Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Ewa Chodor niech się nauczy,że województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się dziwić. lublin umiera, ludzie wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy a Ci co zostali to wegetują. Dalej tak róbcie tam na górze to znikniemy z mapy polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile wyszło netto (po odliczeniu kosztów imprezy)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszeliscie o tym ze duzy powiat lukowski prawie 110 tys moze odejsc do mazowieckiego? Znajomy mowil ze jak bedzie referendum to lukowianie zaglosuja za Wa-wa,bo podobno Lublin zle traktuje oscienne powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszeliscie o tym ze duzy powiat lukowski prawie 110 tys moze odejsc do mazowieckiego? Znajomy mowil ze jak bedzie referendum to lukowianie zaglosuja za Wa-wa,bo podobno Lublin zle traktuje oscienne powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszeliscie o tym ze duzy powiat lukowski prawie 110 tys moze odejsc do mazowieckiego? Znajomy mowil ze jak bedzie referendum to lukowianie zaglosuja za Wa-wa,bo podobno Lublin zle traktuje oscienne powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszeliscie o tym ze duzy powiat lukowski prawie 110 tys moze odejsc do mazowieckiego? Znajomy mowil ze jak bedzie referendum to lukowianie zaglosuja za Wa-wa,bo podobno Lublin zle traktuje oscienne powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszeliscie o tym ze duzy powiat lukowski prawie 110 tys moze odejsc do mazowieckiego? Znajomy mowil ze jak bedzie referendum to lukowianie zaglosuja za Wa-wa,bo podobno Lublin zle traktuje oscienne powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ebuywebsites.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
http://www.ebuywebsites.net
Akurat. Już nas tam wyglądają w mazowieckim. wystarczy na pierwsze lepsze forum wejść i poczytać co myślą o mieszkańcach powiatu łukowskiego a zwłaszcza łukowa mieszkańcy warszawy i mazowieckiego.Mnie tam się podoba w lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech ktoś powie że nie ma ściany wschodniej ;/ Nawet w takich akcjach widać jakie jest biedne nasze województwo Każdy orze jak może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś napisze,za ile przez 19 lat trafiło sprzętu do lubelskich szpitali? Bo jeżeli jest prawdą, że mniej niż uzbierano to się ludziom nie dziwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, im mniejsza dziura, tym mniejsza śwadomość. Orkiestra, to prywatny projekt pana O... i pewnej kliki politycznej. Igrzyska, igrzyska a potem już nic! A naiwni niech bulą puki się da! To takie humanitarne: bo przecież głupota nie boli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jo jestem z okolic Chełma,nic nie dołem i nigdy nic nie dom.I kobicie i dzieciom jo zabronił.Dlatego bo Ojciec Dyrektor tego nie popierają i jo nigdy nie dom.Jo daje na rozgłośnie to lepszy cel niż na narkomanów i Łutstok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie nikt nie chce płacić na utrzymanie Owsiaka i jego BrudStoku.A ile kosztowała reklama WOŚP we wszystkich mediach ?.Jakby policzył to wyszło by więcej niż przekażą z łaski na tę pomoc w sprzęcie lekarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same złodzieje w Lublinie pewnie brali pieniądze dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
war napisał:
Słusznie nikt nie chce płacić na utrzymanie Owsiaka i jego BrudStoku.A ile kosztowała reklama WOŚP we wszystkich mediach ?.Jakby policzył to wyszło by więcej niż przekażą z łaski na tę pomoc w sprzęcie lekarskim.
A tobie z okolic Chełma to Ojciec Redaktor polecenie wydał byś prostych ludzi obrażał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
war napisał:
Słusznie nikt nie chce płacić na utrzymanie Owsiaka i jego BrudStoku.A ile kosztowała reklama WOŚP we wszystkich mediach ?.Jakby policzył to wyszło by więcej niż przekażą z łaski na tę pomoc w sprzęcie lekarskim.
Jakby nikt nie chciał to nie nazbieraliby 38 milionów zł. W Lublinie ciemnogród pisiowy daje na rydzowe samochody a chore dzieci ma gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, ze żona prezydenta żuka podała się do licytacji. Można ponoć ją wydymać za 1 tys zł. Prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sceptykow WOŚP: zyczę wam choroby dziecka, może wtedy zrozumiecie co orkiestra robi! Ja to przechodziłem przez dwa lata i gdyby nie Owsiak i sp. nie wiem jakby się to skończyło!! Czy w Lublinie czy w Warszawie, wszędzie masę sprzętu z logiem WOŚP. Zastanówcie się zanim napiszecie nastepnym razem na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...