Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Olga napisał:
Co za ludzie bez sumienia wypisuja te bzdury o Ksiedzu Krzysztofie Podstawce. Serdecznie Ksiedzu współczuję. Znam Ksiedza bardzo dobrze i akurat tego kapłana nie mozna posądzać o zaden hazard ani tego typu bezeceństwa. To poczciwy i prawy Kapłan. Oby wszyscy tacy byli. Mam nadzieję, że piszacy te komentarze to ludzie z marginesu, a nie z Czerniejowa. Bo jeśli z Czerniejowa to żal, że taki zacny Kapłan na wielkim poziomie i o wielkim sercu zostanie do was posłany. To Kapłan wrazliwy na drugiego człowieka, bardzo dobry człowiek. Poprostu Kapłan z powołania i naprawdę szczerze mi go żal, że akurat jego spotkała taka przykra sytuacja. Ksiądz ten jest tak wrażliwą osobą,że choć młody przeżył zawał serca. Mam nadzieję, że nie doprowadzicie go do kolejnego. Chociaż słyszałam, że był już w czasie tych ekscesuw w Czerniejowie w szpitalu. Mam nadzieje, że rozsądek zwycięży.
A skąd go tak dobrze znasz?dawałaś mu dupy żeby ci dziecka nie zabrał bo jesteś niby złą matką?Chyba ty jesteś z marginesu skoro tak dobrze go znasz,bo zazwyczaj on zna tylko takie kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPANUJ SIĘ Kobieto , ktoś jak jest tak doby jak mówisz , nie zmienia tak często pracy .!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga napisał:
Co za ludzie bez sumienia wypisuja te bzdury o Ksiedzu Krzysztofie Podstawce. Serdecznie Ksiedzu współczuję. Znam Ksiedza bardzo dobrze i akurat tego kapłana nie mozna posądzać o zaden hazard ani tego typu bezeceństwa. To poczciwy i prawy Kapłan. Oby wszyscy tacy byli. Mam nadzieję, że piszacy te komentarze to ludzie z marginesu, a nie z Czerniejowa. Bo jeśli z Czerniejowa to żal, że taki zacny Kapłan na wielkim poziomie i o wielkim sercu zostanie do was posłany. To Kapłan wrazliwy na drugiego człowieka, bardzo dobry człowiek. Poprostu Kapłan z powołania i naprawdę szczerze mi go żal, że akurat jego spotkała taka przykra sytuacja. Ksiądz ten jest tak wrażliwą osobą,że choć młody przeżył zawał serca. Mam nadzieję, że nie doprowadzicie go do kolejnego. Chociaż słyszałam, że był już w czasie tych ekscesuw w Czerniejowie w szpitalu. Mam nadzieje, że rozsądek zwycięży.
Zawału to prawda mógł dostać ale od wysokiego obstawiania . Gra w w ruletke niszczy serce ..............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość po prostu Gość napisał:
Ludzie, ale wy jesteście durni i ślepi. Przecież to jasne jak słońce, że cała sprawa jest prowokacją przeciw ks. Podstawce, który odważył się sprzeciwić manipulacjom Gazety Wyborczej w sprawie tej biednej dziewczyny, "Agaty" z Lublina, rzekomo zgwałconej, którą przymuszono do zabicia dziecka. Ks. Krzysztof był solą w oku osób z pewnego środowiska i teraz niszczą go. Żal mi mieszkańców Czerniejowa, bo dali się głupio wmanewrować w tę aferę. To jest oczywiste, że ks. Marek nie wróci nigdy do tej parafii, a oni obudzą się z ręką w nocniku.
Gościu prowokacyjny to jest Twój komentarz.Daj se siana i nie wybielaj tego Podstawki bo i Ty i On nadajecie się tylko na Pekiel albo do bakutilu.Szerzyć ciemnotę to możesz tym samotnym matkom które są zależne od Klerów bo tek chciał los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jest szkoda mieszkańców Czerniejowa. Stanęli w obronie księdza, a wyszła z tego afera. Dobro x. Marka gdzieś w tym zaginęło, zrobiła się wojna przeciw Arcybiskupowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość W kasynie napisał:
Zawału to prawda mógł dostać ale od wysokiego obstawiania . Gra w w ruletke niszczy serce ..............!!!
Kolego pewnie to jakaś zakonnica która pracowała razem z nim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie jest szkoda mieszkańców Czerniejowa. Stanęli w obronie księdza, a wyszła z tego afera. Dobro x. Marka gdzieś w tym zaginęło, zrobiła się wojna przeciw Arcybiskupowi...
A komu przeszkadzał ks.Marek nie AR.Biskupowi,a przeciwko czemu oni protestują przeciw jego decyzji zastanów się troszkę Gościu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daje na Klera napisał:
Parafianie zastosujcie włoski strajk,NIE DAWAJCIE ZŁAMANEGO GROSZA KOŚCIOŁOWI ZOBACZYCIE JAK POSKUTKUJE,pamiętam jak księża jezdzili rowerami a teraz najlepszymi z marek samochodami, ale to WASZA wina za bardzo ich przyzwyczailiście do luksusu.Jak to w przysłowiu dasz palca a wezmą całą rękę.I właśnie tak oni robią,a ciemny mocherowy beret daje.DAWAJCIE JESZCZE WIĘCEJ!!!!!
.... A Ty czym jeździsz? Furmanką ? Byle co jesz i byle co gadasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie naiwny jak Wy napisał:
A skąd go tak dobrze znasz?dawałaś mu dupy żeby ci dziecka nie zabrał bo jesteś niby złą matką?Chyba ty jesteś z marginesu skoro tak dobrze go znasz,bo zazwyczaj on zna tylko takie kobiety.
............. Nie naiwny - znaczy głupi? Dać głupiemu pióro to głupoty pisać będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierny z napisał:
Gościu prowokacyjny to jest Twój komentarz.Daj se siana i nie wybielaj tego Podstawki bo i Ty i On nadajecie się tylko na Pekiel albo do bakutilu.Szerzyć ciemnotę to możesz tym samotnym matkom które są zależne od Klerów bo tek chciał los.
............... Twój komentarz jedzie oborą ze aż hej . Bakutil ? - to twój dom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZNAN napisał:
WITAM I POZDRAWIAM CZYTAM WASZE OPINIE POMIMO KILKU IDIOTOW KTORYCH ZNALAZLO SIE NA BLOGU JESTESMY ZACHWYCENI WASZ POSTAWA I MAMY ZAMIAR TAK SAMO ZAREAGOWAC NA ZMIANY UNAS WPARAFI TO DZIWNE ZE TAK JAK WASZA PARAFIA JES PIEKNIE USYTULOWANA NIEDALEKO POZNANIA WYREMONTOWANA I JAKO WSPOLNOTA PARAFIALNA WEZMIEMY Z WAS PRZYKLAD PONIEWAZ POWINNO SIE SKONCZYC ZONDY MONARHI SREDNIOWIECZA NIEMA I TO MY PARAFIANIE POWINISMY DECYDOWAC O GOSPODAZU A NIE NAJWIEKSI NAJMOCNIEJSI ARCY BI;SKUPOWIE ZADZA NAJMNIEJSZYMI LECZ NIE NAMI
................ Analfabeto , milcz. Z polskiego dwója a internet omijaj z daleka - to technika dla myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-KUL- napisał:
Wsrodowisku koscielnym zagrzmialo po strajku w czerniejowie jednak jest apsolutny zakaz wypowiadania sie na ten temat wiadomo dlaczego; jednak gora tak to w naszym srodowisku nie oficjalnie mowiac jes przestraszona i kompletnie zdezerientowana [pierwszt tak glosny protest za obrona jakiegos tam ks Marka ] jakiegos tzn dlatego ze niema kasy nikt go niezna zadnych znajomosci poprostu ksiac z powolaniem ktory dostanie surowa kare od przelozonego za to ze go lubili ludzie i z pewnych zrodel mi wiadomo nie oplacil sie z powodu braku pieniedzy unas tak sie mowi glupi niema kasy cos z nim nietak i nabok pomimo to ma ladna parafie a na gorze na ladna parafie durzo chetnych za plecami biskopow dobrzy parafianie takich nam potrzeba i co durzo daja Wiem zo tacy ks z powolaniem zle koncza mamy zywy przyklad to nie paranoja to fakty i istnieje przekonanie ze proboszcz do smierci powinien slozyc swiej parafi i ludziom jednak chciwosc gubi nas ksiezy liczne malwersacje i hazard jak to mialo miejsce wlasnie w czerniejowie przed laty z akrobata i wiedza najwyszych wlac koscielnych w lublinie.SZKODA ze naleze do glupcow i niemoge sie ujawnic poniewaz zkonczyl bym gdzies na kalkazie a i tu jest wiele do zrobienia i mysle ze nikt nie powinien ustapic i walczyc do konca o tak dobrego czlowieka Ks MARKA ZYSZKIEWCZA POKLONY DLA ODWAZNYCH NIECH WAS BOG BLOGOZLAWI AMEN
............... Dobra rada dla ciebie, ciebie - piszę z małej litery bo tobie / tu też mała litera/ to wszystko jedno . Jak zmęczysz się przy łopacie to relaksem dla ciebie będzie leżenie bykiem . Oby z daleka od klawiatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowy z biskupem z udziałem mediów - no świetny pomysł (najlepiej zaprosić "dziennikarzy" "Faktów i Mitów") . Nowego proboszcza trzeba przyjąć, poprzedni pewnie był dobry, zatem niech to dobro dotrze do innych. Kościół to struktura oparta na autorytecie Pasterzy. Czasem trzeba przyjąć zmianę proboszcza jako naturalne wydarzenie w życiu parafii. Pan Bóg ze zła dobro potrafi wyprowadzić. Jan Maria Vianney też na początku nie miał łatwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zebrałem sie zeby posłuchac i obejrzec to video... obejrzałem i napisze wam coś nie o Krzyśku Podstawce ale o was i o tym jakie wystawiliście ks. Markowi swiadectwo ... czytam sobie te artykuły i wasze wypowiedzi i myśle sobie że chyba nie rozumiecie że próbując bronić człowieka niszczycie go tak niszczycie ks. Marka Żyszkiewicza. i napisze wam czym i jak. bycie księdzem to jest powołanie i nie do budowy parkingów, ogrodzeń ani do koszenia trawy... to jest powołanie do ewangelizacji, sprawowania eucharystii, spowiadania... do niesienia Chrystusa ludziom. inni obcy wam ludzie tacy jak choćby ja - nie znają ks. Marka nie znają i was ale na podstawie waszych wypowiedzi i czynów o realizacji powołania waszego proboszcza wyrabiają sobie zdanie... popatrzcie co piszecie co mówicie i co robicie. jak traktujecie biskupa? jak przyjeliście nowego proboszcza? co mozna wyczytać z waszych wpisów na forach internetowych i usłyszeć z tego video w tym artykule? u mnie w parafii jest taki zwyczaj że się za biskupów modlimy podczas mszy nie złorzeczymy im - modlimy się przejrzyjcie fora zobaczcie co o abp. Józefie piszecie chyba więc u was w parafii zwyczaj był diametralnie inny niż u mnie to co robicie to jest swiadectwo porazki powołania ks. Marka klęski ewangelizacji i to jest wasz prezent dla ponoć szanowanego przez was proboszcza? nie dziwi mnie ze odszedł od was nocą myślę że naleza się mu od was przeprosiny a może i msza "w intencji znanej Bogu" pokutna to intencja pzdr.
Ostatnio edytowany 3 sierpnia 2009 r. o 08:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to chodzi o tego samego Podstawkę, ktorego zabrali nam z kościoła przy Zbożowej, a który potem do szału doprowadzał wiernych w kolejnych parafiach do których był wyrzucany to się nie dziwię... Jak TW Filozof spróbuje go znów na Zbożową przenieść to też będę protestował. No i garaż jeszcze staranniej zabezpieczę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLIŚCIE KIEDYŚ W KOŚCIELE W PODGÓRZU GDZIE TERAZ BĘDZIE PROBOSZCZEM KS. MAREK? TOTALNE DNO, BIEDA, GOŁE ŚCIANY , MIMO, ŻE PARAFIA JEST BARDZO DUŻA. WNIOSEK? ALBO TAMTYCH LUDZI PARAFIA NIE OBCHODZIŁA, ALBO ( CO BARDZIEJ PRAWDOPODOBNE ) DOTYCHCZASOWYMI PROBOSZCZAMI BYLI SAMI ZŁODZIEJE. TERAZ KS. MAREK POSZEDŁ TAM, DLATEGO, ŻE ABP ŻYCIŃSKI WIDZI W KS. MARKU ODNOWICIELA TAMTEJ PARAFII, TAMTEJSZEGO KOŚCIOŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbożowa napisał:
Jeśli to chodzi o tego samego Podstawkę, ktorego zabrali nam z kościoła przy Zbożowej, a który potem do szału doprowadzał wiernych w kolejnych parafiach do których był wyrzucany to się nie dziwię... Jak TW Filozof spróbuje go znów na Zbożową przenieść to też będę protestował. No i garaż jeszcze staranniej zabezpieczę .
Ludzie jak juz cos piszecie to sprawdzcie o ktorego ksiedza chodzi. To nie ten ze Zbozowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość po prostu Gość napisał:
Ludzie, ale wy jesteście durni i ślepi. Przecież to jasne jak słońce, że cała sprawa jest prowokacją przeciw ks. Podstawce, który odważył się sprzeciwić manipulacjom Gazety Wyborczej w sprawie tej biednej dziewczyny, "Agaty" z Lublina, rzekomo zgwałconej, którą przymuszono do zabicia dziecka. Ks. Krzysztof był solą w oku osób z pewnego środowiska i teraz niszczą go. Żal mi mieszkańców Czerniejowa, bo dali się głupio wmanewrować w tę aferę. To jest oczywiste, że ks. Marek nie wróci nigdy do tej parafii, a oni obudzą się z ręką w nocniku.
no to najwyżej kościół nie dostanie tacy od parafian i zobaczymy kto się obudzi z ręką w nocniku. A co do zabicia dziecka, to ilu narodzonym dzieciom ksiądz pomógł finansowo, bo samą miłością nie da się dziecka wychować. A po drugie to ta dziewczyna i jej rodzice winni decydować co z dzieckiem, bo to ta dziewczyna rzekomo była zgwałcona a nie ksiądz i to rodzice wychowywaliby to dziecko, no bo matka niepelnoletnia a nie ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='leniak' date='3.08.2009, 08:23:11' post='156014'] zebrałem sie zeby posłuchac i obejrzec to video... obejrzałem i napisze wam coś nie o Krzyśku Podstawce ale o was i o tym jakie wystawiliście ks. Markowi swiadectwo ... czytam sobie te artykuły i wasze wypowiedzi i myśle sobie że chyba nie rozumiecie że próbując bronić człowieka niszczycie go tak niszczycie ks. Marka Żyszkiewicza. i napisze wam czym i jak. bycie księdzem to jest powołanie i nie do budowy parkingów, ogrodzeń ani do koszenia trawy... to jest powołanie do ewangelizacji, sprawowania eucharystii, spowiadania... do niesienia Chrystusa ludziom. inni obcy wam ludzie tacy jak choćby ja - nie znają ks. Marka nie znają i was ale na podstawie waszych wypowiedzi i czynów o realizacji powołania waszego proboszcza wyrabiają sobie zdanie... popatrzcie co piszecie co mówicie i co robicie. jak traktujecie biskupa? jak przyjeliście nowego proboszcza? co mozna wyczytać z waszych wpisów na forach internetowych i usłyszeć z tego video w tym artykule? u mnie w parafii jest taki zwyczaj że się za biskupów modlimy podczas mszy nie złorzeczymy im - modlimy się przejrzyjcie fora zobaczcie co o abp. Józefie piszecie chyba więc u was w parafii zwyczaj był diametralnie inny niż u mnie to co robicie to jest swiadectwo porazki powołania ks. Marka klęski ewangelizacji i to jest wasz prezent dla ponoć szanowanego przez was proboszcza? nie dziwi mnie ze odszedł od was nocą myślę że naleza się mu od was przeprosiny a może i msza "w intencji znanej Bogu" pokutna to intencja pzdr. [/quote Tobie to ktoś z tą ewangelizacją zrobił pranie mózgu , Członek jakiegoś stowarzyszenia Eucharystycznego albo innej sekty??? . Módl sie i ślepo wierz , polecam różaniec po łacinie ponoć wtedy łatwiej mozna wbić sobie rózne głupoty do głowy na zasadzie autosugestii , mozne zapałasz jeszcze wiekszą miłością do konkretnych biskupów ( może i fizyczną ) , Ale pewnie łatwo manipulować w takiej dziurze jak Sobieska Wola . A Twardemu Wojownikowi " FILOZOFOWI" życzmy szybkiego awansu do Watykanu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie to ktoś z tą ewangelizacją zrobił pranie mózgu , Członek jakiegoś stowarzyszenia Eucharystycznego albo innej sekty??? . Módl sie i ślepo wierz , polecam różaniec po łacinie ponoć wtedy łatwiej mozna wbić sobie rózne głupoty do głowy na zasadzie autosugestii , mozne zapałasz jeszcze wiekszą miłością do konkretnych biskupów ( może i fizyczną ) , Ale pewnie łatwo manipulować w takiej dziurze jak Sobieska Wola . A Twardemu Wojownikowi " FILOZOFOWI" życzmy szybkiego awansu do Watykanu . [/quote] Zauważ tą solidarność zawodową połączoną już z zaślepieniem i głupotą. Mam nadzieję, że myślący ludzie nie dadzą się ogłupić do końca. Życzę wszystkim fanatykom trochę zdrowego rozsądku. pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...