Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na drodze do Puław. BMW dachowało, kierowca nie żyje

Utworzony przez Marcepan, 16 listopada 2010 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Uważaj sobie człowieczku co ty mówisz... Trochę szacunku dla zmarłego a przede wszystkim dla rodziny ... Opanujcie się ... Bierzcie pod uwagę , że to będzie czytać zapewne jego rodzina... Oczywiście cwaniakujecie, bo wam nic sie nie stało . Was to nie dotyczy . Ale zapewne jak by ktoś z was otarł się o życie to by myślał inaczej. To nie jest odpowiednie na wypisywanie waszych chorych myśli ! :/ Aż po prostu żal się robi takich ludzi jak wy ! ... [ * ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj sobie człowieczku co ty mówisz... Trochę szacunku dla zmarłego a przede wszystkim dla rodziny ... Opanujcie się ... Bierzcie pod uwagę , że to będzie czytać zapewne jego rodzina... Oczywiście cwaniakujecie, bo wam nic sie nie stało . Was to nie dotyczy . Ale zapewne jak by ktoś z was otarł się o życie to by myślał inaczej. To nie jest odpowiednie na wypisywanie waszych chorych myśli ! :/ Aż po prostu żal się robi takich ludzi jak wy ! ... [ * ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy ktos tu chyba czegos nie zrozumiał ten komentarz ty inbecylu czy tam podobny nie był do kierowcy bmw tylko do autora teksu czy saczesci na allegro wiec zgodze sie z przedmowcami ze to troche ne ma miejscu przy takiej tradegi wypisywac takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pomyslunku troszeczke nad tym co piszecie! nie znam ani kierowcy ani jego rodziny-nawet nie wiem gdzie znajduja sie powyzsze miejscowosci-ale rozumiem ich bol i wiem ze napewno czytaja forum. jezdzilam bmw i jakos mi nic sie nie stalo. fakt ze niektorzy kierowcy jezdza za szybko lecz z wlasnego doswiadczenia ze przy malej predkosci wypadki tez sie zdarzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raf napisał:
Co zadziadostwo w tej policji ! Jechałem tędy o godz.17 i nadal droga była zamknięta a objazd zakorkowany przez tiry które nie mieściły się na bardzo wąskiej drodze w Karczmiskach(za młynem)! Co oni tam badali przez tyle godzin ??? Szukali mózgu przygłupa z BMW ??? Wcale się nie zdziwię jak w tej mgle i korku w Karczmiskach zaraz dojdzie do kolejngo wypadku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Sa juz czesci na allegro???
Jestem ciekawy jak byś się czuł jak by to Tobie ktos takie pytanie kiedyś na forumn zadał. Albo jeszcze zapytał się czy też sprzedają na allegro twoje organy. Troszkę wyobraźni człowieku to nie jest śmieszne., Miec troje dzieci i je zostawic to jest tragedia... i żóna zostaje wdowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie czy to byla bejca trojka czy piatka? Chyba trojka nie?? Blacharka pewnie na zlom, ale moze kanape da sie doprac tylko czy byl w skurze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Czy ktos wie czy to byla bejca trojka czy piatka? Chyba trojka nie?? Blacharka pewnie na zlom, ale moze kanape da sie doprac tylko czy byl w skurze???
Marcepan ty imbecylu! Tam człowiek zginoł, a ty piszesz takie rzeczy. Znajde cie z kumplami i wsadzimy ci wachacz od beemki w d*** jołopie ty skonczony. jak mozesz takie rzeczy wypisywać. Już cie szukaja moji kumple. wiemy gdzie mieszkasz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt sprowadzonego złomu technicznego i nie serwisowanego w sposób prawidłowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jestescie kretyni Normalnie zal mi was:( To byly Jaworki :/ A po za tym nie znacie czlowieka to po co wypisujecie takie glupoty :/ najpierw pomyslcie a potem piszcie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...