Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdy Macierewicz został szefem MON byłem sceptyczny ale teraz go popieram bo ma na prawdę dobre pomysły nech jeszcze przywróci zasadniczą. "Zlikwidować Zamość. Wzmocnić Hrubieszów i Chełm. " Rafał czy ty przypadkiem na głowę nie upadłeś? Zamość w obecnej sytuacji jest jednostką strategiczną i dlatego mówi się o jej rozbudowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa wojna idzie. Tylko czym mamy się bronić? Tymi kapiszonami co to mamy w armii? Macierewicz ponoć ochłodził stosunki z Ameryką więc kurwa nie czaję na co on liczy? Na polski przemysł obronny? Weźcie nie rozwalajcie mnie... ja mam dosyć armii ułanów z szabelkami idących na tanki... kiedyś już to przerabialiśmy i wiadomo jak się skończyła taka polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USA planują wysłać do Europie Wschodniej i państw bałtyckich w sumie 600 żołnierzy. Do tego cała nasza armia 100 tys. ludzi czyli do działań bojowych 35 tys.. Putin pewnie drży przed taką potęgą. Jak myślicie, 2 czy 3 dni zajęłoby ruskim zdobycie naszej stolicy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wśród komentarzy znajdzie się jakiś wielbiciel rusków, kolaborant !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Amerykę, czy w ogóle państwa zachodnie w przypadku konfliktu z Rosją bym nie liczył. Poczytajcie, posłuchajcie doktryn amerykańskich... Jeśli będzie wojna to Ameryka potraktuje Polske jako pole walki z Ruskimi, żeby nie ciągnąc walk do siebie. Przede wszystkim nie dac się wciągnąć do wojny - to jest podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...