Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda w rzekach regionu opada. Po powodzi dezynfekcja

Utworzony przez HOSE186, 12 czerwca 2010 r. o 00:05 Powrót do artykułu
Z tego co słyszałem to w Helikopter podleciał nad wał i cos zrzuciał na niego i dlatego wał pękł w Janowcu,aby nie przerwało wału w Parchatce,tak mówili ludzie z janowca i podobno za tym stoi Starosta Puławski Sławomir Kamiński.Przeciez on chciał wysadzac wał w Parchatce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jesteś zyebany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOSE186 napisał:
Z tego co słyszałem to w Helikopter podleciał nad wał i cos zrzuciał na niego i dlatego wał pękł w Janowcu,aby nie przerwało wału w Parchatce,tak mówili ludzie z janowca i podobno za tym stoi Starosta Puławski Sławomir Kamiński.Przeciez on chciał wysadzac wał w Parchatce.
oto idealny wyborca dla polityków, typowy przedstawiciel ciemnego ludu, taki to wszystko kupi... a ja słyszałem że ,to turystki z Warszawy wał wysadziły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się, że wały w Zastowie, Popowie i Janowcu zostały wysadzone, ocalał wał w Parchatce, bo ludzie nie dali go wysadzić. Wysadzono pewnie też wał w Dwikozach czy Świniarach, no i przede wszystkim w Sandomierzu. Przecież inaczej woda nie przerwałaby tych naszych polskich, solidnych wałów przeciwpowodziowych. Aha, i dodam, że nasz prezydencki samolot nad Smoleńskiem też został zestrzelony. Ogólnoświatowy spisek. Żenada. ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...