Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włosi odśnieżą S17. GDDKiA przygotowana do zimy

Utworzony przez pol, 21 listopada 2013 r. o 19:26 Powrót do artykułu
czy niechodzi czasami o wyprowadzenie lub przewał pieniędzy?  dlaczego włoskie firmy ? czy tak prymitywnej roboty nie mogą wykonać polskie?  czy był przetarg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak się robi interesy w Polsce. Włosi to niekwestionowani specjaliści od odśnieżania. Zwłaszcza na Sycylii jest co roku sroga zima i eksperci od odśnieżania dróg rodem z italii są niezastąpieni w Polsce. A cóż te nasze matołki z MPO czy innych firm znają się na śniegu i odśnieżaniu. Może ABW znalazłoby chwilę na prześwietlenie tych przetargów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widać że węzeł Sławin będzie miał duże opóżnienie - gdyby wiadukt na Warszawskiej budowano tradycyjnie a nie na nasypie już niebawem można by tamtędy pojechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze jak cytujesz czyjeś słowa to poprawnie napisz jego nazwisko - ten pan to napewno nie "... Piotr Zieliński..." może to szczegół, ale ważny dla zainteresowanego!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to biali niewolnicy szykować sie do ciężkiej pracy w zimie za 1200zł. w firmie włoskiej, a jak nie będzie odsnieżona cała trasa dokładnie, to będzie wam potrącone z wypłaty. Tak to sie przeprowadza wyprowadzenie pieniedzy bez płacenia podatku, piękna robota oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosi i Portugalczycy będą odśnieżać Polskę. I dziwcie się potem, że u nas takie QR*WA BEZROBOCIE!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORTUGALCZYCY- to Oni widzieli snieg????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy niechodzi czasami o wyprowadzenie lub przewał pieniędzy?  dlaczego włoskie firmy ? czy tak prymitywnej roboty nie mogą wykonać polskie?  czy był przetarg?
Prymytywnej??? Przeczytaj na stronie GDDKiA , zakładka "Zamówienia publiczne" specyfikacje do przetargu a w niej zakres robót (ja z ciekawości tam zajrzałem i nie uważam robót za prymitywne) i wtedy się wypowiadaj. Tam również przeczytasz, że AVR i Mota mają swoje spółki zarejestrowane w Polsce czyli, de facto, nie Włosi i Portugalczycy a jednak to Polacy będą wykonywać te roboty. Tak jak Polacy produkują w Gliwicach Ople czy w Tychach Fiaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze jak cytujesz czyjeś słowa to poprawnie napisz jego nazwisko - ten pan to napewno nie "... Piotr Zieliński..." może to szczegół, ale ważny dla zainteresowanego!!!
Dokładnie! Powinno być napisane: Piotr ZIEMIŃSKI. Zresztą w Panoramie Lubelskiej też błędnie napisano nazwisko tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni będą tak odśnieżać jak chińczycy budowali u nas autostrady. oni nie mają żadnego sprzętu tylko posłużą się podwykonawcani którym i tak nie zapłacą. to jest wał. dziwię się że jeszcze abw tym się nie zajeło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest własnie chore w tym państwie, bo pieniadze pójdą do włoch a Polacy zarobią całe gówno na chleb i sól. UE to nowoczesny kolonializm -Polska dostarcza taniej siły roboczej i rynku zbytu dla towarów i usług (jak w opisanyn przypadku.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
To wałek ludzi naciągacie na kasę za sms-y specjalne wstydzili byście się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego Włosi a nie Polacy mają to odsniezać,co u nas nie ma komu robić przy takim bezrobociu-ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wałek ludzi naciągacie na kasę za sms-y specjalne wstydzili byście się!
Zgłaszaj do usunięcia zamiast odpowiadać na post spamera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja.ja. Włosi stali się specjalistami od odśnieżania. Jak oni normalnej zimy w życiu nie widzieli. To będzie ciekawie na ekspresówce jak będą zaczynali odśnieżanie dopiero gdy ustąpią opady śniegu. A czasami to i całą dobę potrafi padać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone  Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
 
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Spadać qrwiszony jedne z tymi spamami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znają się czy nie to najmniej istotne i tak polscy podwykonawcy będą działać za połowę stawki albo i więcej – w ostateczności za darmo bo większość nie przeczyta całej umowy (kary, opóźnienia i inne) -  firmy będą upadać, nie szkoda mi tych firm które upadają lub upadną bo  naiwność i zachłanność ich to żenada. A włosi będą liczyli kasę, podatki odprowadzać będą u siebie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...