Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowym portalu DziennikWschodni.pl

Utworzony przez Misza, 17 stycznia 2011 r. o 23:45 Powrót do artykułu
BEZNADZIEJA ! Strona żywcem skopiowana z Kuriera Lubelskiego. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety przyłączę do reszty komentujących: weszłam dzisiaj na stronę dziennika i pierwsze co pomyślałam: co ten kurier znowu nawymyślał? niestety wg mnie jest wszystko NIECZYTELNE! ktoś wyżej napisał że prostota była dobra - była bo przynajmniej wiedziałam co przeglądam i jak mam cokolwiek znaleźć. teraz jest poprostu naciapane wszystkiego po trochu, taki groch z kapustą... MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
BEZNADZIEJA ! Strona żywcem skopiowana z Kuriera Lubelskiego. WSTYD
To nie tyle kopia, co robil te strone ten sam facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiana na gorsze. szkoda, że ciągle oglądacie sie na kurier lubelski. strona straciła na przejrzystości, cięzko sie poruszać. stara strono wróć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze że byłem przyzwyczajony do poprzedniej wersji strony (dzień w dzień czytana to już się zakodowało) jednak myślę że i ja i inni narzekający szybko do nowej się przyzwyczają, strona teraz nabrała jakby życia, nowe kolory i przeskakujące artykuły to to co na innych portalach się spotyka więc myślę że nie będzie problemu z odnalezieniem się tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z tego co widzę, na jedną stronę komentarzy jest tylko jeden pozytywny, reszta to negatywy. DW powinien coś z tym zrobić. Wiem, że to lipa znowu zmieniać, przenosić, ale skoro tyle jest negatywów to chociaż zróbcie listę wiadomości po staremu tak jak była jedna pod drugą dużą czcionką z obrazkiem.
z tego co już obczaiłem można sobie wybrać "wszystkie", tam gdzie jest "wybierz miasto" w wiadomościach, wtedy widac wszystkie artykuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kumpel z roboty pokazał mi ten nowy wygląd to z wrażenia oplułem mu klawiaturę kanapką! Człowiek chce sobie poczytać wiadomości na spokojnie a tu takie coś. Teraz siedzę i wydłubuję okruchy spod entera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, to PORAŻKA ! :-( Zawsze irytują mnie migacze przed oczami. Dlatego nie lubiłem zaglądać na stronę Kuriera Lubelskiego. Sprawdzam tam tylko informacje "W weekend nie siedź w domu", bo brak tego w Dzienniku. Wyrazy współczucia... Gratulacje dla osoby, która przy tym zarobiła.
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2011 r. o 09:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
zmiana na gorsze. szkoda, że ciągle oglądacie sie na kurier lubelski. strona straciła na przejrzystości, cięzko sie poruszać. stara strono wróć!
zgadzam się z Tobą w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo negatywna zmiana,aż odechciewa się czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany wcale nie są korzystne dla czytelnikó (internautów) wstępniak na ten temat mija się z prawdą. Naśladowanie Kuriera w wyglądzie strony www jest bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze wraże nie dobre.Myślę,że konkurent (Kur*w*ier) zostaje daleko w tyle.Nie dosyć że podają badziewiaste i niesprawdzone informacje,to w dodatku strony są niezbyt czytelne.No i w u konkurentów jest sporo błędów zarówno ortograficznych jak i merytorycznych.Wiedomości pisane w tamt. e-gazecie uzyskiwane są z wątpliwego źródła. Reasumując:Z nowym e-obrazem,gezeta będzie jeszcze lepsza.Tego należało by sobie (i Redakcji) życzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się wolałem stary układ strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona bardzo podobna do Kuriera:/ nie podoba mi się, poprzednia była bardziej przejrzysta, ta stwarza wrażenie chaotycznej zbieraniny rożnych newsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niewygodna w obsłudze! Same nagłówki nic nie mówią, czy mam ochotę na dalszą lekturę, czy nie, muszę wchodzić we wszystko, a ostatecznie nie wchodzę w żadną zakładkę. Może i ładnie, ale nie o to chodzi. Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKROPNOŚĆ!!!!! Wcześniej było zdecydowanie lepiej!!!!! Nie zmieniajcie tego co było dobre!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobermanio napisał:
Tragedia..., tak samo brzydko jak kurier, nawet miejscami ta sama czcionka. No to koniec super strony dziennika...
To już DW nie stać na coś bardziej orginalnego.To samo co Kurier i poziom już prawie jak u Redaktor Krzos. I jak przy takich mediach ma się Lublin rozwijać. O poziomie TVP Lublin z jej powiązaniami z Ratuszem,to już nawet szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety potwierdzam opinię, PORAŻKA. Lubiłam zaglądać na strone DW, ale chyba zrezygnuję z odwiedzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniejsza strona zdecydowanie lepsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety strona bardzo nieczytelna i nieprzyjemna w nawigacji.Ktoś podjął złą decyzje o zmianie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...