Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowym portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez Misza, 17 stycznia 2011 r. o 23:45 Powrót do artykułu
jotem napisał:
Na bieżąco przeglądamy forum i czytamy wszystkie propozycje przesłane przez sugestera. Są dla nas bardzo ważne i z pewnością weźmiemy je pod uwagę udoskonalając naszą stronę. Piszecie, że sami na nic nie mamy wpływu. Ale wspólnie z Wami mamy znaczną przewagę liczebną i to się liczy:) Skoro już strona się zmieniła, to chcemy to wykorzystać i póki jest "młoda", to czekamy na propozycje, co byście chcieli na niej zobaczyć. Teraz z pewnością będzie łatwiej wspólnie coś zrobić. Pozdrawiamy, dział online
czyli nie zamierzacie wrócić do starego ukladu strony? dlaczego tak trudno przyznac sie do porażki? tylko wolicie iść w zaparte? Chyba portal powstał w jakimś celu. a wy jesteście od niego teraz bardzo dalecy. Liczę na waszą odpowiedź, czy jest szansa, że Dz.W. będzie wyglądał jak dawniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRACAJCIE DO POPRZEDNIEJ STRONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misza napisał:
Jest pięknie!
To nie jest pieknie.Tą zmianą osiągnęliście poziom KL czyli dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie tragedia, uważam to co inni, przestałem zaglądać na stronę kuriera, bo nic nie można znaleźć. Stara strona była bardzo przejrzysta ......, ta niestety nie .. STAŁY CZYTELNIK WASZEJ STRONY (DO TEJ PORY, NIESTETY ....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu katastrofa, jeszcze raz potwierdza się reguła, że lepsze jest wrogiem dobrego. Było nieźle jest do niczego, nic nie można znaleźć i ciągle te same informacje przez tydzień. Totalny chaos i brak przejrzystości, typowy zegarek z wodotryskiem. Coś się ciagle zmienia na stronie, miga, tylko nie wiadomo czemu ma to słuzyć. Strona jest "dynamiczna" i zdecydowanie nie jest to jej zaletą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia, stara strona była milion razy lepsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do starego układu portalu (najważniejszych wiadomości), to wystarczy ustawić jako stronę startową lub jako zakładkę poniższy link http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=WIADOMOSCI wszystkie najnowsze newsy sa poukładane jak w poprzedniej wersji strony pzdr. redakcja DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor napisał:
jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do starego układu portalu (najważniejszych wiadomości), to wystarczy ustawić jako stronę startową lub jako zakładkę poniższy link http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=WIADOMOSCI wszystkie najnowsze newsy sa poukładane jak w poprzedniej wersji strony pzdr. redakcja DW
przetestuję, ale nie liczę na cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przetestuję, ale nie liczę na cud
już po testach - niewiele to daje. nie jest filozofia kliknąc na zakłdkę "wiadomości", dlatego proszę sobie nie myśleś, że nagle udobruchaliście czytelników (albo - byłych czytelników). ja odkąd zmienił się układ strony, artykuły czytałam tylko raz i to przez 5 minut. teraz wchodzę tylko na to forum i czekam na rewolucję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym formacie strona jest do bani, poprzednia była o wiele lepsza i przejrzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ignorujecie krytykę strony, więc dla kogo ona jest chyba tylko dla Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne... więcej miejsca na reklamy. naprawde coraz wiecej reklam na portalach zaczyna odrzucac od masowych serwisow... zanim sie cos sensownego przeczyta trzeba skatowac sie roznymi okienkami, dzwiekami uruchamianymi automatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też protestuję !!!!!!! ~antek~ * * Grupa Goście Napisano 18 styczeń 2011 - 01:03 #8 dziennik był dla mnie jedyną i czytelną witryną, ale to co się teraz dzieje przerasta moje najgorsze koszmary!!! mam nadzieję, że pomysłodawcy nowej "lepszej" strony posłuchają opinii stałych czytelników, którzy cenili sobie dziennik za to, że był przejrzysty - moja opinia??? podzielam zdanie osób, które wypowiedziały się wcześniej: nie podoba mi się!!!!! Podpisuję się pod tym co powyżej . Nie lubię takiego DZIENNIKA ......poczekam trochę i przestanę go czytać !! A MOŻE TO O TO CHODZIŁO ŻEBY ZMNIEJSZYĆ CZYTELNOŚĆ I WYWALIĆ TAKICH JAK JA ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wielka prosbe do redakcji a mianowicie moze ktos przyjzy sie ocenie i przyznawaniu srodków unijnych a konkretnie dzialanie 1.5 2010 bo tam sie dzialy bstrasznie dziwne rzeczy ale mysle ze to wszystko juz noedlugo wyjdzie na jaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...