Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kuba [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Requiescat in pace. Mój ziomek zginął przez taniego jabola . Yebany tatar powinien pójść pierdzieć na kilka dobrych lat. Panie ciągnikowy miłego rżnięcia dupska w pace .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*], szkoda mlodego chlopaka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sledzik napisał:
Requiescat in pace. Mój ziomek zginął przez taniego jabola . Yebany tatar powinien pójść pierdzieć na kilka dobrych lat. Panie ciągnikowy miłego rżnięcia dupska w pace .
ostatnio byl temat na scigacz pl pijany motocyklista dostal 9 lat za spowodowanie wypadku w którym zginela osoba, ten koles dostanie max 5 wyjdzie po 3, gdzie jest sprawiedliwosc........ pytam sie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia. Niestety - traktory - a raczej traktorzyści - mimo niskich prędkości są śmiertelnym zagrożeniem - głównie z racji stanu kierujących - flagowy przykład - niestety tragiczny w skutkach. Wczoraj wyprzedzając traktor o mało co nie zostałem zepchnięty do rowu - niestety my motocykliści czasem jesteśmy słabo widoczni... Ludzie uważajcie - i kierowcy jednośladów i dwuśladów - zawsze obowiązuje nas zasada ograniczonego zaufania - może nawet BARDZO ograniczonego... [`]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego motocyklisty mniej na drodze i robi sie bezpieczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość: chyba nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, wina traktorzysty i to pijanego. Bezpieczniej na drodze nie będzie, bo niestety uważane jest powszechnie że traktor to nie samochód, więc wolno wszystko. On więcej takiego błędu nie popełni, miejmy nadzieję że trafi to chociaż do części naszego durnego narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jednego motocyklisty mniej na drodze i robi sie bezpieczniej
Życzę ci żeby ciebie to spotkało, bo to właśnie tacy kretyni jak ty na taką śmierć zasługują. Zginął naprawdę fajny i porządny chłopak i jest to wielka tragedia dla jego rodziny i bliskich, z czego nie zdajesz sobie najwidoczniej sprawy. Do ciebie "gościu" mogę tylko wysunąć środkowy palec i powiedzieć "p**dol się lamusie". Odetnij sobie neostradę i nie pisz nic na forach publicznych, dopóki nie zmądrzejesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby je***y tatar się zatrzymał może Kuba by dziś żył!! Obiecuje że za to że odebrał nam Kubusia zniszczymy go nawet jeśli wiezienie tego nie zrobi. Nigdy o Tobie Chmurko nie zapomnę. Do końca życia będę Cię kochać:* będę modlić się za Ciebie. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo,że szkoda każdego, kto ginie w wypadku, ale sam jestem kierowcą i wiem na co stać motocyklistów, szczególnie młodych. To oni są zagrożeniem dla siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gosc. Wez sie nie wypowiadaj na ten temat jak nie masz pojecia! Kuba zginal wylacznie z winy tego j**banego tatara! Kuba [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Wiadomo,że szkoda każdego, kto ginie w wypadku, ale sam jestem kierowcą i wiem na co stać motocyklistów, szczególnie młodych. To oni są zagrożeniem dla siebie i innych.
GOŚĆ I Piotr, napisze to samo co wczoraj innym matołom waszego pokroju. Zycze Wam zeby taka tragedia Was spotkała i żeby inni pisali- wiem na co ich stać, jednego mniej i licznik bije. Moze spokorniejecie krerytni !!! a policja moze zamiast ścigać okropnych przestępców przekraczajacych predkosci o 20 km/h weźmie d*** w troki i zacznie kontrolować pijanych WSIOKÓW, tak WSIOKÓW najgorszego gatunku i karać WSIOKÓW którzy widzac ze ktoś pije pod wsiowym sklepekm wsiada za kółko. Nie tak dawno jakis WSIOWY BURAK recydywista bez prawka zabił dzieciaka . tez piotr i gość matole jeden powiecie ze dobrze mu tak i ze wiecie jak dzieciaki jeżdżą?? spie..CIE gnoje ! jak was matka wychowała! wstydziałabym sie za was na jej miejscu. STOP PIJAKOM DROGOWYM! Rodzinie i znajomym Kuby- w ten weekend w Częstochowie na pewno nie zapomną o WAS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnosnie dla tych wiesniaków co nawet nie maja jaj sie podpisac a wypisuja totalne kretynizmy na temat mototycyklostów ,predkosci itp,,jezeli macie wogóle pojecie jakiekolwiek do jazdy bo teraz prawo jazdy to dzieci po 16 lat zdają napiszcie ile razy wy przekroczyliscie predkosc zajechaliscie komus droge, badż niedostosowaliscie sie do warunków na drodze,tylko fartem moze wam sie udawało wyjsc z tego cało, nie złapała was policjia lub taki pijany traktorzysta wam nie wyjechał w nocy nieoswietlonym traktórem , tylko nikomu sie nic nie stało i teraz głąby wypisujecie jakies herezje, kilka ładnych lat temu na przeciwko K.U.L , mojemu bratu rodzonemu też duren jakis, moze pijany , moze na narkotykach, zajechał droge jakąs puchą,brata obruciło , przyj....ebał w słup trakcji przy ulicy smierc na miejscu, tamten kretyn nawet sie nie zatrzymał poprostu za brakło odwagi wielkiemu kierowcy,poprostu uciekł z miejsca wypadku,Po trzech miesiącach sprawa umozona, tez prasa wypisywała wtedy młody 19 lat sportowym samochodem, wariat, pirat,szaleniec, gówno prawda, Michał pojechał sobie tylko zjesc , na radziszewskiego do budki hamburgera i wracał do domu, samochód był mój fakt ze szybki ale zaufanie miałem i porzyczyłem mu na 30 min bo wiedziałem jak brat jezdzi, tylko miał zajebistego pecha ze i tamten cwaniak był w pobliżu i moze to nawet któryś z was , a teraz wielkie mądrosci wypisujecie,Wiem to napewno ze Zycie oddaje takie sytuacje , ze w przyszłosci niedalekiej nawet moze któremus z was sie to przytrafi i wtedy wejdz na taka strone poczytaj komentarze negatywne wobec bliskiej ci osoby i pogadamy cwaniaczku, Niepozdrawiam i do szybkiego czytania komentarzy Zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że straszna tragedia się stała i że wina leży po stronie traktorzysty ale miejcie troszkę sumienia bo ten chłopak, który jechał traktorem będzie musiał z tym żyć a to z pewnością nie jest łatwe. Znałam i motorzystę i traktorzystę i wiem tylko tyle że to co się stało nie powinno mieć miejsca bo jeżeli jest jakaś siła z góry która tym wszystkim kieruje to nie powinno zmarnować życia dwóm młodym chłopakom i ich rodzinom, które zostały obok siebie i muszą dalej funkcjonować. A obrazanie czy jednego czy drugiego jest bez sensu bo to nikomu nie pomaga tylko przeciwnie, bo każdy swoje i tak wycierpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogo@ napisał:
Wiem, że straszna tragedia się stała i że wina leży po stronie traktorzysty ale miejcie troszkę sumienia bo ten chłopak, który jechał traktorem będzie musiał z tym żyć a to z pewnością nie jest łatwe. Znałam i motorzystę i traktorzystę i wiem tylko tyle że to co się stało nie powinno mieć miejsca bo jeżeli jest jakaś siła z góry która tym wszystkim kieruje to nie powinno zmarnować życia dwóm młodym chłopakom i ich rodzinom, które zostały obok siebie i muszą dalej funkcjonować. A obrazanie czy jednego czy drugiego jest bez sensu bo to nikomu nie pomaga tylko przeciwnie, bo każdy swoje i tak wycierpi.
hahaha!!!!! chyba żartujesz sobie!!!!! SUMIENIE???? O jakim Ty sumieniu mówisz? Z premedytacja wsiadł pijany za kierownice,a znajac zycie to NA PEWNO nie był pierwszy taki wybryk. Gdyby był trzeźwy tragedii by nie było. Wczoraj wypowiadał sie swiadek wypadku, który twierdzi że koleś, próbował uciekać. Nie bądź śmieszny, śmieszna, żadnej litości dla degenerata , zero litości. a powiem Ci jeszcze jedno- znam kilka osób podobnych tym traktórzystowi- długo sumienie ich nie męczy, przed sądem owszem,ale potem da sie żyć. acha - ja NIGDY PRZENIGDY nie odważyłam sie i nie odważę śiąść za kierownice po alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takiego idiote Kuba nie żyje, a nie wierzę, że ten cały traktorzsta nie wiedział że ktoś w niego uderzył. Zamiast się zatrzymać to trzeba było jechac dalej, co tam, lepiej stulić d*** w kupe i zwiać, a może wtedy Kuba by przeżył.. I nie rozumiem ludzi,takich jak "Gość" którzy mówią "jednego motocyklisty mniej na drodze i robi sie bezpieczniej" albo cos w tym stylu, nie ważne czy ktoś jedzie motocyklem samochodem czy głupim rowerem zawsze może stworzyc zagrożenie i kogos pozbawić życia. Tutaj Kubuś nie zawinił a to on, jego bliscy ucierpieli najbardziej, traktorzysta też ucierpi ale na własne zyczenie i raczej w mniejszym stopniu, w przeciwieństwie do Kuby .... [*] ;( I mam wielką nadzieję że zgnije w tym więzieniu, bo na to zasłużył !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Kuba był z miejscowości Zagrody??? [*] za wcześnie na utratę życia,Boże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubuś ! ! ! będziemy tęsknic .. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] dopiero wychodził na świat...zginął z winy pijanego, może to będzie przestrogą dla niektórych, żeby po jednym "małym piwku" nie prowadzić żadnych pojazdów... możecie kogoś zabić.. [*]pamięci Kuby[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była wina tylko traktorzysty,motocyklista nie jest bez winy... niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...