Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydarzenia w gminiie Michów

Utworzony przez nik, 27 sierpnia 2011 r. o 10:33
jeżeli nie ma u nas odważnej osoby na to stanowisko to ogłośmy na forach ,że takiej osoby potrzebuje nasza gmina. Nie musi przecież być to ktoś z tego środowiska. Może nawet lepiej żeby była to osoba z zewnątrz. I najważniejsze zeby jej/jemu się chciało!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzdrowicielka napisał:
I najważniejsze zeby jej/jemu się chciało!!!!!!!!!!!!
tak,tak mi się chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konkretnie Mała o których pracowników UG ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak bym był wójtem to zwolnił bym te "laski" co wydają zaświadczenia o powierzchni gospodarstwa. Takie z nich przyjemniachy że ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gdybym został wójtem, to nie przyjmowałbym do pracy w UG córek koleżanek i synowych kolegów, a tak jest obecnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinne sitwy nie powinny mieć miejsca.Jak głosujecie tak macie i nie narzekać.Gmina jest super wszystko piękne i przyjemne.Intersanci są w miły sposób obsługiwani.Nie pełnosprawni mają piękny podjazd do gminy który spełnia wymogi unijne , w ten to sposób bez problemu mogą osobiście załatwić wiele spraw we wnętrzu Urzędu Gminy.Mamy piękny monitoring na budynku U.G. każdego można obejżeć i tego co wygodny , i tego co nie wygodny do załatwienia sprawy.Mamy jeszcze w planach;; BIEDRONKĘ'' kiedy zostanie otwarta , może przed świętami. Tak więc nie narzekajta tylko hwalta i pracujta , a nagroda na pewno was spotka jak nie tu to tam>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecanki cacanki-ja chcę tu i teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie, wszystko piknie a co do monitoringu, ciekawe czy szanowny gospodarz UG przegląda sobie nagranie wstecz, gdzie i co jego pracownicy robią w trakcie godzin pracy, bo ostatnio Pani O. u fryzjera sobie siedziała i nad fryzem myślała, bo podobno jej się w pracy nudziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niestety to jest gdy się ma plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie władze zainteresują pierwszą klasą LO w Michowie tj jej brakiem....Dlaczego dzieci stąd uciekają, a rodzice nie chcą aby dzieci uczęszczały do wiejskiego liceum które jest bezpieczniejsze niż w mieście. Kto sie do tego przyczynił i jakimi działaniami??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda,że nie ma 1 klasy. Martwię się ,że to może być początek końca liceum. Wiele lat temu chodziłam i miałam nadzieję ,że moja córka też tu pójdzie za rok ale czarno to widzę.Trzeba szukać na wszelki wypadek alternatywnego rozwiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miła napisał:
Wszystko ładnie, wszystko piknie a co do monitoringu, ciekawe czy szanowny gospodarz UG przegląda sobie nagranie wstecz, gdzie i co jego pracownicy robią w trakcie godzin pracy, bo ostatnio Pani O. u fryzjera sobie siedziała i nad fryzem myślała, bo podobno jej się w pracy nudziło
Miła,ale skarżypyta.Nieładnie tak kablować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zarabiają polscy nauczyciele: Nauczyciel stażysta - 2619 zł (171 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel kontraktowy - 2906 zł (190 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel mianowany - 3770 zł (247 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Nauczyciel dyplomowany - 4817 zł (315 zł więcej niż dotychczas) - 18 godzin (2 niepłatne) Do tego staż(od 5 do 20%) z lata pracy + 10 % dodatek wiejski 10% za jedną godzinę 45 min. ok270zł ....i jeszcze do tego wakacje , wolne soboty, święta, ferie , przedłużone weekendy itp. i narzekają.... Natomiast władze powinny się zainteresować brakiem pierwszej klasy LO w Michowie. Kto zawinił? Kto doprowadził do tego ,że dzieci nie chcą chodzić do tej szkoły? Wnioski powinny być wyciągnięte. A sztucznych etatów nie utrzymywać. Zawód jak każdy inny. Wielu ludzi traci pracę i nikt sie nimi nie przejmuje, natomiast dla nauczyciela trzeba pokombinować aby go utrzymać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze liceum w województwie a dyrektor chwali że najlepsze. Ja bym tam swoich dzieci nie posłał. Jak takie dobre liceum to dlaczego dzieci nauczycieli tam nie chodzą???? Kto tam uczy- wszyscy wszystkiego aby godziny złapać. Ewentualnie na świetlicy można się zaczepić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam wrażenie ,że ktoś tematem naszej szkoły w Michowie, pensji nauczycieli- chce odciągnąć temat od Gminy i tam praaaacujących urzędników....taki chytry plan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy nauczyciela na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dla odmiany zrobimy ranking na najmilszego i najbardziej kompetentnego urzędnika (bo chyba są też i tacy w urzędzie gminy w Michowie)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie to ani te urzędniki ani uczyciele nie grzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie wszystkie urzędniczki są miłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to niezwykle silna grupa zawodowa. Do tej pory skutecznie bronili przywilejów i miejsc pracy. Wspierani przez silne związki nie martwili się bezrobociem czy kryzysem finansów. Ich pensje rosły o 7 proc. nawet w 2010 i 2011 roku, choć grozi nam przekroczenie tzw. progów ostrożnościowych. Mimo że w ostatnich pięciu latach samorządy zlikwidowały blisko 3 tys. szkół i uczy się w nich o milion uczniów mniej, to liczba nauczycieli wzrosła o 13 tys. Jest ich już 665 tys. Wciąż tyle samo co w 1990 roku, gdy w szkołach uczyło się o 2 mln więcej uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...