Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydarzenia w gminiie Michów

Utworzony przez nik, 27 sierpnia 2011 r. o 10:33
Witam. Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim mieszkańcom gminy Michów na zniknięcie wpisów w księdze gości Gminy Michów...Było tam wiele ciekawych wpisów bez wulgaryzmów i wyzwisk. Więc dlaczego wykasowano? Otóż dlatego ,że były tam wypowiedzi-opinie mieszkańców n/t Wójta naszej gminy i inwestycji w naszej gminie a raczej ich brak..... Myślę,że temat wydarzeń w gminie Michów posłuży do szerokich dyskusji n/t mieszkańców, pracy, inwestycji i tego jak się ludziom w naszej gminie żyje na co dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego nie napisałeś . Temat szeroko dyskutowany w Michowie. Tam były zapytania jeszcze do innego pana z rady gminy. może to jego zabolało i kazał , wiecie ludzie są zniesmaczeni że ich wypowiedzi nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tonie było forum dyskusyjne przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie??????????co nalezało tam pisać??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było za wszystko dziękować to byście nadal mieli wpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Pozdrawiam wszystkich michowiaków . mam tu wielu znajomych i dlatego często odwiedzam te strony. Zapraszam wszystkich do gminy Ułęż. Przyjedżcie, zobaczcie co dzieje sie u nas. Mała miejscowość a ile inwestycji. Szczycimy się stadionem ale nie tylko Michów to małe miasteczko jest dużo ulic i mogłoby tu być dużo do zrobienia. Wszystko zależy od gospodarzy. Dajcie szansę młodym energicznym ludziom. Może obecnym już się zwyczajnie nie chce.Pozdrawiam PS. Plac zabaw w tym miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz się ,że u was stadion a my się cieszymy ,że mamy plac zabaw dla dzieci.Miejsce dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta... na skrzyżowaniu ulic-śmieszne;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic wam się nie podoba, taka mentalność ludzi tu żyjących. Zrobić żle nie zrobić jeszcze gorzej. a biedny Wójt przecież się stara i wykorzystuje swoje kontakty aby Gminie pomóc bo teraz bez znajomości u góry to nie tak łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedżcie do Firleja ładna pogoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nic wam się nie podoba, taka mentalność ludzi tu żyjących. Zrobić żle nie zrobić jeszcze gorzej. a biedny Wójt przecież się stara i wykorzystuje swoje kontakty aby Gminie pomóc bo teraz bez znajomości u góry to nie tak łatwo.
Biorąc pod uwagę to co sie robi w Waszej gminie to chyba ma mało tych znajomych u góry:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać i będzie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co Ty ja tu mam rodzinę...nie orać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy w Michowie będzie wybudowany basen?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż gminie Ułęż rzeczywiście trzeba pozazdrościć dobrego gospodarza, przejeżdzając przez owa gminę widać że gmina kwitnie, rozwija się a Michów? ludzie się ciesza że w "mieście" mieszkają i od lat mają tego samego gospodarza który zupełnie nic nie robi no poza tym pięknym placem zabaw gdzie wczoraj jak przejeżdzałam bawiło się dwoje dorosłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no bawią się też i dzieci...cos nowego. Nauczylismy sie cieszyć z małych rzeczy bo przez lata ten sam gospodarz i niczego wielkiego nie zrobil. Przykre, bo teraz jest duzo możliwości rozwoju gminy choćby tak położonej jak Michów. Tak jak ktos napisał: " inne gminy pójdą do przodu a my zostaniemy kilka lat za murzynami. Dosłownie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie w tym Michowie nudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie sprawcę. Chyba to po moim wpisie wykasowano księge gosci w Gminie. Nie obraziłam nikogo/tak mi sie wydaje/ nie pisałam o zdarzeniach nie prawdziwych.Wyrażałam swoją opinię... W ostatnim swoim wpisie napisałam o tym ,że nie interesują mnie prywatne sprawy P. Wójta/co robi po pracy, lecz to co robi w godzinach urzędowania, że nie jest społecznikiem tylko bardzo drogim pracownikiem Gminy i ,że powinien swoją wiedzę i doswiadczenie wykorzystywać aby nam żyło sie lepiej. w końcu jeżeli uważa nasza gmine za biedną /bo tak twierdzi/ to dlaczego zgadza sie na podwyżkę swojej pensji na pierwszej sesji obecnej rady gminy o ok. 1700zł. W tej chwili jak juz ktoś pisał jego pensja = pensji posła. Porównajcie pensje innych wójtów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie to można sprawdzić? czy gdzieś na stronie gminy są dochody Wójta i wogóle i innych pracowników.Bo ja nie wierzę ,że w takiej gminie mogą być takie podwyżki i takie pensje.Ktoś puścił bujde a ty potwierdzasz swoją pisaniną. Może właśnie dlatego kogoś to zdenerwowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja nie wierzę to paplanina i tyle.Myślę ,że może zarabiać jakieś 4000zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...