Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt, burmistrz i prezydent tylko na dwie kadencje? Taki pomysł ma PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2017 r. o 08:46 Powrót do artykułu
samorządy już dawno zostały zawłaszczone conajmniej przez dwie partie ostatni rzadzoca a jedna to w szczegolnosci. zobaczcie gdzie rzadaa ludzie z poza partiii. Jest tak ze partia da ale i rzada. a teraz dała i nie ma co dać bow w warszawie nastapiła zmiana i stad tyle samorzadowych krzykaczy boi sie o stołki. wystarczy wydłuzyc kadencje samorzadow do 5 lat i zlikwidowac poaiaty i czesc gmin połaczyc a zobaczycie ile bedzie oszczednosci i spokoju normalności to samo tylko na 6 lat w sejmie i senacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie pomysł idiotyczny. Wójta, burmistrza czy przezydenta mamy na codzien i mozemy go oceniac na codzien. Widzimy co konkretnego robi dla miasta. gminy. Wiec jesli ktoś sie sprawuje dobrze to dlaczego ma być przedmiotem politycznych rozgrywek ? to przeciez ludzie wybieraja dla siebie a nie dla partii. Jak zwykle pis patrzy jak oderwac od koryta z duzych miast ludzi ktorzy sa wybierani bo rzadza wg ludzi dobrze. A pis nie ma szansy w demokratyczny sposob przebic sie. Demokracja to wybor ludu a nie wybor parti!!! wiec skoro ludzie chca glosowac 10 x na jednego kandydata to musza miec dotego prawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec z lokalnymi klikami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobry temat na zapytanie mieszkańców Lublina. Temat dotyczy zadłużenie lokatorów mieszkań komunalnych w Lublinie. Zaległości czynszowe sięgają aż dwustu milionów złotych plus odsetki. Zarząd Nieruchomości Komunalnych przygotował wersję programu oddłużeniowego która przewiduje umorzenie 70% należności. Warto zapytać mieszkańców czy są za umorzeniem takich pieniędzy? Czy ja mogę liczyć na umorzenie kredytu w banku? Co myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przecieków wiedzieli o zmianach ordynacji wyborczej.Następuje masowe kolesiostwo w zatrudnianiu w gminach.Nadzór wojewody proszę sprawdzić stan zatrudnienia z początku bieżącej kadencji z aktualnym a także przekazane środki finansowe dla określonej jst.Wiele etatów jest finansowanych z kredytów zamiast na rozwój idą na pensyjki dla uprzywilejowanych genetycznych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sławetny Juzik ile może ciagnąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowie i Senatorowie powinni być  wybierani tylko na dwie kadencje!   Niektórym posłom po dwóch kadencjach zasklepia się rozum! Jeden z posłów Jarosław K. zasiada w Sejmie ósmą kadencje. W głowie się jemu tak przewróciło, że uważa się przez to za Polaka Nr 1, i może wszystkim obywatelom Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej rozkazywać! Jeżeli nie zmniejszy się ilości kadencji szaleńcom , to w dziewiątej kadencji wymieniony Poseł ogłosi się Bogiem, identycznie jak Kaligula!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwi kwii kwiiii Bardzo dobrze kwi kwi jestem za dobrą zmianą kwi kwi a nikt mnie nie chce wybrać na wójta kwi kwi a tam takie koryto kwi kwi a ja musiałem się smakiem obejść kkwwiiiii kkwwwiiiiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójta gminy trawniki nie pytano o opinie w tej sprawie. Hmmm ciekawe dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posly i senatory max 2 kadencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko będzie oderwać od żłoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co dalej robić jak się nic nie potrafi Pozostaje ZUS i masowe zachorowania na rzadką chorobę stoleczkówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie będzie uchwalone zabieranie majątków  dla urzędniczej mafii to nigdy nie będzie dobrych rządów( wszyskie urzedy)   dla ludzi bezwzględu kto będzie rządził naszymi urzędami .Potrzebna jest zmiana wyborcza i możliwość odwołania urzędnika przez  wyborców jak nie  spełnia wymagań jako urzędnik.W tej chwili czy to PO czy PSL lub PIS czy inne partie to jest układ (mafia urzednicza ) za  co  niema  odpowiedzialności !!! Powiązania rodzinne  urzędników z prywatą  powinny być szczególnie karane!!!Ale ludzie co  coś więdzą na te tematy powinny zgłaszać  w odpowiednie miejsca  bo nigdy z tego bagna nie wyjdziemy !!!Jeszcze pracownicy niszego szczebla powinni być bez partyjni, a jak jest teraz jak żadzi PSL to pracują  popirającyPSL jak rządzi PO to pracują popierający PO Z PISem jest tak samo.Chcesz pracę czy dotacje to się ZAPISZ wszędzie tak samo jednym słowem MAFIA!!! To trzeba zrobić jak najszyciej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo zadlużone!!!A urzednicy biorą premie, nagrody trzynastki, czternaski.Powino to być wszysko wstrzymane to szybko wyszli byśmy na prostą.Mówią że jesteśmy płatnikami NETTO do UNI(wpłacamy wiecej niż dostajemy)To jak się ma to do mówienia że u UNIA daje nam na inwestycje część,a drugą część pieniedzy my  dodajemy i stwiamy tablice że inwestycje dotowane są przez UNIĘ przecież są to nasze pieniądze które zostały przez nasz kraj wpłacone do naszej UNI!!!Zróbcie żeby młodzi ludzie zarabiali godnie w naszym KRAJU ,a nicht nie wyjedzie i nie będzie się nas traktować jak ludzi drugiej kategori .Nie będziemy nabijać kabzy Niemcom i innym krajom mafijnego paktu co wykrzystują nas jako roboli najgorzej zarabiających,i płacących za łóżko do spania krocie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiastowe wprowadzenie maksymalnie dwóch kadencji zdecydowanie ograniczy patologię w samorządach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gwoli ścisłości. Dwie kadencje za koleją potem jedna kadencja przerwy i ponownie będą mogli ubiegać sie o stołki. Zasada jak przy wyborach prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co chcesz od sądów bolszewiku? Przegrales jakas sprawe i masz doła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w sejmie tez 2 kadencje bo mi ten ryj prezesa sie znudzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie 2 kadencje wszedzie i w sejmie tez i calkowity zakaz finansowania partii z budzetu Skonczy sie banda partyjnych nierobow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadencyjność oczywiście ale w Sejmie i Senacie ! I to bezwzględnie ! To jest bardzo ważne, żeby zmienić tą hałastrę, szczególnie z sekty pislam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...