Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Powodzianie ścigają się z czasem

Utworzony przez LBN, 17 lipca 2010 r. o 13:12 Powrót do artykułu
tusk co obiecałeś tym ludziom ! ty oszuście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UE wysłała już kolejne, drugie ostrzeżenie w/s braku wdrożenia dyrektywy p. powodziowej. UE się nie boją, a myślisz, że Ciebie się przestraszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma tusk do tego jakby ubezpieczyli to by teraz nie marudzili zabytkowy dom,młyn to ze 2melony by wzieli a składka 700zł rocznie szkoda było a co to by było jakby tusk każdemu oddawał wartość majątku wiadomo szkoda tych ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dada napisał:
A co ma tusk do tego jakby ubezpieczyli to by teraz nie marudzili zabytkowy dom,młyn to ze 2melony by wzieli a składka 700zł rocznie szkoda było a co to by było jakby tusk każdemu oddawał wartość majątku wiadomo szkoda tych ludzi .
masz rację jakby ubezpieczyli toby mieli, no ale nie ubezpieczyli i państwo winno im dać tak jak daje niejednemu pijakowi az do śmierci, tak jak płaci alimenty i to po 500 zl na dziecko a w rodzinie jest i po 4-8 dzieci takze to niemale pieniądze. Niech "państwo" teraz do pracy zatrudni tych trutni co korzystali i korzystają z tych pieniędzy, niejedna osoba wychowana byla i jest nadal na alimentach z funduszu alimentacyjnego i już jest dorosła, także niech odrabia to co dostała, co nasz podatników obchodzi, że matka czy ojciec nie płacili, to niech teraz ci ich rodzice też odrabiają, po co robili dzieci jak ich nie było stać finansowo. Także niech oddadzą i odrobią ci co dostawali i dostają za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram dada szkoda ludzi ale sami sa sobie wini ciekawie jaki był procent ubezpieczonych pewnie z 20 % byłem z pomocą 2 razy i na tym koniec to co zobaczyłem w wilkowie pod remizą straży to ciogle te same twarze piją ce alkochol w biały dzien normalnie brak wstydu kto tam jest komendantem straży że na to nie reaguje pewnie siedział razem z nimi i jak takim pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
popieram dada szkoda ludzi ale sami sa sobie wini ciekawie jaki był procent ubezpieczonych pewnie z 20 % byłem z pomocą 2 razy i na tym koniec to co zobaczyłem w wilkowie pod remizą straży to ciogle te same twarze piją ce alkochol w biały dzien normalnie brak wstydu kto tam jest komendantem straży że na to nie reaguje pewnie siedział razem z nimi i jak takim pomagać
byłeś w wilkowie i zobaczyłeś kilku pijaków po czym masz wyrobione zdanie o całej gminie, wcale tak nie jest w tej gminie jest dużo osób które potrzebują pomocą i są to bardzo porządni ludzie, jest kilka rodzin wielodzietnych które normalnie dawały sobie radę ale taka sytuacja przekracza ich możliwości finansowe one naprawde potrzebują pomocy, wystarczy rozejrzeć zapytać choćby księdza lub urzędników w gminie by wskazały tych najbardziej potrzebujących, pozdrawiam pomóżcie tym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz rację jakby ubezpieczyli toby mieli, no ale nie ubezpieczyli i państwo winno im dać tak jak daje niejednemu pijakowi az do śmierci, tak jak płaci alimenty i to po 500 zl na dziecko a w rodzinie jest i po 4-8 dzieci takze to niemale pieniądze. Niech "państwo" teraz do pracy zatrudni tych trutni co korzystali i korzystają z tych pieniędzy, niejedna osoba wychowana byla i jest nadal na alimentach z funduszu alimentacyjnego i już jest dorosła, także niech odrabia to co dostała, co nasz podatników obchodzi, że matka czy ojciec nie płacili, to niech teraz ci ich rodzice też odrabiają, po co robili dzieci jak ich nie było stać finansowo. Także niech oddadzą i odrobią ci co dostawali i dostają za darmo.
tak jest, państwo daje za darmo zdrowym obibokom a tu ludziom po tragedii powinno pomoc, pogonić tych obibokow co dostawali i dostają za darmo do pomocy, niech odrabiają to co wzięli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak: gospodarstwa im pozalewało, ale kont w banku nie zalało. To są powiślaki- nabrali pieniędzy za chmiel, a teraz takich dziadów udają. Myślałby kto, że są tacy bezradni- dobrze wiedzieli, gdzie się osiedlić, bo po każdej powodzi stawiają sobie nowy dom, kupują nowe meble i to za pieniądze podatników, bo swoich z konta szkoda ruszać, skoro ktoś im da za darmo. Po prostu żyć nie umierać! A z remontami też czekają, aż ktoś za nich zrobi. Zawsze tak było- do roboty w polu zatrudniają sobie ludzi, którzy za psie pieniądze całymi dniami harują, a gospodarz w chłodnym domu sobie siedzi. Teraz kolejna fala idzie i znów ich zaleje- będzie zalewać dopóki nie nabiorą pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego przez niektórych przemawia taka niechęć i nawet ciężko to nazwać, może zazdrość? Ludzie z Wilkowa i okolic naprawdę stracili wszystko, większość z nich nie ma hektarów chmielu i milionów na koncie w banku, jak niektórzy sądzą. W tej chwili mieszkańcy Zastowa mieszkają w metalowych barakach.A za darmo nikt nie robi, co najwyżej transport materiałów budowlanych mają gratis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu byłem w gm. Wilków i oni dopiero łatają wały. Przecież taki bardzo świeży wał ma bardzo małe szanse na przetrwanie wysokiego poziomu wody a więc prawdpodobienstwo zalania tej Gminy następny raz jest bardzo duże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się tak użalają niektórzy.....JA rozumiem... zalało..., ale dlaczego Ci z tych okolic uważają się teraz za "święte krowy"...trzeba tylko tak traktować żeby nie urazić. Wiem wiem, stracili ale tyle darów.... nie byle jakich pralki, lodówki, super sprzęty...nowiutkieee.... ale i tak mało.... Najbardziej obłapili się Ci, których wogóle nie zalało a mieli "znajomości" tu i tam......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Czesław Lasota akurat ma mieszkanie w puławach z tego co wiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
pan Czesław Lasota akurat ma mieszkanie w puławach z tego co wiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
pan Czesław Lasota akurat ma mieszkanie w puławach z tego co wiem !
hmm...i nie tylko on...a taki biedny.....robotnicy sie smieja ze po kilka pralek maja ....a u innych konserwy do polowy okien stoją....teraz zbieraja pieniadze na konto soleckie ........ciekawe czy tylko dla siebie...tam czlowiek czlowiekowi wilkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej Pani opisanej powyżej to ja nie skomentuję... Powodzi to ona powinna dziękować bo chałupa się waliła, remontować za co nie było bo ciągle mąż na bani... Dostała dary, więc na szaber nie trzeba będzie chodzić przez jakiś czas, dostała kasę więc godnie chatę odbuduje, następnie, już niedługo, zapasy się wyczerpią i.... znowu powódź by się przydała bo chęci do pracy Sz. P. Kwiryny brak, nie wspominając o mężu vel. 'Bania' Andrzejku czy synu recydywiście Roberciku.... Oj kiedy następna powódź oj kiedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...