Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda zbiera żniwo. Cztery osoby utonęły w weekend

Utworzony przez Matka, 4 sierpnia 2014 r. o 21:30 Powrót do artykułu
Jak to czytam krew mnie zalewa, co za trzeci świat. Młodzi ludzie nie potrafili pływać. Pływanie powinno być tak naturalne jak jazda na rowerze (nie znam nikogo , kto by tego nie potrafił). Ale wiem że tak jest , bo gdzie dzieci mają się uczyć pływać? Jeszcze w mieście może jest to prostsze ale na wsi masakra. Mój syn chodzi do gminnej szkoły i na basen dzieci jeżdżą raz w miesiącu i tylko od czwartej klasy , bo młodszych nie ma kto upilnować( zajęcia pozalekcyjne ,dobra wola wuefisty). Indywidualnie dostęp do basenu jest utrudniony . Jak mój syn wpadnie na pomysł wyjazdu nad jezioro to ja wpadam w panike i przypominają mi się wszyscy ci którzy ostatnio się utopili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy tabletach i smartfonach i laptopach sie ucza plywac , jezdzic na rowerze i grac w pilke. Co za czasy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...