Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Prześlij nietypowy plakat wyborczy

Utworzony przez Mati, 20 października 2010 r. o 16:12
Dla jakiego Lublina ono będzie w świdniku a sejmik wojewódzki nie kiwną palcem dla tej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sobie posklejał model? A model lotniska będzie załączony do następnego numeru? Poza tym, że od dziś będę wiedział, że lider oznacza pozycję nr 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mati napisał:
Dla jakiego Lublina ono będzie w świdniku a sejmik wojewódzki nie kiwną palcem dla tej decyzji.
no tak wiadomo ze to lotnisko w swidniku dla swidniczan:D całe 40 tysiecy ludzi;d sejmik jak sejmik ale sobczak przyczynił sie w sposób ogromny do powstania tego lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te oczy mogą kłamać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do przedszkola z NIM, a nie do sejmiku!!! Z tym dziecinnym wyrazem twarzy??? WYBORCY ZASTANÓWCIE SIĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co można zrobić aby po odejściu Palikota z Lubelskiej PO nie wrócili do gry tacy ludzie jak Jedlina czy Piątek? Dlaczego na listach PO pojawili się ludzie bez wykształcenia o bardzo ograniczonych horyzontach? Dlaczego Lublin ma wybierać po między nawiedzonymi radnymi PiS skompromitowanymi politykami lewicy, a niedouczonymi załatwiającymi własne interesy pseudo biznesmenami a czasami kobietami typu Marta Wcisło. Przepraszam za wycieczkę personalną ale i Pani i Ja wiemy że nie nadaje się Pani na radną miejską. Mam nadzieję że po raz kolejny przegra Pani z kretesem. Życzę tego naszemu miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oprawca51 napisał:
A do przedszkola z NIM, a nie do sejmiku!!! Z tym dziecinnym wyrazem twarzy??? WYBORCY ZASTANÓWCIE SIĘ!!!
Sam się zastanów! Akurat miałam przyjemność być na spotkaniu z Panem Sobczakiem i muszę powiedzieć, że wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest rzeczowy, konkretny, zorientowany w lokalnych problemach oraz przystępny dla wyborców i miły. Kampanie wyborcze powinny być prowadzone w sposób bezpośredni poprzez spotkania z wyborcami, tak aby kandydaci dali się poznać. Ze zdjęcia nie można nic wywnioskować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten co znowu coś wykręca? buduje to lotnisko czy likwiduje? jak się patrzy na jego życiorys to mam wrażenie że likwiduje. A pomaga mu taki Świestowski, co go po znajomości zatrudnił w Marszałkowskim żeby płacił za niego podatnik, a robił kampanie Sobczakowi. Skandal się w końcu wyda. Wielu uczciwych wieloletnich pracowników jest poniewieranych za grosze a ten dostaje dobrą kasę za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie typowy plakat typowego kłamcy!!!Czy jeszcze ludzie nie przejrzeli na oczy i nie zauważyli kto to jest Sobczak???Dokąd można ludzi oszukiwać i dokąd się dają nabierać na jego idiotyczne sztuczki.To jest zwyczajny niekompetentny leń i karierowicz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak i niech się wytłumaczy dlaczego jego kolega Stelmach nie może wywiązać się ze zlecenia, które mu Jacuś załatwił? Sobczak gdzie projekt Centrum Kultury? a może chodzi o to by architekt Bolek więcej zarobił? kampanię trzeba jakoś sfinansować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plakat jak plakat wazniejsze lotnisko, może w końcu się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiestowski na pewno robił mu ten plakat. on jak trzeba zrobi takze laske. a jego kochanka ma nr 1 na czechowie z PO do rady miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i. napisał:
Sam się zastanów! Akurat miałam przyjemność być na spotkaniu z Panem Sobczakiem i muszę powiedzieć, że wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest rzeczowy, konkretny, zorientowany w lokalnych problemach oraz przystępny dla wyborców i miły. Kampanie wyborcze powinny być prowadzone w sposób bezpośredni poprzez spotkania z wyborcami, tak aby kandydaci dali się poznać. Ze zdjęcia nie można nic wywnioskować.
To Sobczak ma klona? Ja znam zupełnie innego Sobczaka, Sobczaka ignoranta, niemiłego, nieuprzejmego, zarozumiałego, nieszanującego ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Misja" Michel Desmaquet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak to najbardziej pazerny na stanowiska człowiek jakiego znam w Lublinie. Swego czasu miał jednocześnie kilka etatów na UMCS i innych uczelniach, do tego prywatne przedsiębiorstwo (usługi pogrzebowe STYKS), nie liczę zatrudnienia w zarządach, radach nadzorczych spółek, apanaży w PO, jednak było mu mało. Zachciało mu się bowiem dodatkowej "fuchy" w Liceum Paderewskiego, gdzie miał prowadzić zajęcia z elementów prawa. W konsekwencji doprowadził do tego, że zwolniono młodego nauczyciela, który dotychczas prowadził te zajęcia. Oczywiście osoby, które miały z nim do czynienia jako wykładowcą/ćwiczeniowcem doskonale zdają sobie sprawę, jak te wszystkie absorbujące stanowiska wpływają na jakość prowadzonych przez niego zajęć. Mizerny poziom merytoryczny, dygresje odbiegające zupełnie od głównego tematu, rozkojarzenie, częste nieobecności. Kliniczny przypadek bezproduktywnej manii.
Ostatnio edytowany 21 października 2010 r. o 10:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory podejrzewałem, że Jacek Warda to kundel a teraz to już tu widać. Bo to chyba nie jest Owczarek Coli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DARMOWA REKLAMÓWKA OD DZIENNIKA WSCHODNIEGO DLA LEKTORATU SWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIŚ DOWCIP ? GDZIE SĄ ANIMALSI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, kto przywiązuje psa gdziekolwiek i sobie idzie załatwiać sprawy, to kretyn. W tym czasie może się stać dosłownie wszystko, pies może się czegoś wystraszyć, zerwać ze smyczy i znowu (!!!) wpaść pod samochód, jakiś inny mądry inaczej może go dla żartu odwiązać i pies poleci w siną dal, pies może ugryźć przechodnia - w końcu pies to tylko zwierzę i zęby ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahahha, co za kretyn wymyślił, że pozycja druga to lider? hahaha baranie, lider to 1 miejsce!!!!! Do szkoły!!! Co to za doktor skoro na taki deb***izm pozwolił??? niezłe jaja hahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...