Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowym portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez Misza, 17 stycznia 2011 r. o 23:45 Powrót do artykułu
czemu jak coś działa dobrze - to musi zostać spierniczone ? wygląda na to , że będę rzadziej tu zaglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA!!!!!!!!!BEZNADZIEJA!!!!!!!!!DNO!!!!!!!!!! Nie zagladam tu wiecej!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no następny kurier lubelski kompletna klapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O nie!" To pomyślałem jak tylko zobaczyłem wasza stronę. Mieliście świetną witrynę. Nie czytałem Kuriera Lubelskiego w necie bo miał dziadostwo na www, które dalej jest dziadostwem, i które często szwankuje a poza tym jest nieczytelne. Podobnie z GW, mniej narąbane, ale też za dużo szczęścia naraz. Teraz wy idziecie w ich ślady. Gratuluję! Raczej przestanę tu zaglądać. Bo z czytelnego serwisu zrobiliście się wielką płachtą nakropkowanych doniesień poukrywanych kij wie gdzie. Atutem poprzedniej strony była przejrzystość i czytelność, choć kiepskie były odniesienia do MM. Teraz nie ma ani przejrzystości, ani funkcjonalności. Proponuję przez miesiąc umieszczać newsy w obu wersjach portalu. Coś czuję, że szybko się przekonacie o błędzie. Nie będzie tez już doniesień o najbardziej popularnym serwisie lokalnym, bo był popularny między innymi dlatego, że był czytelny Pozdrawiam i mam nadzieję na poprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUBEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Potwierdzam. Przeistoczyliście się w KURIER LUBELSKI. [/quote] W Kurierze przy zmianie skasowali forum, w Dzienniku byli lepsi, forum zostało. [quote] Najlepszy układ strony to wszystkie wiadomości podawane jedna pod drugą (niezależnie czego one dotyczą).
Taki układ bardzo się przydaje i dla mnie jest potrzebny, co jakiś czas wchodzę na stronę i przeglądam/czytam artykuły, które pojawiły się od mojej ostatniej wizyty. Ale układ, w którym artykuły są pogrupowane działami (Wiadomości (kraj, region, miasto), Motoryzacja...) też są przydatne - czasami chcę przejrzeć np. tylko artykuły dotyczące mojego miasta, albo motoryzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę, na jedną stronę komentarzy jest tylko jeden pozytywny, reszta to negatywy. DW powinien coś z tym zrobić. Wiem, że to lipa znowu zmieniać, przenosić, ale skoro tyle jest negatywów to chociaż zróbcie listę wiadomości po staremu tak jak była jedna pod drugą dużą czcionką z obrazkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie was nie nauczyło cieszyliście się jak wam przybyła czytelność po tym jak kurier lubelskie zmienił stronę www idziecie teraz w ich ślady wygląd strony to badziewie wcześniejsza była o wiele lepsza zróbcie coś z tym pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za LIPA ?!?! Mało czytelne, zakładki się nie otwierają. PS. Może ktoś z redakcji sportowej uaktualni profil Motoru Lublin. Lista zawodników i sztabu szkoleniowego z przed ponad roku. TO NIE SĄ RZETELNE INFORMACJE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech DZIENNIK WSCHODNI zrobi ankietę na głównej stronie (klikanie głosów i zaznaczenie myszką), która wersja strony (stara czy nowa) podoba się czytelnikom. Zobaczycie wyniki i sami się przekonacie, że stara wersja była nie do przebicia. Tyle w temacie "zmian". "Zmiany zmiany zmiany" (Stanisław Bareja). Bo jak ja wszedłem dziś na waszą stronę to aż mnie odrzuciło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podoba mi się!!!kolejny magazyn typu kurier-we wcześniejszej wersji mogłam się łatwo odnaleźć i było przyjemniejsze dla oka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa strona jest tragicznie BEZNADZIEJNA. To przykład durnego unowocześniania na siłę! PORAŻKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dłuższego czasu cieszyłem się że dziennik wschodni nie ma układu strony jak kurier lubelski....Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Ale układ, w którym artykuły są pogrupowane działami (Wiadomości (kraj, region, miasto), Motoryzacja ...) też są przydatne - czasami chcę przejrzeć np. tylko artykuły dotyczące mojego miasta, albo motoryzacji.
Jedno drugiemu nie przeszkadza. Wszystkie nowe wiadomości umieszczane jedna pod drugą (i czytelnie przeglądanie komentarzy pod artykułami) i dodatkowo odnośniki do konkretnych działów, gdzie są wiadomości z motoryzacji, kultury czy sportu. Człowiek poleciał w kosmos 50 lat temu, więc i stronę DZIENNIKA da się zrobić i tak i tak (w roku 2011).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSZMAR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie, nacieszcie oczy starym layoutem www.pomorska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Co wam się ćwoki nie podoba ? Znawcy wielcy. Ważne jest czy strona przypadnie do gustu wykopowiczom, od tego zależy przyszłość tej gazety osły.
Przyszłość gazety zależy liczby zadowolonych czytelników i od ilości wejść na stronę (czyli akceptacji albo negacji nowego "lepszego" porządku). Jakaś firma zarobiła na zmianie wyglądu DZIENNIKA, czytelników będzie mniej. Koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest OK. Lepsze niż w kurierze rozwiązanie ramki ze zdjęciami i głównymi artykułami - ładuje się do razu po kliknięciu na tytuł. Dośc intuicyjna obsługa, łatwiej podejrzeć jakie informacje są na stronie dostępne. Ale żeby nie słodzić: kolorystyka nie zgrywa się z charakterem Dziennika; strona nadal jest za długa - od społeczności w dół można by wszystko wywalić do serwisów specjalnych. Na szczęście rzeczywiście ładuje się szybciej niż poprzednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...