Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Strażaka Roku: Są pierwsze zgłoszenia

Utworzony przez kjl, 22 czerwca 2010 r. o 12:42 Powrót do artykułu
Strażakiem Roku 2010 jest bezapetacyjne Waldemar Pawlak. 98% Polaków go olało (w wyborach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On już chyba bosak połknął?Nie nadaje się do niczego!!! BEZAPELACYJNIE -tylko on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem strażakiem zawodowym, byłem również kilka dni na powodzi w powiecie opolskim. Według mnie oraz moich kolegów taki ,,plebiscyt" to szczyt głupoty. Każdy strażak czy to zawodowy czy ochotnik powinien swój fach wykonywać jak najlepiej (miejmy nadzieję, że tak jest w rzeczywistości). Nie potrzeba tutaj żadnych konkursów. Po za tym strażak ochotnik i zawodowy to jednak dwa różne światy, (kwestia wyszkolenia, rodzaju i ilości zdarzeń w których uczestniczą). Pozdrawiam jednak wszystkich strażaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, to jest czysta głupota urządzać takie plebiscyty. Znam bardzo dobrze warunki zgłaszania i udział. Często są to "zaufani ludzie". Kto wygra? Ten co najwięcej wykupi dzienników lub wyśle sms za swoją kasę lub koledzy chcący się przypodobać jeżeli jest to ich przełożony. Znam osobiście takie akcje. Zmian wykupiła część nakładu i na służbie wypełniała kupony. Totalna bzdura. Po co są takie plebiscyty, niech każdy logicznie pomyśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile dobrze wiem, to on jest z Kłodnicy, nie z Zastowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...