Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więźniowie nie chcą czytać Marksa

Utworzony przez Gość, 26 listopada 2012 r. o 22:10 Powrót do artykułu
radziłbym Panu Naczelnikowi jednak przeczytać Kapitał Marksa , na pewno skorzysta na tym , z Braćmi Karamazow , jednak wstrzymałbym się , intelekt wysokiego lotu jest w tym przypadku konieczny , mroczna tematyka tej powieści nie oznacza że jest tożsama z Pańskim przybytkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzień powinien zwracać koszty swego utrzymania, nie dość krzywdy wyrządzonej innym ludziom otrzymuje darmowe SPA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę.czy to nie jest przegięcie???telewizja,playstation co jeszcze wódeczka,panienki...Co to jest??SANATORIUM???siedzieć i patrzeć w sufit a jak nie to do roboty...na książki będzie czas po wyjściu z tego ciepłego i drogiego w utrzymaniu miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat za książkami jestem za w 100%. Jedyny element korzystny. Żadnego playstation, tv tylko organiczone. Książki zmuszają do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marks już niejednego przestępce wychował np.- Lenin, Dzierżyński, Stalin,Beria,Bierut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedza za pieniądze podatników, za krzywdę wyrządzoną drugiemu człowiekowi (finansową bądz fizyczną) całymi dniami ogląda telewizję i gra na playstation i jeszcze tym łajdakom nie wstyd domagać się jeszcze więcej, nie jedno dziecko chciała by mieć takie warunki jak oni, ciepły posiłek w ciągu dnia, tv, gry, zero obowiązków i to wszystko za free, CZY TO WIĘZIENIE TO KARA CZY NAGRODA ZA ZŁE UCZYNKI ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jeszcze powinni dostać jeszcze super szybki internet to będą mogki korzystać z biblioteki online? -W KAJDANY I DO KAMIENIOŁOMU A NIE W TAKICH LUKSUSACH WYPOCZYWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne moze jeszcze zbórka na pobyt w SPA albo bilety do teatru, zero wszystkiego a najlepiej do roboty za friko, niech kamienie łupią bandziory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie chcą czytać Marksa to znaczy że są antysemitami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie k....a wyłaczyli telewizję i ogrzewanie,bo za mało zarabiam uczciwie pracując i nie stać mnie na płacenie czynszu codziennie zapie......c do roboty od 6.00 rano !Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pomyśleć jak dostać się do tych luksusów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edward napisał:
A mnie k....a wyłaczyli telewizję i ogrzewanie,bo za mało zarabiam uczciwie pracując i nie stać mnie na płacenie czynszu codziennie zapie......c do roboty od 6.00 rano !Skandal!
Napisz do TUSKA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten co mandatu za zle parkowanie nie maial czym zaplacic to bandzior cwelu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...