 zł podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maz ma rente chorobowa i z otrzymanego pitu wynika ze pobiera rente w kwocie 900.01 zl .2grosze ktore przekroczyl w kwocie brutto spowodowaly ze otrzyma o 100zl mniej dodatku to dla niego jest majatek majac 770zl renty do wyplaty wiec to jest niedobrze ustalone .dodatki powinny byc ustalane od kwot netto a nie brutto .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irma20132@onet.pl To jest Oszustwo Klamstwo ja mam 830zl.emerytury jedno razowy dodatek .otrzymałam 300zl. APisza ze do 900 zl należy się 400zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz sie, ze masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...