Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wtargnęli na posterunek, żeby odbić kolegę

Utworzony przez txj, 30 września 2008 r. o 10:14 Powrót do artykułu
Dlaczego nie widać na ich skórze pobytu pały policyjnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknac deb***i, a klucz wyrzucic do kanalu kanalizacyjnego. Takie bydlo nie ma miejsca wsrod normalnych ludzi. Proletariacki Swodnik zawsze borykal sie z wyjalowiona intelektualnie mlodzieza i dostarczam swiatu wszelkiego rodzaju nieudacznikow. Nie genaralizuje, bo i zdarzaly sie wyjatki, ale to wciaz mozna obliczac w promilach. deb***i zawsze bylo tam zdecydowanie wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga poprzednika!!!Dlaczego Policja pieści się z bandytami???Jaki trzeba mieć tupet, żeby przyjść na posterunek i żądać uwolnienia bydlaków.Dlaczego nie poszli do prokuratury?Za nieboszczki KOMUNY takie rzeczy były absolutnie nie do pomyślenia.Milicja zwalczała opozycję,ale też trzymała za mordę wszelkiego rodzaju bandytów i chuliganów.Po to między innymi używała pały.Dzisiaj bydlak śmieje się policji w twarz,bo ta" musi przestrzegać PRAW CZŁOWIEKA"A może"PRAW BANDYTY"?To przechodzi już "ludzkie pojęcie"Tak trzymać dalej,to niedługo POLICJA będzie pytać kolesiów bandziora czy może bandziora wylegitymować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poprosimy redakcję aby pilotowała tą sprawę i poinformowała swoich czytelników o jej dalszym przebiegu,bowiem tupet i bezczelność młodych bandziorów przekroczyła wszelkie granice.A może są to synalkowie "PROMINENTÓW" którzy nawet przy próbie wylegitymowania zawsze ZWALNIALI z PRACY Policjantów???Ciekawe jak dalej potoczy się ta sprawa i czy nie zostanie jej "ukręcony łeb"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Oto Świdnik właśnie!!. Dobrze że mieszkam w Łęcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin W to pewnie ruski,cały taki jakiś w gwiazdach.Organa sprawiedliwości nic im nie zrobią,ponieważ boją się takich łepków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMYŁKA DZIENNIKA-CI ZATRZYMANI TO NIE SĄ ZE SWIDNIKA TYLKO Z WIOSEK W GMINIE MELGIEW,TRZESZKOWICE I PILASZKOWICE,ZDALA BY SIE POPRAWKA NA ŁAMACH GAZETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym takich poprostu kastrowal :)wiadomo ze jajka sa odpowiedzialne za produkcje testosteronu a u takich typkow jest jego nadprodukcja i jest klopot, z eunuchami napewno nie bylob takiego klopotu a ten na samej gorze jakos tak lubi ozdobki ja widze toc to juz prawie jak kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, że straszne głupki? Za dwa dni sąd wszystkich wypuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś ruski , nie wiecie jak było to sie nie wypowiadajcie;/ i dziennikwschodni nie napisał poprawnych informacji i zdjęcia również są źle podpisane;/ bujdaa i tyle jak nie wiecie jak było to sie nie wypowiadać!! jabana policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba was po...lilo!! Co z bzdura!! Skad macie te informacje?? Policja naskoczyla na nich wszystkich.. brutalnie ich pobili, poprostu zgarneli wszystkich którzy byli w poblizu. Fakt, ze wszyscy sie znaja.. Ale nikt z nich nie chcial problemów, bawilismy sie spokojnie , bez awantur!!! Nie wierze w to co czytam.. poprostu nie wierze jak łatwo zrobic z kogos kryminaliste:/ Pluje w tym momencie na Policje, bo to wlasnie oni to banda drani i kłamców. Zal poprostu.. Chlopaki trzymajcie sie :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa w Świdniku sama zla mlodziez, a w Lublinie wszyscy kulturalni... Polecam sprawdzac codzien gazety bo jesli sie nie myle to wlasnie tam znajduje sie calu buractwo ktore za parenascie zlotych mogloby zabic czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aniaZ napisał:
Chyba was po...lilo!! Co z bzdura!! Skad macie te informacje?? Policja naskoczyla na nich wszystkich.. brutalnie ich pobili, poprostu zgarneli wszystkich którzy byli w poblizu. Fakt, ze wszyscy sie znaja.. Ale nikt z nich nie chcial problemów, bawilismy sie spokojnie , bez awantur!!! Nie wierze w to co czytam.. poprostu nie wierze jak łatwo zrobic z kogos kryminaliste:/ Pluje w tym momencie na Policje, bo to wlasnie oni to banda drani i kłamców. Zal poprostu.. Chlopaki trzymajcie sie :*
Mi tez ich zal.oni prawie jak ministranci Z MODLITWA NA USTACH wala niepokornych w morde. Zlota polska mlodziez jest sie czym pochwalic w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się takie C... biorą. Dobrze, że im policja dupy sprała. Sam chciałbym takiego spotkać i wrzepić porządnie. Ale te chojraki, jak nie jest ich przynajmniej 5-6 na jednego to nawet nie podchodzą (oczywiście muszą być wypici bo wtedy są bardziej odważni) do bezbronnych ludzi. Takie C.... bez honoru (facetami to oni na pewno nie są) powinno sie osadzać na parę dni z konkretnym gościem takim co to się nie patyczkuje, spuścić porządny w....... i zaznaczyć, że następnym razem będzie gorzej i na 3 miesiące rury kanalizacyjne czyścić. A po za tym, czy ten Marcin adwokat to ma choć trochę miąższu mózgowego, czy jemu się wydawało, że jak powie używając prostackiego języka że jest adwokatem to "gupi" policjant mu uwierzy. Co za d..... Znam tych ćwoków i wiem że to zwykła banda prostaków i (nawet nie bandytów-bo ci swój honor maja, pokrętny, wypaczony, ale mają) a ci - szumowina zapita. Kury szczać im prowadzać a nie policji grozić. Żenada.
Ostatnio edytowany 1 października 2008 r. o 14:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wszystko to co mówicie i to co jest napisane w tym dzienniku wschodnim to głupota!!!!!!!! akurat jestem siostra jednego z pobitych chłopaków wiem jak to wszystko wyglądało i nie prawda jest to co powiedziała policja wiadomo im sie nic nie udowodni ale kto by nie stana w obronie swojego kolegi????!!! jak go tłukli pałami policyjnymi... mój brat dzieki naszej polskiej sprawiedliwości wylądował w szpitalu ponieważ policja go pobiła!! ma kilkanaście szfów i jest cały poobijany. nie wyobrażam sobie czegoś takiego ze można bic kogoś kto lerzy nieprzytomny na podłodze i szczuć go psem!!!!!!!!!!! to jest nasza policja chamy i ludzie którzy nie mają serca!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
wiecie co wszystko to co mówicie i to co jest napisane w tym dzienniku to głupota!!!!!!!! akurat jestem siostra jednego z pobitych chłopaków wiem jak to wszystko wyglądało i nie prawda jest to co powiedziała policja wiadomo im sie nic nie udowodni ale kto by nie stana w obronie swojego kolegi????!!! jak go tłukli pałami policyjnymi... mój brat dzieki naszej polskiej sprawiedliwości wylądował w szpitalu ponieważ policja go pobiła!! ma kilkanaście szfów i jest cały poobijany. nie wyobrażam sobie czegoś takiego ze można bic kogoś kto lerzy nieprzytomny na podłodze i szczuć go psem!!!!!!!!!!! to jest nasza policja chamy i ludzie którzy nie mają serca!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e pier***one psy zaje***y ku***! JESTEM Z MEŁGWI I SIĘ TEGO NIE WSTYDZĘ pier***E SZMATY Z je***EJ avi! SZKODA ŻE POSZEDŁEM DO DOMU CHĘTNIE SAM BYM TAM POSZEDŁ BO MEŁGIEWSKA POLICJA pier***I ŚWIDNIK JAK CAŁA MEŁGIEW! ZA MAŁO WAS TAM BYŁO CHŁOPAKI BYŚMY POKAZALI ku***M ZE ŚWIDNIKA CZYM JEST MEŁGIEW. MĄDRZY BO ku*** MIELI PAŁKI I GAZ Sku***SYNY je***E! JEBAĆ ŚWIDNIK I ICH POLICJE! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkoncu ktoś normalny mowi o tym bo to co oni wyprawiali to przechodzi ludzkie pojecie to są h****je i nic innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście policja to są tak naprawde bandyci!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA SKURWESYNU JEST PO TO ZEBY BYŁ PORZĄDEK A TAKICH JAK ONI I TY NA GLEBE NA RYJ I PALA Wpier***! JAK BY CI SKURW..LU DOM OKRADALI ALBO COS UKRADLI TO GDZIE ku*** IDZIESZ? DO NICH POJDZIESZ? JESTES POje***Y!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...