Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co ty maż Piotrze do motocyklisty jak byś nie wiedział czyja to jest wina i wypowiadaj się na temat , a nie opowiadaj kłamstw i bronisz winnego traktorzystę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina kierowcy ciagnika, chcial poprostu uciec z miejsca wypadku. przez niego zycie stracil niewinny czlowiek. kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaką on winę popelnił??? że jechał akurat w tym momencie ? poszukaj i przeczytaj relacje świadka co jechała za nim dopiero komentuj .. Kubuś [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem tyle jesli spowodowal wypadek traktorzysta to sie nieucieka z miejsca wypadku i jesli go gonili to wiedzial dobrze co robi.zmarlego sie niesadzi szacunek dle kuby.....ps.mogl sobie w domu wypic. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jednego motocyklisty mniej na drodze i robi sie bezpieczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licz się ze słowami gnojku to był mój kuzyn!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam,że wina jest motorzysty! gdyby jechał skuterkiem i to w dodatku 50 km/h to by sie jedynie poubijał. a jak widac to jechał ostro! także nie nalezy traktorzysty obwiniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAwlos napisał:
ja uważam,że wina jest motorzysty! gdyby jechał skuterkiem i to w dodatku 50 km/h to by sie jedynie poubijał. a jak widac to jechał ostro! także nie nalezy traktorzysty obwiniać!
a co może mamy pochwalić drogiego kolegę za to że wsiadł po "piwku" za kierownice i spowodował makabryczny wypadek??? weź się zastanów człowieku!!! Gdyby miał w sobie tyle odwagi i się zatrzymał od razu po uderzeniu, który słyszeli naokoło świadkowie tylko on nie, to Kuba może by i żył, a tak niestety zabrał życie młodemu człowiekowi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Ty bredzisz człowieku. Jaka jego wina??? nie byłeś tam i nie widziałeś , to oszczędź sobie takich komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była tylko i wyłącznie wina traktorzysty. Nawet się nie zatrzymał. Gdyby to zrobił motorzysta by mógł żyć. A tak, wlókł go 2 kilometry ! I jeszcze był pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem podobny wypadek w tamtym roku - gość zmiutł mnie z drogi i pierwsze co wszyscy mysleli ze to moja wina bo to przecięrz motocyklista i chciał poszaleć tyle że nie miałem na liczniku nawet 50km/h a skutki prez takiego deb***a odczuwam do dziś... Dlaczego to zawsze to motocyklista ma być winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***u motocyklista a nie motorzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było straszne .! Współczuje jego matce i bratu . Dwa lata temu byli załamani po śmierci ojca , ; (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Chciał taki ślub miał taki pogrzeb '' [*] Kuba [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina motocyklisty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motór napisał:
wina motocyklisty!
Policja i swiadkowie jakoś co innego twierdzą. Jak masz sie tak wypowiadać to sobie daruj !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorem też nie jest bez winy bo licznk zatrzymał sie zaledwie na 130km/h to jechał około 150km/h a wolno tam zaledwie 50km/h więc ludzie zastanowcie sie co pie*****cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam!!! napisał:
Motorem też nie jest bez winy bo licznk zatrzymał sie zaledwie na 130km/h to jechał około 150km/h a wolno tam zaledwie 50km/h więc ludzie zastanowcie sie co pie*****cie
właśnie człowieku zastanów się co Ty tu pie****sz, ciekawe skąd masz takie informacje i jakim cudem jesteś lepiej doinformowany niż policja ?!?! Nie wypisuj bredni skoro na ten temat nic nie wiesz?!! Widać jesteś tyle samo wart co ten alkoholik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba jechal za szybko, Jurek po pijaku, wina po obydwu stronach i koniec tematu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tamtym miejscu jest ograniczenie 90km/h, do terenu zabudowanego jest jeszcze kawałeczek I nie oszukujmy się ale większa wina lepszy po stronie pana J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...