Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wydarzenia w Michowie

Utworzony przez stara, 5 lutego 2009 r. o 14:50
teo napisał:
do par, into: Pewnie jesteście jednymi z tych, którzy razem ze ś.p. prezesem Andrzejem Jankowskim na taczce wywożeni byli ze Spółdzielni Mleczarskiej w Radzyniu Podlaskim. Cóż, zapomniało się; przecież nie ma się czym chwalić. A różnica między zarobkami obecnego i byłego prezesa jest minimalna, bagatela 13 tysięcy, może 14. Jankowski brał 20, Chabros bierze 6. Ale co to dla was????????????????????
Po pierwsze - to kłamstwo; Po drugie - lepiej płacić duzo dobremu niż niedużo ofermie; po trzecie - idzie do was koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bida z nedzą napisał:
Po pierwsze - to kłamstwo; Po drugie - lepiej płacić duzo dobremu niż niedużo ofermie; po trzecie - idzie do was koniec.
A partnerce ofermy za co płaacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z głebokim żalem zawiadamiam iż zmarł 19 marca po cięzkiej chorobie Prof Zbigniew Śmietana pracownicy znają tego człowieka to dzięki wsópłracy św pamięci Prof i św pamięci Prezesa macie ciągłą linię do produkcji twarogu firmy Alpma....najbardziej rentowny produkt waszej mleczarni....przynajmniej tak było kiedyś Cześć Jego Pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milczycie, dlaczego??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
Milczycie, dlaczego??????????????????
a co by paniusia chciała wiedzieć,proszę pytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa strona michowianki sprytnie doprawdy cud, że w historii jest nazwisko Prezesa Jankowskiego.....cud..no nie mogę uwierzyć....a tak swoją drogą Janku myślałam, że Ty masz tylko czerwoną koszulę i czarny krawat..czy owrotnie ale to i tak nie ma znaczenia w tym czy w tamtym równie beznadziejnie..widzę że zmiana image nastąpiła...i tak nic Ci to nie pomoże..Janie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
nowa strona michowianki sprytnie doprawdy cud, że w historii jest nazwisko Prezesa Jankowskiego.....cud..no nie mogę uwierzyć....a tak swoją drogą Janku myślałam, że Ty masz tylko czerwoną koszulę i czarny krawat..czy owrotnie ale to i tak nie ma znaczenia w tym czy w tamtym równie beznadziejnie..widzę że zmiana image nastąpiła...i tak nic Ci to nie pomoże..Janie
A co ci znów nie pasi? Ty siebie pilnuj gni..do!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
nowa strona michowianki sprytnie doprawdy cud, że w historii jest nazwisko Prezesa Jankowskiego.....cud..no nie mogę uwierzyć....a tak swoją drogą Janku myślałam, że Ty masz tylko czerwoną koszulę i czarny krawat..czy owrotnie ale to i tak nie ma znaczenia w tym czy w tamtym równie beznadziejnie..widzę że zmiana image nastąpiła...i tak nic Ci to nie pomoże..Janie
a te odgłsy w tle to pewnie u prezesa w oborze były nagrane - obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eciainte every napisał:
oj tak tak gdyby żył i prezesował św.pamięci Andrzej to laboratorium wyleciało by w powietrze za wypuszczenie takiego gów..na na rynek
a kto ma pilnować jakości jak w laboratorium pracują ludzie z produkcji, ze sklepu i z magazynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominamy o głosowaniu na najlepszych ludzi mleczarni typy piszemy tak np. Przypał roku AaBb. Kategorie: 1.człowiek roku 2.przypał roku 3.inwestycja 2012 4.paszczur 2012 5.miss twarogu 2012 Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście banda idiotów...szkoda mi Was w tym biednym Michowie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty skąd jak nie z Michowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rankingiem szanowna ..................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z.......K .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie od kiedy będzie nowy prezes, ponoć zbliża się małymi krokami???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteroswny napisał:
Mam pytanie od kiedy będzie nowy prezes, ponoć zbliża się małymi krokami??????? [/quote] [quote name='zainteroswny' timestamp='1361393764' post='736550'] Mam pytanie od kiedy będzie nowy prezes, ponoć zbliża się małymi krokami???????
Żeby jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fireks napisał:
Przypominamy o głosowaniu na najlepszych ludzi mleczarni typy piszemy tak np. Przypał roku AaBb. Kategorie: 1.człowiek roku 2.przypał roku 3.inwestycja 2012 4.paszczur 2012 5.miss twarogu 2012 Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!
paszczur ES konfident MP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie tempo pisania, w ciągu dwuch minut dwa wpisy to tylko sam d....or forum zdiełć cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...