Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Powodzianie dostaną pracę

Utworzony przez Janusz, 1 lutego 2011 r. o 21:11 Powrót do artykułu
A ja się zapytam co zrobiono aby podobna sytuacja nie powtórzyła się na wiosnę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2500 PLN szok, normalnie luxus pensja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOoo i znowu przyjdą złodzieje i ich okrądną Złodzieje tylko czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zapytam po ile pralek i lodówek maja ludzie w Wilkowie w stodołach , piwnicach itd - tirami przyjeżdżała pomoc dla powodzian....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buta napisał:
a ja zapytam po ile pralek i lodówek maja ludzie w Wilkowie w stodołach , piwnicach itd - tirami przyjeżdżała pomoc dla powodzian....
A nawet jeśli mają to co?Wcale im tego nie zazdroszcze , a niech sobie je sprzedają,należy im się to po tym co przeszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i mają ale nie wszyscy sprzedają, znam rodzinę która miała dwie pralki i tą sugą oddała znajomym którzy w powodzi poszkodowani nie byli ale bieda u nich az piszczy, i co Wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buta napisał:
a ja zapytam po ile pralek i lodówek maja ludzie w Wilkowie w stodołach , piwnicach itd - tirami przyjeżdżała pomoc dla powodzian....
Myślisz, że jak jest tyle wody, to jedna lodówka wystarczy? A tak na serio, to ta "wypłata" dla powodzian jest kpiną z mojej pracy i czuję się przez nich okradany. Może gdybym nie widział jak ci ludzie "pracują", to bym mógł jakoś lepiej o nich pisać,ale niestety widzę i pracę i zakamuflowane dary i odnowione pałace w miejsce poprzednich ruder z zalanymi piwnicami. Szkoda mi tylko tych wszystkich starszych ludzi, którzy po prostu się wstydzili stać po kilka razy w kolejce po pomoc lub byli "wygryzani" przez powiślackich cwaniaczków. Tylko ich mi szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę tylko zauważyć, że zarabiali 2,5 tysiąca BRUTTO. A piwnice pełne pralek i lodówek? Ktoś tu chyba zazdrości, choć nie wiem czego. Ale cóż, taka już nasza polska mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym przypomnieć, że za miesięczną pracę (może nie najcięższą, ale z 6 letnim stażem) dostaję 1800 zł BRUTTO. No ale to taka nasza mentalność. Jak się ubezpieczyć, to nie ma komu. Jak narzekać, że za darmo nie dają, to każdy potrafi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Państwu większej wyobraźni lub po prostu zwykłego współczucia ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Adrian' timestamp='1296928796' post='433749'] Życzę Państwu większej wyobraźni lub po prostu zwykłego współczucia .. [/qu współczucia czego? głupoty i chciwości? ze im było szkoda kasy na ubezpieczenie? naiwniaku, sprawdź ilu z nich po takich przejściach jest teraz ubezpieczonych, zdziwiłbyś się - oni właśnie na to liczą, ze ich znowu zaleje i znowu dostaną kasę bo biedni, bez pracy, bez dochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace interwencyjne , sprzątanie po powodziowe za 2500 , wielka sciema , kto? sprawdza ile godzin pracują i co zrobili do tej pory ? wójt? . W pracy musze miesiecznie wypracowac 180 godzin ,zeby zarobic 1000 zł , a takie sciemniacze za nic biorą 2 tys. Za te pieniądze co zostały wydane , na sprzątanie po powodzi w gminie Wilków powinien być porządek , ale jak sie pracuje 2 godziny dziennie ,widac tego efekt.Wielka sciema , pracuja (fizycznie ) tacy co przed powodzią narzekali na stan zdrowia ,i inni.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buta napisał:
a ja zapytam po ile pralek i lodówek maja ludzie w Wilkowie w stodołach , piwnicach itd - tirami przyjeżdżała pomoc dla powodzian....
Są tacy co pobrali lodówki ze szkoły , od sołtysa i od księdza , razem 3 szt i kto to wszystko sprawdza ? jakby dawali po 10 szt , tez by brali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...