Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wola Gałęzowska: Wypadek z udziałem dwóch aut

Utworzony przez rysiek, 8 września 2011 r. o 18:50 Powrót do artykułu
Wie ktoś skąd byli kierowcy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca osobówki jest chłopak z Olszowca(stan ciężki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nogi połamane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca osobówki zmarł ( [*] ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ ;;;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najukochańszy szfagier na swiecie. Nigdy drugiego takiego nie będzie:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy Człowiek Jakiego znałam:( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]"Ostatnie pożegnanie" Odchodzę od Was moi mili Nie czekam dłużej ani chwili Nie czekam na brawa, oklaski Niedługo przysypią mnie piaski Chcę, abyście mnie pamiętali I nadal mnie kochali Swe szczęście odszukali Ogrom miłości zaznali Choć mnie przysypią ziemie Miłości nie pogrzebię Miłość zostawię z wami Abyście się kochali Choć ja w ciemności ruszam Zostanie moja dusza W myślach waszych zostanę I kochać was nie przestanę Świat ziemski mój dobiegł końca Przede mną droga lśniąca Droga ta powrotu nie ma Bo jest to droga zapomnienia /*\ |_| wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek ?? ten człowiek nie zyje zostawił mame tate brata dziewczyne ... zawsze jest wina po obu stronach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...