Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiadomo kto kierował? albo jakie to było auto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o informacje o aucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed chwilą jechałam tamędy i widzialam to auto.. no jest w tragicznym stanie ;/ i jakis gracior, stare autko napewno nie nowsza marka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
Wiadomo kto kierował? albo jakie to było auto ?
prawdopodobnie to było audi, kobieta około 35-letnia - ale to wszystko niepotwierdzone informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wypadku doszło po godz. 8. - Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 8.11. Kobieta kierująca samochodem marki Audi zjechała na pobocze, samochód dachował - mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji. - Kobietę odwieziono do szpitala. Utrudnienia w ruchu zmniejszają się - dodaje -przecież to pisze w temacie to po co pytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej wersji artykułu była tylko wzmianka o wypadku auta które dachowało. Dlatego są te pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek. Myślałem, że kobieta zgineła. Samochód strasznie zniszczony. A było to najprawdopodobniej Audi 80 albo 100, z daleka widzialem dachowanie i kawałki samochodu w powietrzu, a jak podjechałem to już część kierowców pobiegła do wraku. Dobrze, że przeżyła bo widok bardzo nieciekawy. Wypadek był ok 8.00 - 8.05. Dokładnie nie wiem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie było to stare auto. Audi A4 rocznik 95-01, więc czy to grat ? Zmasakrowane było niesamowicie, dach, maska, błotniki, słupki no jedyne co to podwozie i podłużnice chyba by zostały w nienaruszonym stanie, a reszta do wycinki. Patrząc na to szukałem tylko ciała, ale jak z nią jest ok to dobrze, bo strasznie to wyglądało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było audi 80 b4 kobieta ma 22 lata i nic się jej nie stało troszkę poobijana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
prawdopodobnie to było audi, kobieta około 35-letnia - ale to wszystko niepotwierdzone informacje
Kobieta miała 22 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...