Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jest Polska !!! baba sie uczyła zabiła i bedzie siedzeić "wielki lokalny biznesmen" niejaki urban zabił chłopaka na przejściu jechał ok 150km/h i ...nic. z łepka zrobili pijaka, a on jechał 40km/h (urban niewinny -na drugi dzien smiecia widzialem w jego bmw z3). po wypadku byłem ok 3 min pozniej auto było zmasakorowane (bmw kombi), chłopak przelecał dobre 12 m w powietrzu tk twierdzili świadkowie, mam porównanie bo miałem podobny przypadek i wiem ja wyglada auto przy zderzeniu ok 60km/h z gościem wazącym ok 120kg i jak wyglada auto uderzające 40km/h w chłopaka ważacego 70kg. to są kpiny z prawa i z ludzi zastanawiam sie po co jest to prawo zeby bogatszym zyło sie lepiej ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapisałem sie na kurs w Puławach Sulej i już po pierwszym spotkaniu kazał przyjść na naukę jazdy więc nie znając przepisów mam odpowiadać za wykroczenia, gdzie odpowiedzialność organizatora, potrafią tylko kase drzyć bo i nauczanie było aby prędzej i po łebkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo w tym kraju jest tylko dla zwykłych ludzi. Solidarucho-związkowo-ubecka mafia jest ponad prawem. Dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę i nie zrobią z tym porządku nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyła się czy się nie uczyła ale zabiła 2 osoby. Wyrok 1,5 roku w zawiasach i tak jest łagodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ta czerwona papuga ostatnio nie ma farta . Parę dni temu przedłużono areszt dla pogromcy prokuratora a teraz to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten koło czrwonej papugi to lepszy,umieją tulko wyrwać kasę od ludzi,zero skrupółów.pieniądz ponad wszystko.I balanga za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiła dwie osoby, dzisiaj ze względu na złe warunki jazdy zrezygnowałem z uruchomiania samochodu. Nie jestem kierowcą karetki, czy MPK bym musiał jechać. A ta musiała jechać - szaleć w złych warunkach. Wyrok w zawieszeniu dla tej osoby to kpina z prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
to jest Polska !!! baba sie uczyła zabiła i bedzie siedzeić "wielki lokalny biznesmen" niejaki urban zabił chłopaka na przejściu jechał ok 150km/h i ...nic. z łepka zrobili pijaka, a on jechał 40km/h (urban niewinny -na drugi dzien smiecia widzialem w jego bmw z3). po wypadku byłem ok 3 min pozniej auto było zmasakorowane (bmw kombi), chłopak przelecał dobre 12 m w powietrzu tk twierdzili świadkowie, mam porównanie bo miałem podobny przypadek i wiem ja wyglada auto przy zderzeniu ok 60km/h z gościem wazącym ok 120kg i jak wyglada auto uderzające 40km/h w chłopaka ważacego 70kg. to są kpiny z prawa i z ludzi zastanawiam sie po co jest to prawo zeby bogatszym zyło sie lepiej ????
I to jest fakt są jak widać równi i równiejsi nawet w prawie , a wina Urbana była ewidentna jednak czego nie robią układy i kolesie wsparci duuuużą kasą ! Zaś w odniesieniu do tej kobiety ja jej winy nie widzę żadnej !!! to instruktor i tylko on jest odpowiedzialny za pojazd i kursanta w całości w tym przypadku instruktor wykazał się skrajna nieodpowiedzialnością i tylko on powinien odpowiadać ! Zresztą wspomnicie że jeżeli trafi sprawa do innego sądu po za Polską wyrok będzie inny i dobrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że dla tego, który dał tzw. wyrok dla kursantki należy się podwójna kara; 1. całkowity zakaz wykonywania zawodu, ponieważ ta osoba nie rozróżnia podstawowych uwarunkowań przy nauce czegokolwiek i żeby jej decyzje nie niszczyły ludzi, którzy ten twór utrzymują .... ! 2. koszty i całość konsekwencji przenieść na tą osobę która zdecydowała o takiej karze dla kursantki ..... ! To jest jakaś paranoja a nie sprawiedliwość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kursant, zanim siądzie za kierownicą, musi znać przepisy ruchu drogowego i techniki jazdy samochodem. Powinien przewidzieć sytuację na drodze i zachować się odpowiednio."... hmmm... to po co ta cała nauka jazdy, skoro kursant, zanim wsiądzie za kierownicę, musi już wszystko umieć perfekcyjnie?? Teoria nigdy nie równa się praktyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...