Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woj. lubelskie: Nasze mięso jest bezpieczne

Utworzony przez konsument, 4 kwietnia 2013 r. o 13:50 Powrót do artykułu
Skontrolowaliśmy w województwie lubelskim ponad 80 zakładów produkujących żywność pochodzenia zwierzęcego ..... A w sklepach i marketach?tam przede wszystkim może bgyć w sprzedaży trujące świństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha:) to ściema! nic nie kontrolujecie! pogoniliscie ze skupów lekarzy weterynarii, których kiedyś obowiązkiem było nadzorowanie sprzedaży. Dlaczego? bo hodowcom było taniej! Likwidujecie świadectwa i badania! Lekarze zatrudnieni w rzeźniach tacy dokładni nie są bo to nie w ich interesie zeby pracodawca miał straty. Lekarze weterynarii są na usługach hodowców- jak nie dasz butelki antybiotyku bez wizyty lekarza - to pojde gdzie indziej, jak nie wypiszesz świadectwa bez obejrzenia zwierzęcia- pojde gdzie indziej lub odbiorę lekarzowi prawo do wystawiania świadectw za karę ja mięsa czerwonego nie jem ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jak się cieszę i już czuję się bezpiecznie bo państwo inspektorzy przeprowadzili kontrole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorku izi-e kiedy Lubelszczyzna z głowy wylizie? Wiele razy pisałem,ale takiej tępej nie spotkałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...