Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka apokalipsa zabiła dinozaury. Zostawiła ślady pod Chełmem

Utworzony przez Anna, 16 października 2010 r. o 22:43 Powrót do artykułu
Droga autorko tego artykułu! Podpowiadam Ci, abyś pisała swoje artykuły ze słownikiem w ręku, najlepiej ze "Słownikiem języka polskiego PWN", ale może też być każdy inny, podobny. I zanim użyjesz jakiegoś bardzo podobającego Ci się obco brzmiącego wyrazu to najpierw zajrzyj do słownika by sprawdzić, co on oznacza. Bo nie każdy straszący wyraz, który przyjdzie Ci do głowy, musi się znaleźć w artykule. Bo, użyty w określonym kontekście, czasem brzmi nie strasznie, a śmiesznie. Tak, jak w tym Twoim artykule, wyrazy "hekatomba", "apokalipsa" i "tsunami". Znajdź sobie ich znaczenie to zrozumiesz może, o czym piszę. Pozdrawiam, Anna Ps. Na marginesie... czy ktoś przed zamieszczeniem czyta to, co ma się ukazać na stronie internetowej Dziennika Wschodniego i w papierowej gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Anny: Zanim skrytykujesz czyjś artykuł, Tobie także radzę zapoznać się , ale z podstawami polskiej składni, gramatyki i interpunkcji. Czy poprawnie napisałaś zdanie drugie? Oszczędzę sobie cytowania, ale znalazłam w nim: błędy interpunkcyjne, stylistyczne i gramatyczne. Mam nadzieję, że nie aplikujesz na stanowisko korektora, bo to może być straszne, a dla niektórych - śmieszne. Z pozdrowieniami. Agnieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie dwie baby się biją i gryzą, trzeci chłop korzysta .. Dinozaury wyginęły, bo wiedziały, że nadchodzą kolejne stworzenia o nazwie "pęknięte jeże" Adam też zjadł jabłko celowo, bo ponoć wiedział, że za parę tysięcy lat będzie otrute dla Śpiącej Królewny. Badania amorficzne cezu wykorzystując metodę wiekową węgla p[potwierdzają, iż Kura jednak jest starsza od jajka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pozostałością po wybuchu jest emeryt Dzidek G. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Do Anny: Zanim skrytykujesz czyjś artykuł, Tobie także radzę zapoznać się , ale z podstawami polskiej składni, gramatyki i interpunkcji. Czy poprawnie napisałaś zdanie drugie? Oszczędzę sobie cytowania, ale znalazłam w nim: błędy interpunkcyjne, stylistyczne i gramatyczne. Mam nadzieję, że nie aplikujesz na stanowisko korektora, bo to może być straszne, a dla niektórych - śmieszne. Z pozdrowieniami. Agnieszka.
A może by tak odnieść się choć jednym słowem do rzeczy, o której pisałam, Agnieszko? Gdy zaś chodzi o błędy interpunkcyjne, stylistyczne i gramatyczne to poczytaj sobie, kochana, pierwszy lepszy artykuł w "Dzienniku Wschodnim" w internecie lub w gazecie. Przykładów takich błędów, a dodatkowo także ortograficznych, na pewno znajdziesz w nim bez liku. I to pomimo tego, że piszą te artykuły wspaniali autorzy, czyta je korekta, być może ktoś jeszcze... Również z pozdrowieniami, Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...