Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wynajmij mój brzuch, urodzę ci dziecko

Utworzony przez Lenci, 27 sierpnia 2009 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Jestem zdrową, konkretną i rzetelną osobą bez jakichkolwiek nałogów..Jestem zdecydowana pomóc małżeństwu które nie może mieć dzieci. Moja decyzja jest świadoma i dobrze przemyślana.. Posiadam dwoje własnych dzieci. Zainteresowane pary, które są zdecydowane na własne potomstwo a mają z tym problem, proszę o kontakt. Proszę o konkretne i zdecydowane propozycje. Wszystko jest do uzgodnienia. Kontakt pocztą elektroniczną - (...)
Ostatnio edytowany 22 maja 2010 r. o 22:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM ZOSTANE MATKĄ ZASTĘPCZĄ DLA RODZINY KTORA POTRZEBUJE DZIECIĄTKA.JESTEM MLODA MAM18 LAT.MOGE POMOC DAC SZCZESCIE ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 19 lat, pragne pomoc parze rodzac im dziecko. Moja decyzja jest przemyslana i biore za nia pelna odpowiedzialnosc. (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waniliowa i natalka--czy wy wiecie co to znaczy urodzioć dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
waniliowa i natalka--czy wy wiecie co to znaczy urodzioć dziecko?
A czy je to obchodzi? Dostaną utrzymanie na 9 miesięcy, później jeszcze jakieś (zapewne nie małe) pieniądze za "umowę" i można żyć dalej... ehh, beznadziejny robi się ten świat Dzieci chcą rodzić dzieci i to w dodatku na zamówienie. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WANILOWA napisał:
WITAM ZOSTANE MATKĄ ZASTĘPCZĄ DLA RODZINY KTORA POTRZEBUJE DZIECIĄTKA.JESTEM MLODA MAM18 LAT.MOGE POMOC DAC SZCZESCIE ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT POZDRAWIAM
to w jaki sposób teraz zarabia się pieniądze to przechodzi już wszelkie granice!!!!!!!!!!!! to jest chęć pomocy innym ludziom? czy prosty sposób niepracowania, ale otrzymania dużych pieniędzy,lepiej zabierz się za naukę !!!! Jeśli miałoby dojść do czegoś takiego to tylko KOBIETA pod pełną opieką i nadzorem,a nie jak patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM,KAŻDY MA BYĆ PRAWO SZCZĘŚLIWYM RODZICEM ,WIĘC JEŚLI MOGĘ POMÓC NAPISZ gosiaxwasilewskax@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem mloda mama mam 21 lat mam 2 letniego synka jak i on tak i ja nie przechodzilismy zadnych chorob jestem kobieta bez nalogow jestem otwarta i szczera kobieta chcem dac ludzia szczescie ktore ja mam a oni nie moga miec:)!!piszcie(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Dziewczyny Ja chciałabym się dowiedzieć czy jak się decyduje na bycie su rogatką to czy na początku wpłaca się jakaś kwotę pieniężna z własnej kieszeni proszę o kontakt na mail (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukamy z mezem kogos kto nam pomoze. staramy sie o dziecko juz 10 lat i nic. Ja mam 33 lata moj maz 34.NIe mam pojecia na czym to polega ale chetnie bysmy skorzystali z takij formy. Ja juz mam sie wypalm przez te leczenie w klinikach. Nie mieszkamy w Polsce. Czy to jets legalne? Nie mam ochoty na jakie sproblemy ze strony prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemka! w dzisiejszych czasach, zostanie surogatka to calkiem dobry biznes a z drugiej strony ludzie ktorzy nie moga miec dzieci,zrobia wsaystko zeby je miec,tak wiec matka zastepcza ktora urodzi to dziecko moze byc pewna ze beda kochac to dziecko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna napisał:
Szukamy z mezem kogos kto nam pomoze. staramy sie o dziecko juz 10 lat i nic. Ja mam 33 lata moj maz 34.NIe mam pojecia na czym to polega ale chetnie bysmy skorzystali z takij formy. Ja juz mam sie wypalm przez te leczenie w klinikach. Nie mieszkamy w Polsce. Czy to jets legalne? Nie mam ochoty na jakie sproblemy ze strony prawa.
Witam jestem zdrowa 25 latka bez nalogow , chetnie Panstwu pomoge. Moge zostac matka zastepcza , moja decyzja jest przemyslana . Prosze o kontakt pod e-mail (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowana ogloszeniem: (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam z mila checia moge pomoc jestem bez nalogow mam corcie zdrowa jest ja jestem osoba ladna szczupla osoba dbajaca sie wiecej informacj prosze pisac na mela.(...)pozdrawiam
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja i moja dziewczyna chcemy oddać dziecko do adopcji dziewczynka ma 5 dni jest zdrowa.... chodź o względy rodzinne... adopcja ze wskazaniem naj lepiej zeby nie była w domu dziecka kontakt (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze napisac czy aktualne ze chcecie odac corke prosze o emaila (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zainteresowana ogloszeniem!Mam 24 lata!Jestem zdrowa!!prosze o kontakt (...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2012 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna napisał:
Szukamy z mezem kogos kto nam pomoze. staramy sie o dziecko juz 10 lat i nic. Ja mam 33 lata moj maz 34.NIe mam pojecia na czym to polega ale chetnie bysmy skorzystali z takij formy. Ja juz mam sie wypalm przez te leczenie w klinikach. Nie mieszkamy w Polsce. Czy to jets legalne? Nie mam ochoty na jakie sproblemy ze strony prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...