Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ha, ha, ha... Nawet gdyby wójtowie zgadzali się na takie ankiety nikt nikt byt nic nie wykrył. Pracownicy są wystraszeni i boją się powiedzieć prawdę. A mobbing jest wszędzie tylko nikt nie chce się do tego przyznać...Wolą zamknąć gęby niż stracić pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha... Nawet gdyby wójtowie zgadzali się na takie ankiety nikt nikt byt nic nie wykrył. Pracownicy są wystraszeni i boją się powiedzieć prawdę. A mobbing jest wszędzie tylko nikt nie chce się do tego przyznać...Wolą zamknąć gęby niż stracić pracę 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko boki zrywać ze śmiechu! Albo płakać. Jako mieszkańcy gminy Jastków wiedzieliśmy nie od dziś, jakiego to wójta mamy, ale ta wypowiedź to po prostu szczyt genialności: Mogłem się zgodzić lub nie, więc się nie zgodziłem. Buhahaha! Co za arogancja i tupet urzędnika na służbie publicznej. Panie i panowie, jeżeli ktoś do tej pory miał wątpliwości, czy wybierać p. Samonia w nadchodzących wyborach, to chyba teraz już wątpliwości minęły! CZAS ZMIENIĆ WÓJTA W GMINIE JASTKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyfus się boi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sobie takiego wybrali to ich dyma - po to są owce, żeby je strzyc - a jak widać to jest dobry baca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co każdy Polak o swoim wrogu wiedzieć powinien: h t t p://gmina.wieszjak.pl/abc-gminy/241271,Jak-odwolac-wojta.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie zmienicie, dostaniecie lepszego, Hołod będzie włodarzem i może w końcu się weźmie do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadza się i już NIE BO NIE WYBORCY POSTAWCIE SWEGO WŁODARZA DO PIONU... chyba mu się coś gdzieś poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fachowców i badaczy mobbingu zapraszam do Kraśnika. Urzędy i szkoły to modelowy przykład nieprzestrzegania prawa i mobbingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda metoda jest dobra aby zaistnieć w mediach przed wyborami. Kandydaci pracujący w urzędach gmin posuwają się do różnych działań aby zdyskredytować obecnych włodarzy i zająć ich stołki i ciepłą posadkę na 4 lata. Temat nie dotyczy tylko Jastkowa. Ulotki szkalujące obecnych wójtów, a przy okazji obecnych radnych są na porządku dziennym.Ale nie tędy droga. Pokażcie, że jesteście dobrzy nie metodą szkalowania ale własnymi osiągnięciami.A najlepiej zajmijcie się pracą, póki jeszcze pracujecie, bo do wyborów już niedaleko, a jak nie wygracie wyborów to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał z wami współpracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden głos mniej - silwuple
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Fachowców i badaczy mobbingu zapraszam do Kraśnika. Urzędy i szkoły to modelowy przykład nieprzestrzegania prawa i mobbingu.
Tych inspektorów zapraszamy do Gminy Markuszów Pracy będą mieć na cały rok. Tu to dopiero cuda się dzieją oj dzieją hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego można się spodziewać po takim buraku jak Samoń. Jaki wójt taka otwartość na krytykę, jacy radni takie samorządy gmin. Najważniejsza to dieta radnego a o resztę niech się martwią mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie że Hołod będzie lepszym wójtem tylko ciekawe pod jakim względem czy w uleczaniu ludzi czy w sprawowaniu obowiązków jako wójt, wtedy nie będzie musiał przemycać informacji po cichaczu tylko na legalu będzie działaczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie gminą rządzą dwaj panowie Pan S i Pan B czyli SB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście mamy niezależne media. ale był koncert. brawo sprawiedliwość górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beti 30 napisał:
Myślicie że Hołod będzie lepszym wójtem tylko ciekawe pod jakim względem czy w uleczaniu ludzi czy w sprawowaniu obowiązków jako wójt, wtedy nie będzie musiał przemycać informacji po cichaczu tylko na legalu będzie działaczem.
Z tego co nam wiadomo Pan Hołod jest odcięty od wszelkich tajnych informacji więc co On może "przemycić" ? chyba że resztki z pańskiego koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hołod nie nadajesz się pan NA URZĘDNIKA GMINY JAK RÓWNIEŻ NA MUZYKA lecz w "groszku" dobrze panu idzie. Pokazał pan jaką wrtośc pan swoją osobą reprezentuje tymi głupimi artykułami, nie ośmieszał by się pan już dłużej wymyślaniem głupot jak również i kandydowaniem na WÓJTA. Dziwię się tylko obecnemu Wójtowi że jeszcze pana nie zwolnił i nie ujawnił co pan swoja osobą reprezentuje.BRAK PANU OKRZESANIA I SZKOŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~romek~ Panie Hołod nie nadajesz się pan NA URZĘDNIKA GMINY JAK RÓWNIEŻ NA MUZYKA lecz w "groszku" dobrze panu idzie. Pokazał pan jaką wrtośc pan swoją osobą reprezentuje tymi głupimi artykułami, nie ośmieszał by się pan już dłużej wymyślaniem głupot jak również i kandydowaniem na WÓJTA. Dziwię się tylko obecnemu Wójtowi że jeszcze pana nie zwolnił i nie ujawnił co pan swoja osobą reprezentuje.BRAK PANU OKRZESANIA I SZKOŁY hmmm ciekawe...... Szczerze mówiąc ja osobiście nie zwróciłam uwagi na kandydaturę Pana Hołoda i to co sobą reprezentuję bardziej zainteresował mnie problem obecnego Wójta. Oskarżenie o mobbing i teraz jeszcze ta sprawa z ankietą baaaaaaaaaaardzo mnie rozczarowały na tyle aby zmienić zdanie o osobie Pana S. Cóż tonący brzytwy się chwyta. Ale ta odmowa w sprawie ankiety jak dla mnie nie wygląda dobrze - to w sumie tak jak by się przyznał że jednak nie traktuje swoich współpracowników najlepiej. Panie Romku te artykuły nie są wcale głupie ani ośmieszające raczej kompromitujące i obnażające prawdziwe oblicze głowy Gminy Jastków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie pisać co chcecie ale moje zdanie jest takie obecny wójt pomimo Dr. przed nazwiskiem to prostak cham i tchórz pierwszej wody poza tym nie potrafi zarządzać gminą i myślę że gdy wygra wybory jeszcze sto razy to nic dobrego dla gminy nie zrobi tylko wyprzeda cały jej majątek i wpędzi w długi, jedyne czym na razie pan wójt za błysną to ustawianiem swoich znajomych i ich rodzin na stanowiskach, a tym którzy są przeciw to wykończyć wywalić a jeżeli ktoś ma wątpliwości to proszę zasięgnąć opinii normalnych ludzi a nie lizusów i tych co im dobrze przy korycie wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...