Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Piłkarze odbudują klub

Utworzony przez ja1.9, 27 stycznia 2011 r. o 20:40 Powrót do artykułu
ale za to jak wam sie powodzi :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak pieniądze pewnie z tych darów co się na kradł i sprzedawał nowe rzeczy zabierał i sprzedawał wielki mi wc Daczaka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprosze dowodow na ta kradziez niby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy kradł po powodzi dary, ale raczej dużo lepiej i uczciwiej, żeby musieli wszystko odbudować za swoje pieniądze. Całą rodzinę utrzymywał i utrzymuje klub. Za zgodą gminy. podobno zresztą miłościwie panujący wójt miał załatwić pieniądze na klub... jak ze wszystkimi jego obiecankami: inni zrobili, a ten się podpina... kradnie ludziom ich zasługi i pracę, a potem wszystko obwieszcza jako swój sukces.A ciemny lud kupuje. Zatem teraz będziecie mieli tylko to, co załatwi wam wójt i jego świta. Czyli wielkie kuku na muniu. Brawo Marcin- jesteś takim waflem, czy też kręcisz swoje lody? Oj uważaj, zaczyna to wszystko być widać... Już nikogo nie oszukasz, żeś "apolityczny". A winni będą musieli się znaleźć. To była gra na krótką metę. pozdrawiam wszystkich bohaterów reportażu)))))))))) powodzianin ps. tak naiwniaki, jestem powodzianinem i bez was wszystko mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzianin napisał:
nie wiem czy kradł po powodzi dary, ale raczej dużo lepiej i uczciwiej, żeby musieli wszystko odbudować za swoje pieniądze. Całą rodzinę utrzymywał i utrzymuje klub. Za zgodą gminy. podobno zresztą miłościwie panujący wójt miał załatwić pieniądze na klub... jak ze wszystkimi jego obiecankami: inni zrobili, a ten się podpina... kradnie ludziom ich zasługi i pracę, a potem wszystko obwieszcza jako swój sukces.A ciemny lud kupuje. Zatem teraz będziecie mieli tylko to, co załatwi wam wójt i jego świta. Czyli wielkie kuku na muniu. Brawo Marcin- jesteś takim waflem, czy też kręcisz swoje lody? Oj uważaj, zaczyna to wszystko być widać... Już nikogo nie oszukasz, żeś "apolityczny". A winni będą musieli się znaleźć. To była gra na krótką metę. pozdrawiam wszystkich bohaterów reportażu)))))))))) powodzianin ps. tak naiwniaki, jestem powodzianinem i bez was wszystko mam.
no chociaż jeden sie przyznał ze po powodzi lepiej ma niz przed i ze na tym lepiej wyszedł i zarobił kto ma troche oleju w glowie to teraz leży do góry ... i ustawiony jest na kilka lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co za wcześnie planować.Niech mieszkańcy przeżyją wiosnę,to mogą zaczac planować.Zabezpieczenie wałów nad Wisłą jest na czasy gdy nie ma powodzi.Wójt i mieszkańcy muszą dmuchac na zimne ,bo na władzę nie maja co liczyć.Władza ich odwiedzi z kamerami w kampanii wyborczej z koncertem obiecanek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Nie ma co za wcześnie planować.Niech mieszkańcy przeżyją wiosnę,to mogą zaczac planować.Zabezpieczenie wałów nad Wisłą jest na czasy gdy nie ma powodzi.Wójt i mieszkańcy muszą dmuchac na zimne ,bo na władzę nie maja co liczyć.Władza ich odwiedzi z kamerami w kampanii wyborczej z koncertem obiecanek!
ma Pan rację, tylko że wójt to też jest władza i tak samo ma wszystkich gdzieś. dla niego liczą się tylko wybory i ich wygrywanie. inna sprawa, że ludzie go kupują. Sami więc są sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziewczyny z wilkowa sie trzepia z kazdym takie k...u.ewki lesne :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...