Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dunia dosiadl kunia i se jedzie jak może Kun nie zauważył w ferworze, że nim orza O Boże !!Ciągnie Cię do Ośrodka Specjalnego już wiemy dlaczego Ihaaaa Ihaaaaa Koń by się uśmiał z takiego Kunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam i nie dawaj sie - NY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina jest słynna, rada gminy i wójt jeszcze bardziej, ich popularność rośnie sięga już województwo, a może już dalej. Filmy z posiedzenia komisji, sesje to najlepszy dowód na to co mamy i kogo mamy i komu na czym zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Kobiet z okazji waszego święta Nie kłóćmy sie moi mili i dajmy szanse młodemu chcącemu i starającemu sie człowiekowi Przypuszczam ze żaden z Was nawet nie zastanowi sie nad tym ile mu zdrowia napsuje i ja wierze ze ma dobre intencje bo znam wójta od dawna Świat zwariował wiec i tu widać musi być awantura Rząd?? Zły!!! Prezydent?? Zły!! Wojt?? Zły!! Ludzie opamiętajcie sie TRZEBA DAĆ SZANSE I WTEDY OCENIAĆ a nie po kilku czy kilkunastu miesiącach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zwolni DUNIE i sam sobie da szanse, bo Dunia drugiej sznsy mu nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Kobiet z okazji waszego święta Nie kłóćmy sie moi mili i dajmy szanse młodemu chcącemu i starającemu sie człowiekowi Przypuszczam ze żaden z Was nawet nie zastanowi sie nad tym ile mu zdrowia napsuje i ja wierze ze ma dobre intencje bo znam wójta od dawna Świat zwariował wiec i tu widać musi być awantura Rząd?? Zły!!! Prezydent?? Zły!! Wojt?? Zły!! Ludzie opamiętajcie sie TRZEBA DAĆ SZANSE I WTEDY OCENIAĆ a nie po kilku czy kilkunastu miesiącach !!!
Jak każdemu "młodemu i chcącemu" człowiekowi pozwolimy na realizację wyraźnie niezdrowych pomysłów, to obudzimy się wszyscy z ręką nie w nocniku, tylko w szambie. Wójt, jeśli ma dobre intencje, to powinien odstawić DUNIĘ, bo od tego cała gmina ma czkawkę, przestać słuchać tych "doradców", co to mają w pewnych ruchach i decyzjach wójta swój prywatny interes. Wójt jest dla mieszkańców, nie na odwrót!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem osobiście jak wójt traktuje ludzi, jak potrafi zmieszać z błotem, robi to więc proszę mi nie tłumaczyć jaki on wspaniały - to tylko dobra mina do złej gry, uśmiechy na zewnątrz dla prasy, tworzenie dobrego wizerunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że wszystkiego najlepszego dla wszystkich pań w naszej gminie matkom,żonom,córkom ,wnuczkom i innym obcym kobietom bez względu na stanowisko i pracę .Nikt nie szuka powodów do kłótni ,każdy z nas chciałby żyć spokojnie i bezpiecznie i nie martwić się o przyszłość patrząc w lepsze jutro.Trudno jednak jest to osiągnąć jeżeli daliśmy mandat zaufania młodemu ,energicznemu ,chcącemu ale manipulantowi i populiście . Nawet po kilkunastu miesiącach jego pracy już widać gdzie zdąża .Bilet zaufania dostał potężny bo po rodzicach i rodzeństwie które jest szanowane a tu pojawiła się czarna owca .Świat nie zwariował panie wójcie świat ma po prostu dość fałszu,kolesiostwa ,szemranych interesów i obłudy.Tylko i wyłącznie szczerością i prawdą można osiągnąć pozytywną opinie ale pan ma to chyba w głębokim poważaniu i proszę się nad sobą nie rozczulać idąc na takie stanowisko trzeba było się liczyć z tym że jest się na świeczniku i w blasku jupiterów .Jest to nasze prawo wyborców aby władzy patrzeć na ręce bo jak dajemy mandat zaufania to mamy też prawo z niego rozliczać ,a gdy się dzieje źle to takie zachowania piętnować !!!!!!.I jeszcze raz powtarzam jeżeli chce być wójt szanowany niech najpierw sam zacznie szanować innych !!!!!!. Wszystkiego najlepszego panie wójcie z okazji dnia kobiet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główne forum w sprawie odwołania wójta jest gdzie indziej i tam na ponad 1000 wpisów nie będąc nawet zainteresowanym , można sobie spokojnie wyrobić zdanie o naszym wójcie {cudownym dziecku }Mam nieodparte wrażenie że wójt ma nas wszystkich za idiotów ,i pozwolimy mu na wszystko .TO jest błąd w myśleniu są też inne osoby które pragną dobra tej gminy i to bezinteresownie więc jak widzą chamstwo to głośno o nim mówią .Są ludzie którzy znają też i pana DUNIĘ i to nie ze słyszenia i  wiedzą  że nie jest żadnym malowanym obrazem aby patrzeć w niego jak ciele .A jeżeli wójt tak myśli to nas obraża .Ja też myślałem że znam Marcina a teraz funta kłaków bym na niego nie postawił .Jak widać używki z młodości zmieniły osobowość.Marcin pakuj się i daj już spokój starczy tej błazenady dobrze ci radzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinek a może spytaj jeszcze raz brata co sądzi o twoim doradcy DUNI przynosisz mu wstyd ,rodzinie i całej społeczności Wąwolnicy czy to jest normalne ,i to tylko w imię jakichś chorych i nieracjonalnych rozwiązań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie używki marcinka z młodości - tez słyszałem. A może patrząc na jego poczynania to te używki wróciły do jego teraźniejszości? I ktos taki wójtem? No brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... ludzie jesteście poje...... przypier***acie się do laguny . Jeszcze trzy lata ma kadencji jeszcze wszystko wszystko zrobi co obiecał .a jak byl poprzedni wojt plewinski co on zrobił nic tylko pchal wszystko w karmaniwice . A jak teraz jest z mesyku to do chuja pana źle ?
Nie zrobi wszystkiego, co obiecał, bo wie, że to nierealne - - zalewu nie będzie - term w Celejowie nie będzie - muszli koncertowej w rynku nie będzie, nie tylko dlatego, że gminy na to nie stać. Nawet tego, co nie kosztuje, też nie ma - nie ma comiesięcznych zebrań wiejskich, bo żadnych zebrań nie ma, nie ma więc szerokich konsultacji społecznych, za to WĄSKIE KONSULTACJE - z doradcą są, ale mieszkańcy na tym nie skorzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sie Panu Lagunie wykazac ,jak sie nie sprawdzi to poprostu nie zostanie na drugą kadencję i tyle .Po referendum dadzą kogos z Lublina bo takie jest prawo a wtedy bedzie jeszcze gorzej dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku - to nie jest tak, jak mówisz - po referendum są kolejne wybory, w których nawet ten  świeżo kopnięty wójt ma prawo wystartować. Skoro społeczność lokalna ma prawo do referendum, to przecież nie można tego uniemożliwiać.   Na przekonanie się o tym, że Łaguna się nie sprawdzi, można nie czekać - nie sprawdza się już, bo jeszcze nic nie zrobił tak, jak chcieli tego ludzie, a poza tym mówi jedno, robi drugie, a myśli tak, jak mu każe doradca. Kto oprócz Duni chce takiego wójta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 4 latach kadencji zostanie tylko czarna dziura - bo gminy już na pewno nie będzie. Po referendum niech dają kogo chcą może być i komisarz, bo nie mogę już zdzierżyć jak wójt rozpiernicza naszą gminę - dla własnych korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już forum, które od kilkunastu tygodni funkcjonuje wokół tematu referendum i odwołania wójta - http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/114231-mieszka%C5%84cy-chc%C4%85-odwo%C5%82a%C4%87-w%C3%B3jta-gminy-w%C4%85wolnica/page-53 Zastanawiam się - kto i w jakim celu rozdrabnia tę dyskusję, dzieląc ją na kolejne fora? Może wróćmy do komentowania na tym pierwotnym, tu zaś można pozostawić ślad w rodzaju "Byłem, widziałem, jestem za/przeciw (do wyboru)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory to coś co pozawala pokazać zdanie większości. Przypominam, że wybrany wójt został wybrany na CAŁĄ KADENCJĘ i z tej kadencji należy Go szczegółowo rozliczyć po jej ZAKOŃCZENIU. Nagle znalazła sie osoba która zminiła zdanie poniewaz nie otrzymała posady o którą się ubiegała i buntuje przeciwko WYBRANEMU WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW wójtowi. Ludzie, chila, czy was ktoś rozlicza z pracy po tygodniu ? Każdy jest człowiekiem, kazdy się uczy na błędach, zaufaliśmy wójtowi to poczekajmy, dajmu mu spełnić to co obiecał, nie podstawiajmy mu nogi w połowie drogi bo to jest bardzo przykre. Szanowini Państwo, odrobina zdrowego rozsądku wystarczy. Ja osobiście nia pamietam wójta który zabrał się do pracy z takim zapałem. Panie wójcie, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zapałem zniszczenia wszystkiego co się da! Kłamca kłamca kłamca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnij zatem cały rząd, bo też obiecywał, sam zasiądź na stołku prezydenta i rządź, bo jak widac jesteś najmądrzejszy. Wszystko co Wójt robi jest zgodne z prawem. Niestety szkoła w Karmanowicach z taką ilościa uczniów MOŻE byc oddana stowarzyszeniu i taka decyzja zapadła. Czemu się dziwić ? Ja tam zniszczeń nie widzę, jak dotąd. Ale niestety mentalność niektórych polega na przeświadczeniu że nie ma mądrzejszych od nich. Otóż są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został wybrany na całą kadencję, ale jest coś takiego jak instytucja referendum , która jest normalnym narzędziem w demokracji. To, że został wybrany nie oznacza, że ma pewne 4 lata na stanowisku. Jeżeli więcej szkodzi niż robi dobrego ludzie maja prawo go odwołać i tyle. Jak na razie uważam, że jego przeciwnicy na forum w większości pokazują konkretne argumenty jego złego działania, bo zwolennicy to jedynie hejt i ogólniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...