Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie polowanie na dziki. W weekend do lasu jadą nie tylko myśliwi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 13:08 Powrót do artykułu
Kazdy pisior to zdrajca Polski, mam nadzijee, ze kazdy pisior kiedys stanie przed sadem za zdrade stanu. Wycieraja sobie krzywe ryje patriotyzmem a to fdalszywwa banda hipokrytow i sprzedwczykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pozamykać tych "pseudo-ekologów" w więzieniach bo zniszczą ten kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Szanownych Panów Myśliwych  :) Strzelajcie do tych dzików tylko....... NA TRZEŹWO !!!!!! Nie pijcie alkocholu siedząc na ambonie !!!!!  Jesienią często jeździłem na grzyby. Chodziłem po lasach i ugorach , widziałem wiele ambon . Prawie pod każdą amboną walały się puszki po piwie i butelki po wódce . Mam kolegę myśliwego , który opowiadał mi , że zimą siedząc na ambonie dogrzewa się wódeczką a latem popija sobie zimne piwko.  Mówił , że przy dużym mrozie nie sposób jest wysiedzieć na ambonie więc sobie co nieco popija. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do wiary. Unia Europejska chwali polskie władze za odstrzał dzików i twierdzi, że żadnego okresu ochronnego dla samic nie może być, bo zakażone potomstwo jest jeszcze groźniejsze. Należy jak najszybciej dokonać odstrzału, bo zagrożona jest cała UE. Polecam interia.pl tym protestantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla świń śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla dzików to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi powinni zostać odstrzeleni ci wszyscy, którzy otworzą ogień do dzików i pomysłodawcy tej rzezi niewiniątek. To jest chore. Mord na dzikich zwierzętach - tak to należy nazwać. Tylko chory umysł mógł to wymyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma informacji co stanie się z zastrzelonymi dzikami. Zostaną spalone, sprzedane i potem oferowane w restauracjach czy coś innego.Dania z dziczyzny są bardzo drogie a tu nagle pojawi się masa mięsa, skór z dzika.Chyba jest jakiś plan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w tytule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie strzelaj petardami bo pieski nie jedz karpia bo on to czuje nie strzelaj do dzików bo to nie wolno a jutro co nie jedz chleba??? Barany 365 dni w roku psy sraja a ja mam buty w głównie i wisi mi to czy się boją karpia jem bo dobry ubić dzika jak chory i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońców nadmiernej populacji dzików i możliwości przenoszenia przez nich roboty można jedynie nazwać idiotami i nie dyskutować z nimi. Swoją drogą Komisja Europejska w pełni popiera prewencyjny odstrzał i chwali Polskę za podjęcie tej formy ochrony, więc POfile i ZSLowcy stracą oręż w walce z PISem, a i ekoterroryści przestaną być na fali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy obawiają się,że zabraknie świeżego taniego mięsa biegającego po polach,karmionego paszą rolników Ekolodzy i inni podobni,zająć się karmieniem dzikich zwierząt i ochroną terytorium kraju przed ASF Dlaczego chcecie doprowadzić do upadku gospodarzy-rolników zajmujących się hodowlą świń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy kto popiera PiS to niedorozwiniety umyslowo psychol. Polacy to jednak narod niewolnikow bo glosuja jak im obcy zagraja, wczesniej bylo PO z UE i Niemcami, teraz jest PiS z USA i Izraelem. Sprzedawczyki i niedorozwoje - oto polscy wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barani lbie swinie wybijaja tak samo, nawet prosne maciory; politycy PiS musza miec powiazania z zachodnimi koncernami miesnymi i producentami srodkow okazajacych, na wybijaniu polskiej trzody chlewnej mozna dobrze zarobic...a ciemnota nadal tego nie widzi tylko wierzy wszystko co powiedza w lzemediach glownego scieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptasia grypa, szalone krowy, asf... Ciekawe co wymyślą następnym razem? Szalone zboże czy wirus ziemniaczany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestujący wasz eurokołhoz popiera żeby wystrzelać dziki więc jak a przy okazji zapraszam dziki pod wasze blokowiska i wille
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Was ,dziś nie mogłem być. Jestem w pracy. Ale w weekend wybieram się na spacer do lasu.Pewnie takich jak ja jest wielu. Pozdrawiam. P.S. nie jestem z PO i KODu. Głosowałem na PIS, ale temu jestem przeciwny. PIS traci w moich oczach. Jak tak dalej bedzie to na jesieni na nich nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś głupim KODerastą i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy pisior to zdrajca Polski, mam nadzijee, ze kazdy pisior kiedys stanie przed sadem za zdrade stanu. Wycieraja sobie krzywe ryje patriotyzmem a to fdalszywwa banda hipokrytow i sprzedwczykow.
 Wszystko się zgadza co napisałeś - tylko niewielki błąd - to dotyczy totalnej POKOzycji. Bo to oni wszysstko skarżą do innych państw prosząc o POKOc (POmoc).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do qwertego. Ale POczułem się zniszczony, POniżony. Gdybyś miał qwartę zawartości mózgu to POdjąbyś się odPOwiedzi na moje pytania, porównania. Wolałeś podać (zmierzyć) moje iku. Jaką masz miarę, skalę - skąd ją wziąłeś?. Przy okazji odkryłeś swoje wartości. Życzę na przyszłość trochę więcej niż qwerty (kwarty).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi powinni zostać odstrzeleni ci wszyscy, którzy otworzą ogień do dzików i pomysłodawcy tej rzezi niewiniątek. To jest chore. Mord na dzikich zwierzętach - tak to należy nazwać. Tylko chory umysł mógł to wymyśleć.
 Nawołujesz do zabójstwa i to publicznie. Powinna się tobą zająć prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...