Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Bogucinie: Chłopca mógł potrącić opel omega

Utworzony przez gośka, 3 listopada 2010 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Trzymam kciuki, żeby znaleźli tego sk*** który potrącił chłopca i nawet się nie zatrzymał! Oby go sprawiedliwość dopadła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby Dobry Bóg dopomógł znalezć tego drania co zabił niewinne dziecko i uciekł nie udzielając mu pomocy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopca... ale czekam na wynik badań z niecierpliwością. mam nadzieję że się nie wywinie "uciekinier"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Dzielna policja, jeśli dalej będzie tak szybko badać to samochód się sam rozłoży, nie trzeba być biegłym żeby stwierdzić to po takim czasie, zwykle sprzedawcy rozpoznanie w sklepie takiej listwy zajmuje max. 10 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby udzielił pomocy poszkodowanemu, zapewne miałby łagodniejszy wyrok, ale muszą najpierw dotrzeć do drania. Mam nadzieję, że go wkrótce dopadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daro napisał:
przedawcy rozpoznanie w sklepie takiej listwy zajmuje max. 10 min.
Jak jesteś taki mądry to może zgłoś się do policji z ofertą pomocy? Nie wpadłeś na to, że pewnie nie znaleźli listwy tylko jakiś odłamek? Trzymak kciuki za powodzenie śledztwa. Niech znajdą tego złoczeńca, co zabił dziecko i nawet mu nie pomógł. Za coś takiego powinna być do końca życia przymusowa praca przy kopaniu rowów melioracyjnych na Kaszubach. Skoro nie ma "czapy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!!!!nalezy im sie nagroda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fragment "LISTY OZDOBNEJ". coz za kretyn bez matury pisze te artykuly??? co to jest "lista ozdobna" w samochodzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech znajdą tego sku...syna,ale 12 lat to za mało za coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie. Kali umieć pisać. JA chcieć pracować w dziennik. cyt. dziennika analfabetę: ,,To fragment listy ozdobnej opla omegi''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiajcie się szczegółów.Wiadomo że chodziło o listwę a nie listę.Jednak hipoteza z osobówką w/g mnie jest błędna,ale na szczęście nie jestem dochodzeniowcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni policjanci znany jest mniej więcej czas zdarzenia jeżeli uda się określić markę i kolor pojazdu to wystarczy obliczyć czas w jakim podejrzany mógł przejechać odległość od miejsca wypadku do pierwszego skrzyżowania z monitoringiem w lublinie (jak również sprawdzić monitoring ze stacji benzynowych) myślę że kwestią czasu jest schwytanie sprawcy. Trzymam kciuki i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby udzielił pomocy dostałby niższy wyrok. Nie udzielił pomocy i nie dostanie żadnego wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...