Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że złapią tego mordercę i zamknął na długo (oby tylko zatrzymali prawdziwego sprawcę a nie kogos przypadkowego i mu wlepią ten czyn) :/ Ale chcę też poruszyć inny problem. Prosty przykład na fotce z artykułu. Idzie zakapturzony "tłumok" przez ulicę i nie patrzy na jadace auto. Jeżdżąc samochodem, takie sytuacje mam dzień w dzień gdzie ludzie włażą na ulicę nie patrząc czy coś jedzie czy nie. A później płacz i lament. Nie tylko kierowców trzeba męczyć aby wolniej jeździli ale przede wszystkim wytępić ze społeczeństwa ten chory pogląd, że "będąc na przejściu maja pierwszeństwo" bo właśnie przez to są takie tragedie. Od małego, dzieci uczy się,że mają się rozglądać przed wejściem na ulicę i w trakcie przechodzenia przez nią, ale jak widać, z wiekiem w międzyczasie ten nawyk gdzieś zanika wyparty przez to błędne myslenie o "pierwszeństwie na przejściu" i ludzie przestają dbać o własne bezpieczeństwo. Kaptur na spuszczony pusty łeb, słuchawki na uszach, wzrok w telefon i heeeeja śmiałym krokiem na ulicę prosto pod rozpędzone samochody.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich skurwysynów powinni zamykac na długoletnie więzienie. Ostatnio szedłem na pasach z dzieckiem 3 letnim za rękę go trzymając (na pewno byłem dobrze widoczyny). Było to obok Galerii Zielona w Puławach. Jakiś jebany debil w fordzie kombi z 1995r z rejestracją LLB gna na mnie i wcale nie zwalnia. Pociągnąłem dzieciaka i szybko zbiegłem z przejścia. Ścierwo nawet nie zwolniło. Gdybym tego nie zrobił przejechałby mnie. Prowadził jakiś 20-to kilku latek. Tyle zdążyłem ocenić gdy śmignął obok. Szlag mnie trafił. Gdybym miał auto pod ręką zacząłbym go gonić. Taki byłem wkurwiony.   Ludzie jeżdżą nie myśląc, nie patrząc na znaki, że jest przejście. Jak juz jadą to tak jak gdyby droga pozwalała na max gaz. Nie zastanawiają się że istnieją przejścia, na których moga byc piesi....   Zgroza.   Podnieście kary dla piratów drogowych. Obecnie to jakaś kpina i karki - nie kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruszcie łbami troche. Na skrzyrzowaniu przed tym przejściem jest kamera, przecież wystarczy odczytać z niej numery tablic przejeżdżających samochodów od godziny a do godziny b i sprawdzić właścicieli oraz pojazdy. Ps. w więzieniach się teraz studiuje a nie odbywa kare...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wólce powinna być estakada nad jezdnią dla pieszych bo to bardzo niebezpieczna droga a światła tylko tworzą korki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcom szczegolnie sie spieszy przed przejsciem i czesto jest tak ze jestes na srodku przejscia wszyscy cie puszczaja a na 3 pasie jedzie idiota i czesto z tel przy uchu i interesuje ich tylko 1 srona czy moga jechac a ze jest ktos na pasach to juz niekoniecznie tak jest na radzie na krancowej w lbn zawsze dochodzi tam do wypadkow na witosa na przejsciu rowniez niebezpiecznie wogle sie niezatrzymuja zabili tam mojego kolege w tamtym roku,.jaki i zarowno powinni cos zrobic z przejsciem postawic jakies swiatla za ul skibinska gdzie znajduje sie szkola specjalna  bo tam czesto uczeszczja dzieci do szkoly i spowrotem a kierowcy niechetnie przepuszczaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich sku***synów powinni zamykac na długoletnie więzienie. Ostatnio szedłem na pasach z dzieckiem 3 letnim za rękę go trzymając (na pewno byłem dobrze widoczyny). Było to obok Galerii Zielona w Puławach. Jakiś je***y deb*** w fordzie kombi z 1995r z rejestracją LLB gna na mnie i wcale nie zwalnia. Pociągnąłem dzieciaka i szybko zbiegłem z przejścia. Ścierwo nawet nie zwolniło. Gdybym tego nie zrobił przejechałby mnie. Prowadził jakiś 20-to kilku latek. Tyle zdążyłem ocenić gdy śmignął obok. Szlag mnie trafił. Gdybym miał auto pod ręką zacząłbym go gonić. Taki byłem wku***ony.   Ludzie jeżdżą nie myśląc, nie patrząc na znaki, że jest przejście. Jak juz jadą to tak jak gdyby droga pozwalała na max gaz. Nie zastanawiają się że istnieją przejścia, na których moga byc piesi....   Zgroza.   Podnieście kary dla piratów drogowych. Obecnie to jakaś kpina i karki - nie kary.
Bardzo dobrze się zachowałeś. Pieszy świadomy takich zagrożeń może uniknąć zderzenia. Wariaci zawsze się trafią i nawet najwyższe kary ich nie odstraszą. Najlepiej samemu na siebie uważać, bo nikt nam nie zapewni bezpieczeństwa jak sami o siebie nie zadbamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to katarzyna piszyk byla ofiara tego wypadku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle, nieludzki człowieku, który nawet nie udzieliłeś pomocy dziewczynie... Jeśli to czytasz to wiedz, że mam nadzieję, że spotka Cię w życiu taka sama sytuacja, takich idiotów jak Ty powinno się nie zamykać w więzieniach... JAK BARDZO BEZ SERCA TRZEBA BYĆ?! Jak w ogóle mogłeś uciec i nie pomóc? Czy chociaż na chwilę pomyślałeś, gdyby coś takiego przytrafiło się komuś z Twoich najbliższych i ktoś nie udzieliłby im pomocy? Jak wtedy byś się czuł? To była młoda osoba, dziewczyna z planami na przyszłość, która miała swoje ambicje i marzenia, a zakończyło się to przez kompletnego kretyna... Jak bardzo pozbawiony jesteś współczucia i LUDZKICH ODRUCHÓW? Liczę, że policja niedługo Cię złapie i wymierzy jak najsurowszą karę... Serdecznie współczuję rodzinie, tej straty nie odkupi już nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktos jak się nazywała ta dziewczyna? chociaż imię..
Kasia P. była studentką I roku archeologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa dni wcześniej o godz.7.30 rano na tym samym przejściu zatrzymałam się samochodem aby przepuscić na przejsciu kobietę. Zanim kobieta weszła na jezdnię, usłyszałam trąbienie za sobą i od prawej strony wyminął mnie rozpędzony tir. Kierowca miał w d---pie że stanęłam przed oznakowanym przejsciem. Jemu się spieszyło. I takich kierowców jest chyba większość. A kiedy wydarzy się tragedia, to wtedy dopiero wszyscy płaczą. Jeżdżę Turystyczną codziennie, wiem jak ciężko jest przedostać się pieszemu na drugą stronę ulicy. I bardzo często, gdy staram się przepuścić pieszych, jestem wymijana od prawej (choć staram się tak stanąć, by nie było to możliwe).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia P. była studentką I roku archeologii
  Kasia Piszyk. Dziś pogrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to katarzyna piszyk byla ofiara tego wypadku?!
  Niestety tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wólce powinna być estakada nad jezdnią dla pieszych bo to bardzo niebezpieczna droga a światła tylko tworzą korki
Aleś kurna wymyślił d.....lu.W Łecznej macie kładki? A szkoda buahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...