Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wskrzesili zmarłą, by podyktowała testament?

Utworzony przez sąd, 12 listopada 2013 r. o 07:18 Powrót do artykułu
Zabrać immunitet i w pasiaki niech pierdzi w imieniu Rzeczypospolitej ta sędzina oszustka. a min..sprawiedliwości milczy,aż koledzy pomogą jej zatrzeć ślady przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak nazywa się pani sędzia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a`la sprawiedliwość po polsku i lubelsku, nasz cały swiatek prawniczy wymaga natychmiastowej wymiany na młodych zdolnych i UCZCIWYCH- ale gdzie oni sa , ten system zniszczył wszystkie wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się, że 11 listopada są zamieszki. Ludzie po prostu już mają tego dośc.
  to i tak małe zamieszki, powinniśmy już dawno wyjść na ulicę i rozpieprzyć ten rząd ,pociągnąć do odpowiedzialności tych wszystkich co rozwalili nas kraj od początków wałęsy, to przez niego teraz cierpimy, gdzie te moje 100 tys. , gdzie ta japonia. Gierek budował a oni rozpieprzyli wszystko  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja nienawidzę tego kraju, ponieważ jestem  "białym murzynem" pomimo, że jestem polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja nienawidzę tego kraju, ponieważ jestem  "białym murzynem" pomimo, że jestem polakiem
Niestety żyd kaszubski z całą tą POst-soviecką- POlszewią i żydokomuną taką nam POLSKĘ  " zgotowali " muszą w końcu odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne jak to zawsze bywa, jak już trzeba wszcząć postępowanie w sprawie czy to policjanta czy urzędnika, to zaraz sprawa się przedawnia. Ja bym sprawdził dokładnie to przedawnienie, bo to jakiś WAŁ !! Zwykłego Polaka to, żeby 1 dzień do przedawnienia został to go wezwą i nie odpuszczą. KOLESIOSTWO I UKŁADY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trybunal Konstytucyjny niech zbada "czy immunitety"  nie sa sprzeczne z Konstytucja? Bo  mamy rowbych u rowniejszych a idac dalej bezkarnych NADLUDZI co jest sprzeczne z zasada rownosci wobec prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w moim przypaku ta sedzia sfalszowala protokul by osoba zeznajaca przeciwko mnie nie byla scigana  za falszywe zeznania i udzielila pomocy by ta osoba mogla dalej wyludzac nagralem przebieg rozprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...