Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąwolnica pije, Matka Boska płacze

Utworzony przez ebe, 18 czerwca 2008 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Jezeli komus przeszkadza - jeden telefon na policje i mandacik ze 43'ust 1 uwtpa po 100 po 100 i sie skonczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne! Ciekawe z czego zapłacą?! Dostanie jeden mandat. Potem drugi tak dalej itd. Za niezapłacone mandaty pójdzie siedzieć do przepełnionego więzienia na koszt tych którzy płacą podatki. Ale wymyśliłeś...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka boska płacze... he he he ale tekst !!!! Słyszał ktoś te zawodzenia ? Ta matka musi naprawdę nie mieć nic do roboty skoro musiałaby sie pasjonować tamtejszymi równiakami.Pozdrawiam i Matke i równiaków.Niech żyje wolność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skory napisał:
Jasne! Ciekawe z czego zapłacą?! Dostanie jeden mandat. Potem drugi tak dalej itd. Za niezapłacone mandaty pójdzie siedzieć do przepełnionego więzienia na koszt tych którzy płacą podatki. Ale wymyśliłeś...!
Ty wymyśl lepiej!! Może idź im daj na piwo, bo policja i tak nie pomoże!! Co za...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda, obłuda, obłuda. Jak piją u Pana Głuskiego to jest ok tylko dlatego, że im ptaszki śpiewają? - to chyba jakiś żart. Pan wójt załamuje ręce? więc niech odpowie dlaczego w odległości 20 metrów od szkoły sprzedaje się legalnie alkohol w "Groszku" Jednym słowem gratuluję PANU REDAKTOROWI "obiektywnego" artykułu. Każdy mieszkaniec Wąwolnicy nieźle się uśmieje gdy go przeczyta - tylko będzie to śmiech przez łzy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super tekst, rzeczywiście jak sie przejeżdża przez Wąwolnicę to tych pijaczków jest pełno dookoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zwykła polska rzeczywistość. Tak się dzieje na każdym osiedlu w Lublinie i na każdej podlubelskiej wsi. Po co mieszać w to Matkę Boską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piją, piją, wszyscy patrzą, i nic, mieszkańcom wstyd, jakaś wioska straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie Waldmarze!. Podziwiam Pański artykuł o Wąwolnicy, ale mam do Pana jedno pytanie: dlaczego Wąwolnica? Przyjedź Pan do Ratoszyna, Chodla lub każdej innej miejscowości w gm. Chodel gdzie jest sklep z alkoholem. Zobaczysz Pan wiele ciekawszych rzeczy. To jest "przekrój" Polski C. Pije się w sklepie, przed sklepem, czy dzieci na to patrzą czy nie, później się obok tego sklepu śpi, wcześniej załatwiwszy wszelkie potrzeby fizjologiczne. To tak na pokrzepienie serc Wąwolniczanom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze, że piją młodzi, bo patrzą jak starzy piją. Na młodych patrzą dzieciaki, które bawią się na placu. Wreszcie pokazaliście kawę na ławę. Wstyd mieszkańców i bezradność władz, komisji, księdza. Brawo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to Wąwolnica to mały pkuś,Czestochowa i Jasna Góra to dopiero wstyd na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąwolnica pije to mało powiedziane, Wąwolnica pije na umór. Dobrze, że choć ksiądz ma pomysł na zbudowanie świetlicy. A czy pomyśleliście, że panowei ze skweru to mężowie, ojcowie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym otworzyć kawiarnię albo pub w Wąwolnicy tyl;ko nie wiem ilu jest tam ludzi na poziomie??Ilu internautów - czy wogóle ktos to czyta z Wąwolniczan??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo z pubem. NI eboisz się Wąwolnicy? Dlaczegoo nie ma tam kawiarniu, pubu, restauracji? Tylko chlanie na skwerku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Często bywam w Wąwolnicy, bo właśnie tam pracują moi rodzice. Widziałem wypowiedź kogoś wyżej na temat sklepu Pana Głuskiego. Otóż, Pan Sławek, to mój ojciec i stwierdzam, że gdyby ten użytkownik przyjechał i popatrzył na (jak to nazwano) "Skwerek" a u nas za sklep, to rzeczywiście jest różnica. Każda osoba nietrzeźwa lub robiąca hałas głośno przeklinająca itd itp jest wypraszana. Sprzedajemy tylko piwo, czyli artykuły mało procentowe, a atmosfera jest naprawdę całkiem inna. Oczywiście ludzie często Ci sami ale atmosfera się zmienia, zapewniam. I jeśli chodzi jeszcze o tytuł, to był idealnie dobrany bo Wąwolnica to taka mała miejscowość(jedna z wielu) gdzie KAŻDY boi się cokolwiek powiedzieć księdzu a wiara(często na pokaz) jest najważniejsza. Nie wiem czy wiecie, ale po rozwieszeniu plakatów z tym tytułem Ortodoksyjne i Ortodoksyjni wyznawcy Moherowych Beretów(i pochodnych) pozrywali te plakaty z taką złością za jaką w kościele się spowiadać trzeba, poza tym trzeba wspomnieć, że widziałem to na własne oczy i nikt mi nie wmówi, ze tak nie było. Jeżeli chcecie się wypowiadać na temat Mego ojca sklepu(nie występuje w osobie rodzinnej, tylko prywatnie) to proszę najpierw przyjechać 2/3 razy do Wąwolnicy na skwerek, i tyle samo za sklep. To tyle z mojej strony, Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów Świrek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syniu, jak dla mnie to możesz ze swojego ojca nawet zrobić naczelnego propagatora abstynencji ale widocznie to Ty za rzadko bywasz w Wąwolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syniu, jak dla mnie to możesz ze swojego ojca nawet zrobić naczelnego propagatora abstynencji ale widocznie to Ty za rzadko bywasz w Wąwolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Brawo z pubem. NI eboisz się Wąwolnicy? Dlaczegoo nie ma tam kawiarniu, pubu, restauracji? Tylko chlanie na skwerku?
Dlaczego w tym temacie wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia o realiach Wąwolnicy? Drogi janku- w Wąwolnicy (vel. mexyku) są 3 miejsca gdzie można wypić piwo, zjeść itp. Otóż w pizzeri na rynku, oraz nieopodal w 2 barach... Dlaczego chlanie na skwerku? Cóż, kłania się umiejętność logicznego myślenia... W barach piwo kosztuje 4 zł, za to wypicie taniego wina jest niemożliwe... Za 2 piwa w barze, można mieć 3 wina na skwerku... Pytanie do pana redaktora? Co pan chciał pokazać, lub może zmienić w życiu tych ludzi? Czy na prawdę myślicie że człowiek który pije od 40 lat nagle przestanie pić po jakimś artykule w podżędnej gazecie? Błąd... Irku ( wnioskuje ze to ty) plakat ktory zerwały jakieś osoby, sam z powrotem przyczepiałem na tablicę ogłoszeń, z wielkim uśmiechem na twarzy Wąwolnica, jak i cała Polska ma problem z alkoholizmem, tego nikt, ani nic nie może niestety zmienic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zwrócić uwagę, że nigdzie nie wspomniałem, że mój ojciec propaguje abstynencję, a jeśli nie masz pojęcia o różnicy między "chińskim domkiem"(chatka za ojca sklepem) a skwerkiem, to oznacza, ze nie masz pojęcia o czym piszesz. Wracając do baru. Tak są 3 co do wypowiedzi wyżej:) A jesli sądzisz, że będą uczniem z 97% obecnością w szkole, bycie 3 dni w tygodniu w mexyku to mało, no o to nie masz pojęcia. Pozdrawiam jakiegoś tajemniczego nieznajomego, postanowiłem sie nie ukrywać, po co pisać w 3 osobie cos co moge jako ja czyli w pierwszej:) A co do kartek, to widzisz, nie kłamałem prawda? Pozdrawiam Forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pełni zgadzam się z opinią Neviusa a w szczególności z ostatnim zdaniem [, jak i cała Polska ma problem z alkoholizmem, tego nikt, ani nic nie może niestety zmienic... jeśli chodzi o poprzednią wypowiedź to po pierwsze nie zadam sobie trudu tłumaczyć czym różni się mówienie o sobie w osobie trzeciej od wypowiadania się anonimowo (widocznie dla niektórych 97% obecności w szkole to za mało) po drugie albo świrku nie chcesz albo nie potrafisz zrozumieć tytułu artykułu. Jeśli stawia się w nim tezę, że Matka Boska płacze z powodu pijaństwa Wąwolnicy to nie ma znaczenia czy Twój ojciec zrobił ogródek japoński, chiński czy mongolski. Tak jak nie ma znaczenia w jakim miejscu "śmietanka" Wąwolnicy się upija. Podsumowując: jedni o gruszce inni o pietruszce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...