Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w bioelektrowni w Uhninie. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez Jola, 17 czerwca 2013 r. o 11:44 Powrót do artykułu
"...prawdopodobnie był gaz..." "Potwierdziły to badania..." Czy to pisze idiota czy dla idiotów? Ludzie, to jest informacja publiczna a nie homilia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekologiczna energia za unijne dopłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy Pan M. właściciel bio czegoś się nauczy...............nie  to tylko kasa jest ważna, ludzi się wymieni. Brak podstawowych badań, masek czy przyrządów do pomiaru gazów to standard - to zbytek i niepotrzebny wydatek - zginęli młodzi ludzie czy ktoś za to odpowie.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi chłopaków mlodszego z nich znalam bardzo dobrze byl super kolega. przez jakirgos kretyna ktory nie rozumie ze bezpieczenstwo w takiej pracy to podstawa musimy go pozegnac. Do tej pory nie moge w to uwierzyc tak bardzo nie tylko mi ale nam wszystkim juz go brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to byli za chłopcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby ten prezes meczyl sie do konca zycia to byl chlopak z rodziny mojej zony. Obym tylko dostal jego adres!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktory z nich byl z twojej rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego z chlopaków znalam-Sławka...bardzo fajny chłopak a tak skonczyl...jeszcze z tym nie moge sie uporac. :( mam nadzieje ze wlasciwe osoby dostana za ta tragedie po du*** . [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy chuju brawo w końcu możesz przypiąć sobie etykietę mordercy bo wyzyskiwacza i oszusta już masz od dawan( dla mniej wtajemniczonych chodzi o prezasa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyzysk totalny, pieprzony rząd na to pozwala, ale oni na górze tacy sami, mają nas gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...