Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wspierajmy Panią Dyrektor!

Utworzony przez adwokat, 2 lutego 2010 r. o 20:58
Trzymam kciuki Dyrektorko! Nie martw się:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Pani osobiście, ale znam sprawę. Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu dla Pani.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspieram i podziwiam również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jeszcze ludzie, którzy myślą. Oby znaleźli się blisko Pani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubu dubu, lubu dubu, niech nam żyje, prezes naszego klubu, niech zyyyyje nam." To mówiłem ja _ Jarząbek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarząbek napisał:
"Lubu dubu, lubu dubu, niech nam żyje, prezes naszego klubu, niech zyyyyje nam." To mówiłem ja _ Jarząbek
Ciekawe po kim takie rewelacyjne poczucie humoru?!Słuchaj, jesli nie masz nic ważnego do napisania to nie pisz. Tak będzie korzystniej dla wszystkich. Nie musiałeś podejmować tego wątku Jarząbku!A jesli nie rozumiesz sprawy i ni pojmujesz znaczenia wsparcia to lepiej zmilcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o kogo i o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja panią dyrektor nie wspieram i mam w dalekim poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
A ja panią dyrektor nie wspieram i mam w dalekim poważaniu.
To kto Cię tu zapraszał?!Widziałeś opis. Myślenie boli, to widać na Twoim przykładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knopik napisał:
To kto Cię tu zapraszał?!Widziałeś opis. Myślenie boli, to widać na Twoim przykładzie.
Ale napiszcie w końcu o kogo chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Ale napiszcie w końcu o kogo chodzi.
tak właśnie się produkują tzw mózgojeby-jarzabki zamiast pisać w komentarzach pod artykułem, zakładają nowy temat i nie wiadomo o co im chodzi Do szkoły mózgojeby, a potem na forum publiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porządkowy napisał:
tak właśnie się produkują tzw mózgojeby-jarzabki zamiast pisać w komentarzach pod artykułem, zakładają nowy temat i nie wiadomo o co im chodzi Do szkoły mózgojeby, a potem na forum publiczne
Porządkowy - to chyba o Tobie:-) Ty chyba nie wiesz o co chodzi, niestety:-( A jak nie wiesz, to lepiej nie pisz, bo tylko się kompromitujesz, Znawco forów publicznych rozlicznych;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Porządkowy - to chyba o Tobie:-) Ty chyba nie wiesz o co chodzi, niestety:-( A jak nie wiesz, to lepiej nie pisz, bo tylko się kompromitujesz, Znawco forów publicznych rozlicznych;-)
Trzeba być naprawdę nierozgarniętym, żeby nie potrafić kliknąć we właściwe miejsce. I potem jeszcze tkwić w przekonaniu, że ma się rację. Srają gdzie popadnie i jeszcze się awanturują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porządkowy napisał:
Trzeba być naprawdę nierozgarniętym, żeby nie potrafić kliknąć we właściwe miejsce. I potem jeszcze tkwić w przekonaniu, że ma się rację. Srają gdzie popadnie i jeszcze się awanturują.
Dość dosadnie, ale nie można się nie zgodzić. Jeśli nie napiszecie o kogo chodzi lub przynajmniej nie dacie linka do poprawnego tematu, to ten wątek będzie bezsensownym zaśmiecaniem internetu. Napiszcie o kogo chodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Dość dosadnie, ale nie można się nie zgodzić. Jeśli nie napiszecie o kogo chodzi lub przynajmniej nie dacie linka do poprawnego tematu, to ten wątek będzie bezsensownym zaśmiecaniem internetu. Napiszcie o kogo chodzi!!!
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/327731410
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Dość dosadnie, ale nie można się nie zgodzić. Jeśli nie napiszecie o kogo chodzi lub przynajmniej nie dacie linka do poprawnego tematu, to ten wątek będzie bezsensownym zaśmiecaniem internetu. Napiszcie o kogo chodzi!!!
Znawcy internetu! Ale pomyśleć to nie bardzawo... http://forum.dziennikwschodni.pl/Samorzado...ach-t24705.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Znawcy internetu! Ale pomyśleć to nie bardzawo... http://forum.dziennikwschodni.pl/Samorzado...ach-t24705.html
Nie chodzi o znawstwo lub nie. Faktem jest, że temat bez sensu jest jeśli nie wiadomo o kogo chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Znawcy internetu! Ale pomyśleć to nie bardzawo... http://forum.dziennikwschodni.pl/Samorzado...ach-t24705.html
Tak tak, Bełżyce pępkiem Lubelszczyzny... jak nie wiadomo o kogo chodzi, to na pewno o kogoś z Bełżyc. Wystarczy napisać na forum burmistrz i wszyscy wiedzą, że to o pana Ryszarda Górę się rozchodzi, bo Dziennik Wschodni już kiedyś o nim pisał. Jeśli każdy wypowiadający się zacznie zakładać nowy temat, komentując artykuł w gazecie, zamiast pisać swoje uwagi w miejscu do tego przeznaczonym, i na takim poziomie ogólności, to niezły rebus z tego wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porządkowy napisał:
tak właśnie się produkują tzw mózgojeby-jarzabki zamiast pisać w komentarzach pod artykułem, zakładają nowy temat i nie wiadomo o co im chodzi Do szkoły mózgojeby, a potem na forum publiczne
rety, ale poziom reprezentujesz człowieku....;/ Myślę ze pani dyrektor raczej nie ma powodu do dumy, skoro popierają ja tacy.. "yntelygenci" Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...