Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygraj nagrodę w konkursie Dziennika Wschodniego i Lubelli

Utworzony przez Gość, 19 lutego 2010 r. o 14:53
Wygralam dwa razy, ale cos regulamin sie nie otwiera. 25 lutego pojade do lublina do siedziby glownej i tam odbiore nagrode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu organizatora konkursu, w którym do wygrania są zestawy Musli firmy Lubella, prosimy wszystkich internautów, którzy wysłali SMS na błędną bramkę 71052, zamiast na 72051, o kontakt pod adresem: krzysztof.stawowy@dziennikwschodni.pl. Jednocześnie przepraszamy, za zaistniałe zamieszanie i błąd z naszej strony. Wszystkie informacje od Państwa zostaną sprawdzone w systemie obsługującym konkurs, a osoby które wysłały SMS na błędną bramkę otrzymają nagrody gwarantowane! Z poważaniem Krzysztof Stawowy Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie ten regulamin?
W imieniu organizatora konkursu, w którym do wygrania są zestawy Musli firmy Lubella, prosimy wszystkich internautów, którzy wysłali SMS na błędną bramkę 71052, zamiast na 72051, o kontakt pod adresem: krzysztof.stawowy@dziennikwschodni.pl. Jednocześnie przepraszamy, za zaistniałe zamieszanie i błąd z naszej strony. Wszystkie informacje od Państwa zostaną sprawdzone w systemie obsługującym konkurs, a osoby które wysłały SMS na błędną bramkę otrzymają nagrody gwarantowane! Z poważaniem Krzysztof Stawowy Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tymi osobami, które wysyłały smsy, ale nie docierały pod ten numerr????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a regulamin, po co mam słać jak nie wiem gdzie odebrac? i czy wogole będę mogła odebrac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
a co z tymi osobami, które wysyłały smsy, ale nie docierały pod ten numerr????
Właśnie te osoby prosimy o kontakt na adres krzysztof.stawowy@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oka napisał:
a regulamin, po co mam słać jak nie wiem gdzie odebrac? i czy wogole będę mogła odebrac?
Poprawione informacje można bedzie zobaczyć za kilkanaście minut na stronie www.dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oka napisał:
a regulamin, po co mam słać jak nie wiem gdzie odebrac? i czy wogole będę mogła odebrac?
Odbierać można nagrody już od piątku 26 lutego w wybranych biurach Dziennika Wschodniego: Lublin, ul. Staszica 20, tel. 081 462 69 71, Biała Podlaska, ul. Warszawska 13,tel. 083 343 65 57, Chełm, ul. Kopernika 2,tel. 082 565 51 07, Puławy, ul. Piłsudskiego 24 tel. 081 888 69 90, Zamość, ul. Grecka 6 tel. 084 627 11 51
Ostatnio edytowany 22 lutego 2010 r. o 12:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do kiedy można odbierać nagrody??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody można odbierać do 15 marca 2010 roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jak sie nie odbierze tej nagrody bo nie mieszkam w pobliżu tych punktów odbioru nagród ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłajcie, wysyłajcie te smsy, tylko pamiętajcie że wysyłacie w nich swoje dane osobowe, a w regulaminie nie ma ani słowa do czego te dane mogą zostać potem wykorzystane i potwierdzenia, że te dane będą przetwarzane zgodnie z obowiązującą w naszym kraju ustawą i że będą w jakikolwiek sposób chronione. Wiec jak wyślecie już SMSa to nie denerwujecie się potem, że prawie codziennie będą wam przychodzić kolejne smsy z reklamami i propozycjami udziału w kolejnych konkursach, a w skrzynkach pocztowych znajdą się dziwne przesyłki. Kiedyś też wysłałem takiego smsa konkursowego, a potem wyszło, że wysłanie tego smsa oznaczało zgodę na nie wiadomo co. I to wszystko ponoć zgodnie z prawem, szkoda że na stronie konkursu i w regulaminie nie ma o tym słowa. Wiec radzę się zastanowić czy te 2 paczki musli, warte są tego aby Wasze dane osobowe poszły w świat. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzeba osobiście odbierać zestawy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą bez problemu otworzyłem regulamin (zwracam uwagę, że jest to plik w Wordzie). Ale nie ma w nim najważniejszego: w jaki sposób będą weryfikowani zgłaszający się po nagrody czytelnicy? Czy trzeba mieć ze sobą telefon z zapisanym potwierdzeniem wygranej, czy też osoba wydająca odnajdzie nas w systemie? PROSZĘ REDAKCJĘ O ODPOWIEDŹ, BO JEST TO BARDZO WAŻNE - żeby nie jechać na darmo 100 km, nie znając warunków odbioru nagród. Tadeusz T. z Radzynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wysłałam sms bez danych i przyszło mi ze wygrałam... tez mam prawo do nagrody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewq napisał:
Ja wysłałam sms bez danych i przyszło mi ze wygrałam... tez mam prawo do nagrody?
ja zrobiłam tak samo i też przyszło że wygrałam. A to dlatego że dostałam smsa z DZiennika , a tam nie było mowy o podaniu danych. I co teraz będzie zestaw czy nie bo szkoda 2.44.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier......le ale konkurs nagrody zajebiste buhahahahahahaha bijcie sie o 2 paczki musli boshe co za zieeewwwww
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wysłałam 3 SMS-y i przyszła mi odpowiedz, że wygrałam gwarantowaną nagrodę. Nie wysyłałam danych osobowych. Zobaczymy, co będzie, gdy zgłosimy się po odbiór gwarantowanych nagród. Odpowiedzi udzieliłam po otrzymaniu SMS-ów z Dziennika Wschodniego. W treści nie było napisane, żeby podac dane. Pewnie w bazie danych będą mieli numery telefonów, z pod których nadeszły poprawne odpowiedzi. Poczekamy, zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jest ku***.Wysłałem dw.musli. tak adres .imię nazwisko i tak 3x.Odpisali błedna treść SMSa.Panie Stawowny,co pan na to?Czy chodzi tylko omoje dane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra,dobra niepotrzebnie się wku.......łem.Zrobiłem błąd w pisowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...