Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Rozebrali wał tuż przed powodzią (wideo)

Utworzony przez mietek, 18 maja 2010 r. o 20:58 Powrót do artykułu
oglądałem dzisiejsze wiadomości to Tusk powiedział że będzie surowo karał za takie niedbalstwo i brak odpowiedzialności.Ciemno widzę tę firmę co rozbabrała robotę.Dostaną na garba od naszego premiera,oj dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... dostaną, oj dostaną ..." chyba zlecenie na kolejna robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
oglądałem dzisiejsze wiadomości to Tusk powiedział że będzie surowo karał za takie niedbalstwo i brak odpowiedzialności.Ciemno widzę tę firmę co rozbabrała robotę.Dostaną na garba od naszego premiera,oj dostaną.
Jasne.Już widzę jak ktoś beknie za cokolwiek. Tusk mówił przed kamerami,ale uwierzyć można dopiero jak zobaczymy-w dobrym momencie im ta powódź się trafiła,każdy kandydat lada moment pojedzie pokazać się potencjalnym wyborcom z zalanych terenów i naobiecywać im gruszek na wierzbie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janiszów gmina annopol około 500 osób walczy aby uratować wał ,też został teraz remontowany- gdzie logika!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcieli z wami rozmawiać ? bo nie wiecie z kim rozmawiać. Profesor Bartoszewski chętnie opowie wam o nekrofilach, pedofilach i hodowli zwierząt futerkowych. Zaś Tusk powie, że Polak to ten co nauczył syna grac w piłkę nożną. Dlatego budowano orliki zamiast wałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
oglądałem dzisiejsze wiadomości to Tusk powiedział że będzie surowo karał za takie niedbalstwo i brak odpowiedzialności.Ciemno widzę tę firmę co rozbabrała robotę.Dostaną na garba od naszego premiera,oj dostaną.
Zależy jak miał na imię właściciel firmy. Jeśli Rycho, to mogą go cmoknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak mu na imię Jarosław-to tym bardziej mogą go cmoknąć. I nie daj Boże by było mu "Lech"-wtedy to już będą cmokać na klęczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WiedzącyzLublina napisał:
nie chcieli z wami rozmawiać ? bo nie wiecie z kim rozmawiać. Profesor Bartoszewski chętnie opowie wam o nekrofilach, pedofilach i hodowli zwierząt futerkowych. Zaś Tusk powie, że Polak to ten co nauczył syna grac w piłkę nożną. Dlatego budowano orliki zamiast wałów.
Nie wiem w jakim to celu napisałeś ale dla przypomnienia i utrwalenia wyjaśniam że Bartoszewski nie jest i nigdy nie był żadnym profesorem on nie ukończył żadnych studiów !.Więc pisanie w jego przypadku profesor uwłacza godności oraz wartości temu tytułowi !. Z resztą sie zgadzam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WiedzącyzLublina napisał:
nie chcieli z wami rozmawiać ? bo nie wiecie z kim rozmawiać. Profesor Bartoszewski chętnie opowie wam o nekrofilach, pedofilach i hodowli zwierząt futerkowych. Zaś Tusk powie, że Polak to ten co nauczył syna grac w piłkę nożną. Dlatego budowano orliki zamiast wałów.
zamiast budować drogie wały oddać rzekom przestrzeń! żadne pogłębianie, poszerzanie koryt, melioracje, regulacje nie wygrają z naturą. oddajcie rzekom przestrzeń, niech mają się gdzie rozlać w czasie powodzi, niech woda ma przestrzeń, żeby wyhamować. jak się buduje coraz bliżej rzeki, jak się zabiera tereny zalewowe to potem trzeba miliardów na wały. to bez sensu, bo za parę lat znów będzie wielka woda. być może większą niż ta obecnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota ludzi mnie paraliżuje a w tym przypadku firmy która wykonuje "remont" wału, bo to, że pada i paraliżuje Polskę od kilku dni to daje do myślenia, a po drugie po coś są te prognozy pogody, do których należy się jednak trochę dostosować i prac pod uwagę robiąc takie poważne plany!! Ale po co lepiej niech zaleje!! a później i tak nie będzie winnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twojego kundlastego poszczekiwania na prof.Bartoszewskiego nawet nikt nie usłyszy i to w życiu jest właśnie piękne-jakie znaczenie ma co tam sobie stękasz ? żadne.Kim jesteś w porównaniu z tym człowiekiem ? nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To firmy ubezpieczeniowe po wypłacie odszkodowań powinny ustalić winnego. Jeśli ta firma zawiniła i przez nią będą wypłacane odszkodowania, to myślę, że będzie miała ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dk dk ryj dt k napisał:
twojego kundlastego poszczekiwania na prof.Bartoszewskiego nawet nikt nie usłyszy i to w życiu jest właśnie piękne-jakie znaczenie ma co tam sobie stękasz ? żadne.Kim jesteś w porównaniu z tym człowiekiem ? nikim.
Jezeli mowil to w kontekscie alarmujacych informacji Czechow o grozbie wielkiej, przeolbrzymiej powodzi, i jakby w odpowiedzi "akademi 160" to ma calkowicie racje. Kazdy kto potrafi uzywac jezyka i mozgu zgodnie z normami publicznej dysputu zawsze bedzie wiekszy od takich jak Bartoszewski "autorytetow". A kimze on jest zeby pouczac i oceniac innych? Za Pana Boga juz sie uwaza? A kim jestes Ty, zwolenniku plugawego jezyka i braku opanowania w publicznych wystapieniach? Ucz sie razem ze swoim "autorytetem" manier od prostych ludzi bo widac, ze oba jestesta "pseucone".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsciekła napisał:
głupota ludzi mnie paraliżuje a w tym przypadku firmy która wykonuje "remont" wału, bo to, że pada i paraliżuje Polskę od kilku dni to daje do myślenia, a po drugie po coś są te prognozy pogody, do których należy się jednak trochę dostosować i prac pod uwagę robiąc takie poważne plany!! Ale po co lepiej niech zaleje!! a później i tak nie będzie winnych
Ale jesteście głupi i nic nie kumacie To spisek "warszawki". Zrobić podstępnie sabotaż i wypuścić wodę wcześniej. Firma dostanie medal i kolejne zlecenia, a Warszawa będzie spać spokojnie. Lepiej niech nadgorliwcy się zastanowią zanim obłożą świeży wał folią, bo to ich może drogo kosztować. I ze względu na folię, i na to co sie stanie gdy wał wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Jassika może to i pomysł Warszawy, a firma rzeczywiście będzie sobie później dobrze prosperować, ale mnie to raczej nie śmieszy, bo mój dom będzie pływać :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wściekła napisał:
do Jassika może to i pomysł Warszawy, a firma rzeczywiście będzie sobie później dobrze prosperować, ale mnie to raczej nie śmieszy, bo mój dom będzie pływać :/
No ale chyba nie chcesz powiedzieć, że mieszkając tak blisko i nisko nie ubezpieczyłaś się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to polska firma, więc o co chodzi ???? Zachodniej bym sie dziwił, ale polskiej ? Kto tam jest patriotą? Prosze o głosy broniące polskości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######url9.pl/f5ce2f niezły wałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsciekła napisał:
głupota ludzi mnie paraliżuje a w tym przypadku firmy która wykonuje "remont" wału, bo to, że pada i paraliżuje Polskę od kilku dni to daje do myślenia, a po drugie po coś są te prognozy pogody, do których należy się jednak trochę dostosować i prac pod uwagę robiąc takie poważne plany!! Ale po co lepiej niech zaleje!! a później i tak nie będzie winnych
Sama jestes głupia Później będzie więcej roboty, a z robotą krucho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mgr. napisał:
Nie wiem w jakim to celu napisałeś ale dla przypomnienia i utrwalenia wyjaśniam że Bartoszewski nie jest i nigdy nie był żadnym profesorem on nie ukończył żadnych studiów !.Więc pisanie w jego przypadku profesor uwłacza godności oraz wartości temu tytułowi !. Z resztą sie zgadzam .
A ty to chyba jesteś magister po prywatnej uczelni, znaczy za pieniądze skoro masz mgr z kropką Jakim to teraz tłumokom dają magistrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...