Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąż terroryzuje Nasutów (wideo)

Utworzony przez bleee..., 30 maja 2008 r. o 21:33 Powrót do artykułu
(...)Natchnęli się za to na martwego kota(...) To kogo szukali - pytona, czy muzy..??? Natchnieni poszukiwacze, czy autor...? Bleeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......nie ma juz zadnego węża.......pojechał do krokodyla nad jez. białe.........a propos.......cos słabo wydestylowany ten miejscowy "mózgotrzep".......żeby zaraz miec takie "zwidy"......dobrze, ze mu "ursusa-traktora" nie zjadł )))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni komunikat.......UPRASZA SIE MIESZKAŃCÓW O NIE SPOZYWANIE TEGO DZIWNEGO PŁYNU CO WŁAŚCICIEL KOTA.......PO NADUZYCIU .....PYTON ZJADA "TRAKTORY-URSUSY"......NIE RUSZA NATOMIAST "WŁADYMIRCÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im wierze i ja z tamtąd pochodze i nie takie rzeczy tam sie nie widziałp xD Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ponoć wójt Królik wypuścił tego węża, żeby rozsławić naszą gminę! Tylko dlaczego to ma się odbywać przy pomocy naszego bezpieczeństwa? Kobieta widziała jak coś zielonego wyrzucał z bagażnika!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...