Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sorry, nie Brzozowa Gaś, a Brzozowa Gać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu TIR, znowu za szybko !! I co ?? Kiedy te pociągi drogowe zaczną przestrzegać prawa? NON STOP 90km/h!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być inteligentem żeby stanąć na wzniesieniu i poprawiać wycieraczki...!!! daleko miał do Kurowa żeby zajechać na przystanek i to zrobić...a tak naraził życie innych swoje a po za tym wielu podróżnych ktoży musiali objazdem jechać. Mam nadzieję ze ten kierowca więcej jeździł nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie podano że kierowca zmarł w szpitalu... i co qwerty? ten kierowca więcej jeździł nie bedzie...zadowolony? jak mogłeś coś takiego napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie będzie jeździł, bo zmarł w szpitalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie wiecie jednego na pokładzie autobusu było 2 szoferów jeden który kierował się zatrzymał siedział za kołkiem nadal a drugi kierowca poprawiał wycieraczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tak, odnośnie do słów qwerty. Jeżdżę dziennie po 150 km i powiem ci chłopie, że chyba jesteś kierowca niedzielny !! Wyobraź sobie, że ja się dzisiaj musiałem zatrzymać z 5 razy jadąc odcinek 65 km, ponieważ wiatr w połączeniu z temperaturą powodował, że niestety ale wycieraczki przymarzały (gumy marzły) i nie zbierały mi nic z szyby. Więc teraz posłuż się wyobraźnią i pomyśl czy jak nie widzisz nic bo wycieraczka nie zbiera ci śniegu zamieniającego się w wodę na szybie to jedziesz dalej kolejny kilometr żeby w coś przydzwonić czy też się zatrzymujesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne, i tragiczne zarazem. Polskie piekiełko... człowiek zginął a "taki" znawca jeszcze go obraża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaki to był autobus ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Czy ktoś wie jaki to był autobus ?
PKS Tomaszów Lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo smutne,ale kierowca autobusu nie żyje,znałem go bardzo dobrze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może napisać jak miał na imię kierowca, który zginął ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojj Mag... zastanow sie co piszesz... jak wycieraczki nie zbieraja to sa wczesniej jakies tego objawy i nie czeka sie do ost chwili i wtedy juz trzeba myslec zeby sie zatrzymac w bezpiecznym miejscu a nie na ulicy narazajac innych uczestnikow ruchu na zagrozenie a jesli juz to jakis trojkat czy cos zeby inni widzieli Cie zdaleka a przy takichwarunkach jakbyly wczoraj to widocznosc masz 50m koleiny snieg reakacjakierowny i marne szanse na ominiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie!! tak czy siak wina bd kierowcy tira ale wspolwinni sa rowniez kierowcy autobusu tak czy siak jedna i druga rodzina ma przeje***e jedni nie maja ojca meza a drudzy bd musili zyc ze swiadomoscia ze kogos zabil to chyba najgorsze co moze byc;/ pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może podać imię kierowcy, który zginął ? Czasem jeżdżę z Tomaszowa do Warszawy i z widzenia znam kilku. Współczucie dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne wspolczucie dla rodziny poszkodowanego Kierowcy. Takze dla kierowcy Tira, ktory mial pecha wjechac w ten autobus. Pozdrawiam. Ps. Nieszczescia niestety chodza po ludziach. Madrzenie sie na temat wycieraczek, czy gdzie i kiedy powinien sie zatrzymac, .. jest beznadziejne, jezeli nie bylo sie w danym czasie na miejscu. Slusznie ktos juz zauwazyl, ze sa sytuacjie, gdzie nie ma madrych, tylko szczesciarze, lub pechowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...