Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czerniejowianie powinni do skutku bronić swych racji.Biskup nie jest gospodarzem koscioła i plebani.A obiekty budowali ze swych składek parafianie!Kuria na ten cel nie dała ani grosza.A nawet za "pokropek" świątyni biskup zainkasował niemałą sumkę. Nie wpuszczać niechcianego pseudoksiędza,który będzie żerował na krwawicy czerniejowian.Myśłę,że można by wysłać do biskupa kilku młodziutkich chłopaczków,to sprawa nabierze rumieńców.Warto popróbować z tymi chłopaczkami (ale przed tym należy udzielić im stosownego instruktarzu i przestrzec ich o ewentualnych "konsekwencjach" jakie mogą ich napotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ustępować Filozofowi.Pokazać mu kto rządzi w Czerniejowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest groźne bo tak zaczynały się wszystkie rewolucje społeczne. "I cześć wam panowie prałaci ...".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianie zastosujcie włoski strajk,NIE DAWAJCIE ZŁAMANEGO GROSZA KOŚCIOŁOWI ZOBACZYCIE JAK POSKUTKUJE,pamiętam jak księża jezdzili rowerami a teraz najlepszymi z marek samochodami, ale to WASZA wina za bardzo ich przyzwyczailiście do luksusu.Jak to w przysłowiu dasz palca a wezmą całą rękę.I właśnie tak oni robią,a ciemny mocherowy beret daje.DAWAJCIE JESZCZE WIĘCEJ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw dlaczego DW nie pokazuje wszystkich wypowiedzi?Już Czerniejów jest sławny ,nawet na WP opisują sławnych parafian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało Wam reklamy? we wsi raban bo nowy Proboszcz przybywa? HAHA bez pozdrowień stolico dzieciobójców. Macie skazę, na Waszym miejscu bym się tak nie wychylał. Populacja 436.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wspis jest gorszy od tego co zrobili ONI. Przykre
amok napisał:
Mało Wam reklamy? we wsi raban bo nowy Proboszcz przybywa? HAHA bez pozdrowień stolico dzieciobójców. Macie skazę, na Waszym miejscu bym się tak nie wychylał. Populacja 436.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze napisac list do Papieza, wtedy pomoze! oto prawdziwy i potwierdzony adres: Benedetto XVI p/a Segretaria di Stato Palazzo Apostolico Vaticano 00120 Citta del Vaticano (ROMA) ITALY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiotrekLBN napisał:
ten wspis jest gorszy od tego co zrobili ONI. Przykre
szkoda ze ciebie matka nie ukisila w beczce oh jaka przysluga dla spoleczenstwa jednego jdjoty mniej haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM I POZDRAWIAM CZYTAM WASZE OPINIE POMIMO KILKU IDIOTOW KTORYCH ZNALAZLO SIE NA BLOGU JESTESMY ZACHWYCENI WASZ POSTAWA I MAMY ZAMIAR TAK SAMO ZAREAGOWAC NA ZMIANY UNAS WPARAFI TO DZIWNE ZE TAK JAK WASZA PARAFIA JES PIEKNIE USYTULOWANA NIEDALEKO POZNANIA WYREMONTOWANA I JAKO WSPOLNOTA PARAFIALNA WEZMIEMY Z WAS PRZYKLAD PONIEWAZ POWINNO SIE SKONCZYC ZONDY MONARHI SREDNIOWIECZA NIEMA I TO MY PARAFIANIE POWINISMY DECYDOWAC O GOSPODAZU A NIE NAJWIEKSI NAJMOCNIEJSI ARCY BI;SKUPOWIE ZADZA NAJMNIEJSZYMI LECZ NIE NAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsrodowisku koscielnym zagrzmialo po strajku w czerniejowie jednak jest apsolutny zakaz wypowiadania sie na ten temat wiadomo dlaczego; jednak gora tak to w naszym srodowisku nie oficjalnie mowiac jes przestraszona i kompletnie zdezerientowana [pierwszt tak glosny protest za obrona jakiegos tam ks Marka ] jakiegos tzn dlatego ze niema kasy nikt go niezna zadnych znajomosci poprostu ksiac z powolaniem ktory dostanie surowa kare od przelozonego za to ze go lubili ludzie i z pewnych zrodel mi wiadomo nie oplacil sie z powodu braku pieniedzy unas tak sie mowi glupi niema kasy cos z nim nietak i nabok pomimo to ma ladna parafie a na gorze na ladna parafie durzo chetnych za plecami biskopow dobrzy parafianie takich nam potrzeba i co durzo daja Wiem zo tacy ks z powolaniem zle koncza mamy zywy przyklad to nie paranoja to fakty i istnieje przekonanie ze proboszcz do smierci powinien slozyc swiej parafi i ludziom jednak chciwosc gubi nas ksiezy liczne malwersacje i hazard jak to mialo miejsce wlasnie w czerniejowie przed laty z akrobata i wiedza najwyszych wlac koscielnych w lublinie.SZKODA ze naleze do glupcow i niemoge sie ujawnic poniewaz zkonczyl bym gdzies na kalkazie a i tu jest wiele do zrobienia i mysle ze nikt nie powinien ustapic i walczyc do konca o tak dobrego czlowieka Ks MARKA ZYSZKIEWCZA POKLONY DLA ODWAZNYCH NIECH WAS BOG BLOGOZLAWI AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-KUL- napisał:
Wsrodowisku koscielnym zagrzmialo po strajku w czerniejowie jednak jest apsolutny zakaz wypowiadania sie na ten temat wiadomo dlaczego; jednak gora tak to w naszym srodowisku nie oficjalnie mowiac jes przestraszona i kompletnie zdezerientowana [pierwszt tak glosny protest za obrona jakiegos tam ks Marka ] jakiegos tzn dlatego ze niema kasy nikt go niezna zadnych znajomosci poprostu ksiac z powolaniem ktory dostanie surowa kare od przelozonego za to ze go lubili ludzie i z pewnych zrodel mi wiadomo nie oplacil sie z powodu braku pieniedzy unas tak sie mowi glupi niema kasy cos z nim nietak i nabok pomimo to ma ladna parafie a na gorze na ladna parafie durzo chetnych za plecami biskopow dobrzy parafianie takich nam potrzeba i co durzo daja Wiem zo tacy ks z powolaniem zle koncza mamy zywy przyklad to nie paranoja to fakty i istnieje przekonanie ze proboszcz do smierci powinien slozyc swiej parafi i ludziom jednak chciwosc gubi nas ksiezy liczne malwersacje i hazard jak to mialo miejsce wlasnie w czerniejowie przed laty z akrobata i wiedza najwyszych wlac koscielnych w lublinie.SZKODA ze naleze do glupcow i niemoge sie ujawnic poniewaz zkonczyl bym gdzies na kalkazie a i tu jest wiele do zrobienia i mysle ze nikt nie powinien ustapic i walczyc do konca o tak dobrego czlowieka Ks MARKA ZYSZKIEWCZA POKLONY DLA ODWAZNYCH NIECH WAS BOG BLOGOZLAWI AMEN
Koleś nick masz fajny ale nie pasuje on do Ciebie ,robisz błędy ortograficzne, albo celowo albo jesteś niedouczony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGA REDAKCJO DZIENNIKA WSCHODNIEGO! MAM PYTANIE....DLACZEGO ARTYKUŁ O WIERNYCH Z CZERNIEJOWA JEST ZDJĘTY Z CZOŁÓWKI GAZETY?Czyżby ktoś z KOŚCIOŁA interweniował w tej sprawie u Naczelnego.A gdzie wolność słowa i wypowiedzi?Czy wasza gazeta jest Kościelna?i ocenzurowana przez KLER tak jak konkurencyjny KURIER LUBELSKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba biskup jest dla ludzi a nie ludzie dla biskupa. NIE DAJCIE SIĘ. Nareszcie ktoś przeciwstawił się. Walczcie za przeproszeniem do upadłego .Dosyć bezmyślnego działania biskupów. Oni nie są Bogami, winni słuchać ludzi, m służą. Także biskupi winniście też pokazać swoja pokorę. lud nie jest ciemny, średniowieczem minęło, gdzie ksiądz i pleban rządził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram parafian Czerniejowa. Nowy proboszcz ks.Podstawka to hazardzista często można go spotkać w okalicach hotelu VIKTORIA gdzie zagląda do suteryny czyli kasyna.Wiem to bo tu pracuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnki napisał:
DROGA REDAKCJO DZIENNIKA WSCHODNIEGO! MAM PYTANIE....DLACZEGO ARTYKUŁ O WIERNYCH Z CZERNIEJOWA JEST ZDJĘTY Z CZOŁÓWKI GAZETY?Czyżby ktoś z KOŚCIOŁA interweniował w tej sprawie u Naczelnego.A gdzie wolność słowa i wypowiedzi?Czy wasza gazeta jest Kościelna?i ocenzurowana przez KLER tak jak konkurencyjny KURIER LUBELSKI?
Dziękuje widzę że jesteście obiektywni lub przemyśleliście sprawe....POZDRAWIAM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przczytałem wszystkie wpisy i wypowiedzi niektórych są wręcz załosne. Wg mnie postawa biskupa jest "naganna" delikatnie mówiąc, widać po nim, że czuje, że ma władze despotyczną i że nikt nie ma prawa sprzeciwić się jego decyzji! To jest nie do pomyślenia, biskup ma służyć nam ludziom a nie czerpać korzyści z tego, że kościół w naszym kraju to druga władza. Wyczuwam, że parafia w Czerniejówie miała być pewnym i pokaźnym źródłem dochodów dla zadłużonego Radia Er! Jest to nie chrześcijańskie i sprzeczne z nauka Chrystusa! I biskup powinien o tym wiedzieć, a jeśli o tym nie wie tzn, że jest złym człowiekiem i beszcześci stanowisko na którym się zasiada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie bez sumienia wypisuja te bzdury o Ksiedzu Krzysztofie Podstawce. Serdecznie Ksiedzu współczuję. Znam Ksiedza bardzo dobrze i akurat tego kapłana nie mozna posądzać o zaden hazard ani tego typu bezeceństwa. To poczciwy i prawy Kapłan. Oby wszyscy tacy byli. Mam nadzieję, że piszacy te komentarze to ludzie z marginesu, a nie z Czerniejowa. Bo jeśli z Czerniejowa to żal, że taki zacny Kapłan na wielkim poziomie i o wielkim sercu zostanie do was posłany. To Kapłan wrazliwy na drugiego człowieka, bardzo dobry człowiek. Poprostu Kapłan z powołania i naprawdę szczerze mi go żal, że akurat jego spotkała taka przykra sytuacja. Ksiądz ten jest tak wrażliwą osobą,że choć młody przeżył zawał serca. Mam nadzieję, że nie doprowadzicie go do kolejnego. Chociaż słyszałam, że był już w czasie tych ekscesuw w Czerniejowie w szpitalu. Mam nadzieje, że rozsądek zwycięży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajcie się ludzie. Nie dajcie sobie wcisnąć nic na siłę. Cała Polska na was patrzy! Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ale wy jesteście durni i ślepi. Przecież to jasne jak słońce, że cała sprawa jest prowokacją przeciw ks. Podstawce, który odważył się sprzeciwić manipulacjom Gazety Wyborczej w sprawie tej biednej dziewczyny, "Agaty" z Lublina, rzekomo zgwałconej, którą przymuszono do zabicia dziecka. Ks. Krzysztof był solą w oku osób z pewnego środowiska i teraz niszczą go. Żal mi mieszkańców Czerniejowa, bo dali się głupio wmanewrować w tę aferę. To jest oczywiste, że ks. Marek nie wróci nigdy do tej parafii, a oni obudzą się z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...