Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyne rozsądne wyjaśnienie to takie,że pojazd o dużej masie musiał go potrącić i być może nawet nie poczuł.Gdyby to był typowy osobowy to doszłoby do licznych złamań a o nich nie ma mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może któryś ze słynnych detektywów by pomógł niech pokarzą co potrafią np Rutkowski, lub inni, apeluję do was pomóżcie rodzinie nawet za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie, musialo to byc cos duzego skoro nie znalezli zadnych kawaleczkow plastiku, moze cos ciezarowego lub leciwego np z metalowymi zderzakami, inaczej byloby duzo szkla, plastikow zwlaszcza przy sporej predkosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenię Pana Rutkowskiego ,bo to człowiek z charaktrem.Jednak za mało medialna jest ta śmierć ,by podjął się jej wyjaśnienia.A może jestem w błędzie?OBY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojego nosa to jedyny punkt zaczepienia to fotoradary.Może któryś uchwycił?Ale nie jestem dochodzeniowcem ani nawet księdzem Mateuszem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby tenu kierowcy sumienie nie dało spokoju do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE MAMY OBOJĘTNE SPOŁECZEŃSTWO!!! PRZECIEŻ TĄ TRASA WARSZAWSKA PRZEJEZDZA DZIENNIE SETKI AUT. I NIKT Z POSTRONNYCH KIEROWCÓW NAWET NIE RACZYŁ SIE ZATRZYMAĆ BY POMÓC CHŁOPAKOWI. A SZYBKA POMOC MEDYCZNA MOGŁA MU URATOWAC ZYCIE! ZNIECZULICA AZ PISZCZY!!! WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowiedź dla policji Monitoring jest w Jaskowie 5 km od miejsca wypadku koło jednej ze stacji benzynowych!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byli rodzice? wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Ty to jakis pier***nięty jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mógł tak po prostu odjechać?! o takim samym tchórzu film na ekino-"Droga do przebaczenia"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie byli rodzice? wszystko jasne
wszystko jasne?! to kto zabił mędrku i sędzio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe że nikt niczego nie widział? Dzieciaki szły na przystanek, ludzie jechali do pracy tamtędy i nikt niczego nie zauważył, nie było świadków nawet tego jak ten samochód odjeżdżał a musiał dosyć szybko. Z tego co piszą to podobno bardzo ruchliwa trasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to możliwe że nikt niczego nie widział? Dzieciaki szły na przystanek, ludzie jechali do pracy tamtędy i nikt niczego nie zauważył, nie było świadków nawet tego jak ten samochód odjeżdżał a musiał dosyć szybko. Z tego co piszą to podobno bardzo ruchliwa trasa.
A ja myślę,że niejedni widzieli-tylko się nie chcą przyznać,aby nie mieć nieprzyjemności-bo może to zrobił syn(córka) jakiegoś policjanta,lekarza lub innego"z wyższego stołka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo nikt nie chcial sie przyznac kto widzial bo byc swiadkiem to ryzyko tzn szkoda czasu i meczenie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dziecko nie ukończyło 18. roku życia to rodzice powinni dbać o dziecko, bo kto odpowiada za jego opieką? Bóg? Nie! Tylko rodzice i osoby, które są opiekunami tego dziecka. Dopiero osoba, która ukończy 18. roku życia odpowiada za siebie. Dodam, że winni są również drogowcy czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, bo ta droga "chyba" należy do nich tak? Jeżeli tak to dlaczego nie wybudowali chodniki? Czy nasze drogi spełniają normę UE? Otóż nie. Ot to cała Polska i cała nasza "ukochana" polityka Polski. PS. Ale każdy wie, że winny jest kierowca, który potrącił dziecko. Być może złapią pirata drogowego lub nie, a jeżeli tak to pójdzie siedzieć i wyjdzie. Pytanie jest takie jaki jest w ogóle sens? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że to mógł być tir lub inna ciężarówka skoro nie było częśći samochodu. Pewnie było tak że chłopak szedł poboczem tir zjechał na skrajny pas żeby ktoś mógł go wyprzedzić. Przed nim mógł jechac inny tir który w ostatniej chwili zjechal do środka a ten za nim nie zauważył chłopca i koniec. Ale to są tylko domysły. Wydaje mi się że można sprawdzić monitoring z kamer, przecież tyle jest ich przed wlotem do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka szła i nie widziała zadnego samochodu, tylko chłopak nagle zniknął jej z oczu. To może te auto było niewidzialne skoro nikt niczego nie zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć... Jeszcze w poniedziałek z nim rozmawiałam... A jutro? Jutro idę na jego pogrzeb! To wszystko dzieje się tak szybko... "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Nie mogę się po tym pozbierać... To najstraszniejsze wydarzenie w moim życiu... Niech tylko złapią tego człowieka! Błagam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Ja uważam że to mógł być tir lub inna ciężarówka skoro nie było częśći samochodu. Pewnie było tak że chłopak szedł poboczem tir zjechał na skrajny pas żeby ktoś mógł go wyprzedzić. Przed nim mógł jechac inny tir który w ostatniej chwili zjechal do środka a ten za nim nie zauważył chłopca i koniec. Ale to są tylko domysły. Wydaje mi się że można sprawdzić monitoring z kamer, przecież tyle jest ich przed wlotem do Lublina.
To nie był żaden tir! Zwykła osobówka a za kierownicą człowiek bez serca! Życie sylwka prysło jak bańka mydlana... Wszystko przez tego bydlaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...