Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadki i inne przypadki

Utworzony przez nowy, 29 grudnia 2007 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Panu Królowi Zbigniewowi z Bełżyc takie i inne przypadki wroku 2007 zdarzały się dosyć często jakby robił to z uporem manniaka, a może bardziej nieudacznika w myśl zasady warcholstwa " JA TU PAN I BASTA". To żenujące i przykre, że ten człowiek z grupą radnych- na czele z panem Wójtowiczem ośmiesza i szarga opinnię mojego miast. W imie czego? Bo jedynie chyba napychanie sobie kieszeni forsą przez posiesiedzenia czyli sesję raz w tygodniu i wiele posiedzeń różnych komisji, z czego jak dotychczas żadnych owoców nie ma, a wręcz odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe...Fajne! A najbardziej to mi się podoba o Lubelskim puszku czyli Pruszku Okruszku... W końcu Lublin zmądrzał i wywalił tego Pajaca z urzędu prezydenckiego. Ciagłe tylko wyjazdy zagraniczne wraz z małżonką i imprezki - balety na koszt podatników. A tak przy okazji jak jego koneksje z Panem Rektorem upadającej LSW niejakim Zasępą? MIeli swego czasu coś budować na górkach czechowskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...