Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie! Jednak żyjemy w państwie prawa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez tę kobietę sam musiałem zmienić szkołę a moi znajomi którzy tego nie zrobili do tej pory wspominają jak potrafiła świrować na lekcjach (mamy teraz po 24-27 lat). Uraz do końca życia. Pamiętam jak nabijała się z choroby mamy koleżanki, a do mnie miała pretensje że jestem tak samo głupi jak mój ojciec który jest rolnikiem. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAD WZIELISCIE TAK URODZIWA DYREKTORKE? Ona odstrasza swoim wygladem doroslego- biedne dzieci.Nie dosc ze brzydka to jeszcze jak slysze od rodzicow  zlosliwa w stosunku do dzieci,beznadziejna i leniwa. Zmiencie ja natychmiast!!!! Jest tyle wyksztalconych, inteligentnych nauczycieli szukajacych pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. dyrektor pieknie opowiada o szkole w chwili zapisu dziecka do szkoly, A pozniej pokazuje kim jest w tej szkole i jak dzieci sa tu traktowane. Potulna dla dzieci rodzicow pupilow, arogancka,niemila,falszywa dla pozostalych nie nalezacych do jej pochlebnego grona.Mamy zle wspomnienia z tej szkoly i nikomu nawet wrogowi tej szkoly nie polecimy. Dzieci w tej szkole sie marnuja, nie rozwijaja, wpadaja w komplesy nie doceniane przez najwyzsza wladze w tej szkole- PANIA DYREKTOR.   Ta szkola to szkola dla znajomych p dyr. tylko te dzieci sa tu dobrze traktowane i wyrozniane. Reszta ma stac w szeregu -tam gdzie ich..... miejsce.Nie ma szans na wybicie sie zdolnych dzieci. Marna szkola- bo beznadziejny dyrektor. Gdzie to znecanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAD WZIELISCIE TAK URODZIWA DYREKTORKE? Ona odstrasza swoim wygladem doroslego- biedne dzieci.Nie dosc ze brzydka to jeszcze jak slysze od rodzicow  zlosliwa w stosunku do dzieci,beznadziejna i leniwa. Zmiencie ja natychmiast!!!! Jest tyle wyksztalconych, inteligentnych nauczycieli szukajacych pracy
Co ty z ucha żyjesz?!O twojej inteligencji ten wpis też coś mówi.Nie oceniaj ludzi po wyglądzie zewnętrznym bo to nijak ma się do kompetencji osoby krytykowanej.Piękno i brzydota,zło i dobro to pojęcia względne.Jak dla mnie całkiem niebrzydka kobieta.Umieść swoją fotkę,a zobaczysz ile różnych opinii przeczytasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie znęcanie? Czy dobrze znacie tę panią.? Szkoda tylko,że Pan wójt stając w obronie nauczycieli i rodziców doznaje tylu nieprzyjemności.Mam nadzieję ,że prawda sama potrafi się obronić.Bardzo ubolewam nad sytuacja w której on sie teraz znajduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przyjdzie czas, że dowiemy się całej prawdy i  !!!!! Czekam na to z niecierpliwością , a wtedy okaże się kto jest zwycięzcą .trzymam kciuki panie wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie ,że dla tej pani najwygodniej było by,żeby pan wójt nie wtrącał się w to co ona robi w tej szkole i co się w niej dzieje   Chyba zbyt mocno przywiązała się do władzy poprzedniego wójta i marzy o jego powrocie. POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - O ZGROZOOOOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny wójt, wszyscy się go czepiają - bezpodstawnie rzecz jasna, i minister, i kurator i Pani dyrektor,  i związek zawodowy nauczycieli no i sąd. Może jednak warto zadać sobie pytanie, dlaczego żaden z niezależnych od wójta organów go nie broni? A może on faktycznie złamał prawo? Pozostawiam do oceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej oddajcie tą szkołe stowarzyszeniu i po sprawie, rodzice będa zadowoleni,nauczyciele zaczną pracować jak trzeba za dużo mniejsze pieniądze ,stowarzyszenie wybierze sobie swojego dyrektora , wójt pozbędzie się kłopotów, a gmina zaoszczędzi pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za reklamę tej dyrektorki Dziennik Wchodni, Radio Lublin, Gazeta Wyborcza i Panorama Lubelska mają zapłacone?  Niech każdy kto startuje w najbliższych wyborach samorządowych poda pracodawcę o znęcanie psychniczne, długotrwałe i ma wygrane wybory. Poprzednia ekipa przed wójtem Samoniem, nie może przeżyć utraty stołków i walczy wszelkimi sposobami, a  te nasze stronnicze media wspierają ich z całych sił. Takiego fałszu należy się brzydzić. Mama nadzieje że mieszkańcy wiedzą ile zrobił Pan Samoń i jak jest uczciwym człowiekiem. Nasyłane na gminę kontrole nic nie znalazły, więc trzeba z innej strony zniszczyć wójta. Ciekawe gdzie teraz uderzą? Zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKAD WZIELISCIE TAK URODZIWA DYREKTORKE?Ona odstrasza swoim wygladem doroslego- biedne dzieci.Nie dosc ze brzydka to jeszcze jak slysze od rodzicow  zlosliwa w stosunku do dzieci,beznadziejna i leniwa. Zmiencie ja natychmiast!!!! Jest tyle wyksztalconych, inteligentnych nauczycieli szukajacych pracy
Tak, tak, za to wójt mógłby z powodzeniem startować w konkursie mister Polski co najmniej! I nikogo nie odstrasza ten "przystojniak"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten człowiek poniesie wreszcie konsekwencje swych czynów i zrozumie, że urząd publiczny to nie prywatny folwark. Może także otrzeźwieją zwolennicy takiego "wójtowania" i wybiorą wkrótce kogoś, kto nie przyniesie wstydu gminie i jej mieszkańcom. Panie Samoń, trawestując znane porzekadło, można powiedzieć o panu, że Temida nierychliwa, ale sprawiedliwa. Nie pytam, czy panu wstyd. To pojęcie i uczucie jest panu obce i coś mi mówi, że takich zarzutów jak ten powinno być więcej. Czyżbym się mylił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE TEŻ NIECH OTRZEŹWIEJĄ ZWOLENNICY TAKIEGO DEREKTOROWANIA, TO JEST TAKŻE PEŁNIENIE FUNKCJI PUBLICZNEJ  I PRACA Z DZIEĆMI !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, za to wójt mógłby z powodzeniem startować w konkursie mister Polski co najmniej! I nikogo nie odstrasza ten "przystojniak"...
JAK TO SKĄD ? Z KONKURSU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO SKĄD ? Z KONKURSU.
Co bierzesz, że tak p..............?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TY MASZ DO NIEJ!  WYGLĄDA JAK WYGLADA, MOŻE ŹLE WYSZŁA NA ZDJĘCIU .JEST DYREKTOREM SZKOŁY I NALEŻY JEJ SIĘ SZACUNEK TAK JAK KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE WOJCIE, PAN wie jak pracuje p. dyrektor tej szkoly, chyba nareszcie nadszedl czas na zmiany.Trzymamy kciuki i czekamy na prawdziwego pedagoga i dyrektora w tej szkole.   Moze dzieci nareszcie z usmiechem beda szly i wracaly z tej szkoly. BEDA JEDNAKOWO TRAKTOWANE!!!! Skoncza sie konflikty miedzy nauczycielami  i normalna praca!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE WOJCIE, PAN wie jak pracuje p. dyrektor tej szkoly, chyba nareszcie nadszedl czas na zmiany.Trzymamy kciuki i czekamy na prawdziwego pedagoga i dyrektora w tej szkole.   Moze dzieci nareszcie z usmiechem beda szly i wracaly z tej szkoly. BEDA JEDNAKOWO TRAKTOWANE!!!! Skoncza sie konflikty miedzy nauczycielami  i normalna praca!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE WOJCIE, PAN wie jak pracuje p. dyrektor tej szkoly, chyba nareszcie nadszedl czas na zmiany.Trzymamy kciuki i czekamy na prawdziwego pedagoga i dyrektora w tej szkole.   Moze dzieci nareszcie z usmiechem beda szly i wracaly z tej szkoly. BEDA JEDNAKOWO TRAKTOWANE!!!! Skoncza sie konflikty miedzy nauczycielami  i normalna praca!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...