Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Modliborzycach powtórzone. Jest nowy radny powiatowy

Utworzony przez Buzon, 16 listopada 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
Modliborzyce... gmina cudów ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wniosek z tego, że komisje mataczą przy wynikach wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż minął ponad rok, prawda wyszła na jaw. Dobrze, że Pan Lewandowski walczył o swoje głosy i głosy swoich wyborców. Taka sprawa powinna być nagłośniona na całą Polskę, a osoby, które za tym stoją powinny ponieść jakieś konsekwencje, może to spowodowałoby, że następny by się zastanowił zanim zrobiłby coś takiego. Mam nadzieję, że winni tej sytuacji nie pozostaną bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że mataczą...w II turze na Wójta tez jakoś dziwnie długo liczyli głosy. A pamiętacie artykuł o kombinacjach przy ustalaniu składu Komisji przy wyborach na Wójta? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101119/KRASNIK/453581205 Mafia i tyle. Mam nadzieję, że w najbliższych wyborach społeczeństwo rozprawi się z kliką Kowalika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście, że mataczą...w II turze na Wójta tez jakoś dziwnie długo liczyli głosy. A pamiętacie artykuł o kombinacjach przy ustalaniu składu Komisji przy wyborach na Wójta? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101119/KRASNIK/453581205 Mafia i tyle. Mam nadzieję, że w najbliższych wyborach społeczeństwo rozprawi się z kliką Kowalika.
Dokładnie, z bliskch źródeł też zauważyłam, że to własnie wójt Modliborzyc, Kowalik, moze być zamieszany w to wszystko. Bardzo dobrze, że pan Janusz walczył o swoje. Dał nam nadzieję, że z tym g***** da się walczyć jak ma się siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...